Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Áááá lstiví Afghánci v akci. Podporováni pátou kolonou... A z čeho žije taková neziskovka....
    • Přeci vybírají na humanitární pomoc a pak si ty prachy z 99 % sami nechají.
      To je přeci už ve starých letopisech českých o těch kádích v Táboře. Aby tam hloupí lidi dali peníze............ *16*
    • Z amerického dolaru *3*
  • Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU) je aktuálně v čele peletonu všech *12* a zrádců.. IMHO je ten jejich Rozumek zralej na pár facek! .. Sem www.opu.cz jim můžete napsat, co si o nich myslíte, nelekněte se, že.maj´hned na začátku číslo účtu, *12* nenažraná *11*
    • Jééé, to podle fotek i kontaktů vypadá na bandu nadrženejch bab. Už se těší na multikuli obohacení. Hmm a taky asi na hiv. Koukám, že i ženskejm padá mozek do rozkroku. Až se probudí, bude už pozdě. Chudáci děcka.
    • No v kontaktech je opravdu moc pěkná výplatní listina:-))))opravdu pěkný seznam těch co pro peníz prodaj i vlastní rodiče hnus...
  • No Štrásburku se nelíbí. Spíše se nelíbí nějakému tamějšímu soudnímu úředníčkovi, který dostal udání od jedné z kolaborantských neziskovek a aby vykázal jakousi činnost, tak nařknul stát, ve kterém zřejmě nikdy nebyl a možná ani neví kde leží, z mučení a nelidského zacházení. Pokud by měla vláda koule, tak se proti tomuto nařčení tvrdě ohradí.
  • myslím, že jim to šabatová a nějaký hlupáček z neziskovky pěkně pokakali. jak teď s nimi budou všade zacházet? daleko hůř než v jezové. dle mne odsunout do štrasburku, ať si je tam tamní soud naloží do octa, lépe do formalínu.
    • ... ulož se tam s nima, moulo :)))
      • spíš srágora než antisrágora, jsi hlupáčku
        • ... douč se češtin a zase zajdi, děťátko :)))
  • nejen vyhostit ale pěkně postrkem až na hranice... *16* *16* *16*
  • Kluci ve Štrasburku, ale tady není kam.Pokud se k nám vetne někdo bez platných dokladů, jen tak a ještě s krdelem děcek tak je čeká standartní ubytovna MV.Tady není léčebna ani zotavovna.Tady si musíme na všechno nastřádat a pak třeba čerpat.Samozřejmě že nejlepším lékem je mýtinka nebo dvorek v Bělé.Už to říkal i Dr.Voštěp!
  • Bylo by vhodné vyhostit z ČR všechny komunisty, nejlépe do KLDR.
    • Komunisti jsou nezničitelní. Co by dělali komunisti po 3.světové válce:
      Rozpadli by se na radioaktivní prach a škodili by dál.
      *1* *1* *1*
    • ... ještě lépe k tobě do nory, makaku :)))
  • Zákeřný kremelský skřet si mne ruce. Udělat do Evropy nájezd formou tzv. "bratrské pomoci", na to ti stepní primáti nemají. Sehnat pár dolárků na financování pašeráků jistě ten skřet dokáže a tak jen čeká až hadráci zaplaví. rozvrátí a rozeštvou Evropu a pak už to ti potomci mongolsko-chazarských nájezdníků budou mít snadné.
    *16* *16* *16*
    • ferda
      Z vola bude jen hovězí maso.Každý by si to měl přebrat a používat svůj rozum a nevěřit všemu co se píše.JA by se měl zamyslet.pokud má čím.
    • Co to furt melete za bláboly.
    • To je úžasný, jak může takové zviřátko, jako ty, hluboko klesnout. Navíc, chazarský znak má v současnosti jako trojzubec za státní znak banderovská Ukrajina, ty mamlase.
      • Klikajuščaja mašinka chorošo rabotajet. *1* *1* *1*
      • Tak jsem nemýlil, agent KGB mi to potvrdil. *1*
        • Tys už přišel i o ten jeden závit v palici. SSa vydatně dohlíží na migraci slimáků, Rockefeller to financuje i s dalšími, opruzel vydává promuslimská nařízení a zákony, SSácké neziskovky sem slimáky zvou a mazlí se s nima, prodejné press....tky píšou oslavné články na imigranty a ty tu píšeš takový mamlasoviny. Jsi případ pro Chocholouška, mamlasi.
          • Qui bono? Komu prospěje rozvrat EU? Jedině tomu zákeřnému kremelskému skřetovi, protože na přímý nájezd, tzv. "bratrskou pomoc" nemá síly. Reakce na můj názor potvrzují jeho správnost.
            • Zjevně jsi nikdy neslyšel o smlouvě TTIP, která má v podstatě udělat z EU a SSa jeden stát v rámci obchodu, neslyšel jsi nikdy o novém řádu, kterým SSa skrze uprchlíky dosáhne rozpadu EU a tím se zbaví konkurence. Takového blba jako ty, ještě svět neviděl. Rusku určitě "prospěje", když bude mít celou armádu islamistů a džihádistů kousek za hranicema v Evropě, co. Stačí, když se to se.e v Sýrii a už mají Rusové pohotovost, protože vědí, že to naleze k nim. Takového idiota jako ty, mají jistě všichni prdomlaskaři rádi, jelikož jsi překonal stadium hydrouše. Muhehe.
  • Dobrý den, já jsem Kadil. Josef Kadil. Nyní se vyjádřím k této otázce. Je nutné dodržovat právo. Evropský soud se vyjádřil. Je tedy nutné přesunout afghánskou rodinu s nezletilými dětmi z uprchlického tábora v Bělé-Jezové jinam. To je je právní vyjádření. S tím se nedá nic dělat. Bohužel, tak to je. Proto je potřeba učinit příslušné kroky. Pokud má Štrasbourg námitky, je nutné je respektovat. To je nepochybné. Toto je tedy můj názor. Vyjádřil jsem se svobodně tak snad to nemůže nikomu vadit. Je demokracie. A tedy i svoboda slova. Nevím, proč bych nemohl napsat. Myslím, že neporušuji žádná pravidla. Takže komu se to nelíbí tak má smůlu. Děkuji. Nashledanou. S pozdravem Kadil.
  • Pokud to potvrzuje i ministr Pelikán, nemám důvod tomu nevěřit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit