Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sametový blahobyt po amrdólsku, kupředu pravá...
    Můžete ale cestovat, prstem po mapě.

    *15* *15* *15*
    • A co šťastné komunistické zítřky po sovětsku, kdy jsme žili v koncentračním táboře obehnaném trojitým plotem z ostnatého dráhu a vedením vysokého napětí? Celé to bylo hlídané primitivními ostřelovači na strážních věžích, kteří za příslib opušťáku s možností ožrat se do němoty a zaskotačit si s nějakou rajdou byli ochotni střílet jak po zajících po lidech snažících se uniknout z komunistického koncentráku. Člověk mohl cestovat do NDR, do Polska, do Maďarska. do Bulharska a když byl móc "hodný" tak jednou za tři roky do Jugoslávie. A komu se podařilo podívat se za železnou oponu do svobodného světa, ten zíral jak v Jiříkově vidění.
      • Žiješ ve stejném koncentračním táboře, jen se změnil správce a dráty nejsou vidět, naivko...
        • Jo? A že jsem si nevšiml. Jdu na Šumavě směrem západním a najednou mne udiví, že potkávám lidi, kteří mne zdraví Grüβ Gott a když přijdu do vesnice a hledám hospodu, abych si dal něco k jídlu, tak vidím, že místo hospody je na návsi Gasthaus. Tak to je opravdu jak v Jiříkově vidění.
  • TheDzanicka
    Pokud dluhová amnestie pro dlužníky, tak pro všechny, bez rozdílu dluhu. Klaus osvobodil kriminálníky a lidi co dlužili miliardy.. A jak to ošetřit? Úplně jednoduše, pokud někoho takhle oddluží a on si vezme novou půjčku, kterou nebude zase platit, tak bych mu k tomu zpětně přidala i ten dluh co mu byl odpuštěn. Ostatní by si to hned rozmysleli, znova si půjčovat a zase neplatit.
  • Moje kamarádka když vidí Pelikána, tak říká, ten je nějak postižený. Po jeho vyjádření bych řekl totéž. K tomuto již nemám slov. Buď oddlužit všechny nebo nic.
  • Tunelářům, kteří dlužili miliardy dal amnestii Klaus.Finančně negramotným spíše bych řekl finančním vych...kům dá amnestii Pelikán.Babiš zvýší daně lidé co si půjčky neberou to zaplatí ze svých daní a život jde dál. *1*
  • To je parada zase oddluzej ty nejvetsi parchanty a ty zacnou na novo ale ty co se ponaucili a mohli by v klidu znova zit tim to nedaj to je teda zase spravedlnost... oddluzeni by melo bejt pro vsechny ne jen pro nekoho... je to blbost nechapu logiku nasich poslancu jak nemuzou jednou neco udelat pro vsechny lidi ale oni zase vyberou par smejdu a slusny lidi v tom nechaj to nema slov
  • Já, jakožto správný havloidní moralista, mám také několik exekucí. Ale naštěstí momentálně nemám problém splácet, protože hodný pan Šapitó mi slíbil, že když budu tapetovat nenávistné lži proti Rusku a proti Zemanovi, tak zařídí odpuštění všech mých dluhů. A to se vyplatí!
    • To že ti ruští kolaboranti ukradnou na co přijdou, i nick, to neudivuje, jsou to přece komunisti a poruštěnci. Ale proč jsou tak deb*lní? Inu, komunisti a poruštěnci.
    • Tóbrže jsi te to napcala, náše ůsá ma pro tito schpion dollare prdžípraveny a big mnohožstvý od temókrad jude Šóroš, thanks friend.
  • Nedělní partie, kde jsem slyšel od politiků jak si žijeme nad poměry a jak je naše republika bohatá. Ptám se, kde je to bohatství? Samozřejmě u politiků v senátu a parlamentu. 2/3 národa žije na pokraji chudoby.
  • tak jak vidím čím víc dlužím tím jsem beztrestnější.......tak že když si někdo napůjčoval miliony tak ho oddlužíme a může jet nanovo...pěknej bordel... *16* *16* *16*
    • Je to stejné řešení jako Klausova amnestie pro vyvolené *14*
  • zaznívá zde postesk nad dvojím metrem mezi těmi kterým by byl dluh odpuštěn a mezi těmi co splácí řádně.
    A co věřitelé?
    - Máme zde banky - ty, jelikož hospodaří s penězi převážně slušných lidí by o peníze přijít neměly.
    - Máme zde věřitele jako jsou pronajímatelé (byty, nebyt. prostory, ...) nebo důvěřivé lidi co někomu nezodpovědnému ručili k půjčce - proč by tito měli přijít o své peníze? A u pronajímatelů je to o to horší že neschopnost vybrat finance nezajímá daní se jako kdyby bylo vybráno.
    - A nakonec zde máme nebankovní půjčky - takřka lichváře. Pro tyto spolky je vysoké riziko denní chleba. Ždímou všechny jen aby kvůli někomu nebyli v konečném součtu v mínusu. U této skupiny věřitelů si dovedu představit určité procento ztráty.
    -.-
    Navíc amnestie nic neřeší! A toto přeci potřebuje řešení, tzn. najít jádro problému a najít způsob jak minimalizovat vznik problému.
    Lidé kteří se předlužují evidentně nerozumí financím a nedokáží rozpoznat touhu od potřeby. Na potřeby si moc lidí nepůjčuje. Úvěrem financují svoje touhy.
    • Tento problém nevznikl ze dne na den. Zadlužování obyvatel je úmyslné, vědomé, tolerované státem a lobby finančíků. V opačném případě by lichvářům již dávno odzvonilo...
  • Viděla bych to tak,náš lidumilný ministr financí Bureš veme těch 6 miliard co dostal za řepku
    a umoří dluhy českých domácností,potom dá pár drobných na Klokánka protože jak stále opakuje jde mu o dobro občanů ČR chalanovi :-))))))))))))))))))
    Samozdřejmě že toto spustí lavinu dobrodiní přidá se Dynsbeer a dá prachy co dostává z Norska na podporu mladých rodin,pak už se to pohrne Pelikánec,Sralbotka,Šavlatka,Valachová aspol prostě tsunami dobroty a lásky...
    No kdyby náhodou ne tak 6.2. s Okamurou na Václaváku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit