Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Z našich skladu se natajno dodávaly zbraně do Iráku a pak ty municaky vyhodili do vzduchu. Amíci měli v Polsku tajné základny na waterboarding,tak proč by artyčok nemohl být prodán dál do Anglie,vzdyt jsme v tom spolku rozdávající smrt NATO.
  Anglie lhala o zbraních hromadného ničení v Iráku,rozjebala s amikama východ a utíká z EU. Tak proč ji věřit,kdyz nemá žádné důkazy.?!
 • Typické provedení vraždy podle západního scénáře, zjistit o jakou látku jde trvá min. 3týdny, ale Rusy obvinili po 30 minutách! Zajímavé!
  • Zloděj nicku jen znovu dokazuje, že ta vražda je silně cítit vodkou a machorkou.
   i
   • Táhni komunisto.
    • Ale zaprděný soudruhu fuj, jsi na omylu, komunistou nejsem a nikdy jsem nebyl. *3*
     • To povídej vnoćatům ty kovanej komančů!
     • Ale byla Simono, byla
 • Je neuvěřitelné kolik diskutujících si neuvědomuje, že se zde bavíme o tajných službách.
  1. Jednalo se o popravu zrádce? Je to pravděpodobné neboť odstranění by šlo udělat levně a potichu, prostě by se ztratil. Toto by mohla být i výstraha ostatním.
  2. Šlo o ochranu informací? Teoreticky i to by mohl být důvod. Nevíme co věděl on (byl ruskej i anglickém agent).
  2. Jednalo se o provokaci? I tato možnost existuje. Otázkou je kdo, koho a proč provokuje.

  Protijed na nervově paraliticke látky se nazývá antidotum a je více méně univerzální. Tedy stačí správně rozpoznat příznaky otravy jako např. paralýza, křeč, problém nadechnout se ... Od přesného určení jedu se odvíjí následná péče.
  Ta problematika není jednoduchá. Na druhou stranu je jasné kdo měl nejvíce důvodů k činu.
  • josef.servit.9
   Bez důkazů se Babiš a Stropnický poosrsrali hned v první zatáčce? Stropnická jedná za zády vlády?
  • ObcanHavel
   Máš bohužel pravdu, všechny stopy vedou zatím do Ruska a navíc Rusové už jednak podobný styl vraždy v minulosti použilii, druhak jsou tu ty jejich lži, POKAŽDÉ když Rus něco podobného provede, lže jako když tiskne, i když se to časem provalí, a pravda vyjde najevo, nikdo nebude potrestán, viděli jsme to od nich již tolikrát, že po sto padsáté jim tu samou lež může žrát jen nejvíc naivní trouba, nejhosřší na tom je, že to tentokrát odnesli nevinni lidé lidi okolo, což je opět ruský styl. Od Rusů samotných se spolupráce nedočkáme, je to banda zdegenerovaných vrahů, mezinárodní sankce však rozhodně zpřísnit, ať tak žerou dál hlínu a kořínky
   • Tak jednak žádné důkazy do Ruska nevedou. Nikdo zatím důkazy nepředložil. Hlavně ne Britové. Nebo mi nějaký důkaz napíšeš? A o jekém stylu vraždy píšeš z minulosti? Myslíš Litviněnka? Ten prchl z Ruska, aby pracoval pro MI5. Tam pracoval několik let. Pak už chtěl spolupráci ukončit. Aby se neodkryla ta špinavost, kterou pro Británii prováděl, tak se ho jednoduše zbavili. Copak kdyby se podlíž Litviněnka začali pohybovat nějací tajní z Ruska, copak by si to Britové nechali líbit? Hned by zveřejnili fotky z akce. Jenže jsou to parchanti, kteří provádí tu nejšpinavější práci. Takže důkazy k Rusku zase žádné. Jenom ty proradné mediální lži, kterým takový, jako ty, na to skočí. A ten Rus, jak píšeš, jenom požádal o důkazy. A že vyjde pravda najevo! Tak zatím stále nic, žádná taková pravda, která by je usvědčila, nevyšla na povrch. Právě naopak. Například s útokem VB a USA na Irák. Použili jenom lži a zničili jednu zem. Teď na to doplácí celý svět. My se máme podílet finančně na její obnově! A že se spolupráce od Rusů nedočkáme? Co to meleš? Vždyť Rusové nebyli nikdy k těmto jednáním připuštěni. To aby se neukázala skutečná pravda! Napiš mi prosím, kdy byli k těmto špinavostem připuštěni. Jenom byli osočeni bez důkazů. A ti, jako Ty, kteří pro své názory potřebuje bláboly, ale nikdy ne důkazy, tak těch je mi líto a navíc mne štvou protože tady jenom vytváří ve společnosti zlo.
    Také by to chtělo si něco přečíst o vývoji zemí, které v posledních třeba 70letech prožívaly nějaké politické změny. Téměř vždy tam měli prsty Američané přes CIA. Kolik takových pokojných vývojí zemí bylo uduseno hned v počátky, když byli díky akcím CIA zabiti hlavní činitelé domácích změn. Copak toto Tě a podobné nezajímá?
   • Samozřejmě, je to ruský styl na první pohled. Kdyby ho chtěli zlikvidovat Angličani, tak by ho jednoduše zatkli a postavili před soud.
   • A Sajmon s malou Simonkou nás poučuje. Ty jsi opravdu blb z Tischcali. Hodnota tvých myšlenek se rovná kopci hoven ale co čekat od takového blbce jako jsi ty, mezuláne.
    • ObcanHavel
     Upřímně, ruku na srdce, tebe by zvládlo školit i čtyřleté dítě, takové poučování opravdu zas tak moc práce nedá! *4*
 • Oliwer
  Vyhostit tři ruské špióny z republiky je z hlediska proruského pomstychtivého řídícího agenta sedícího na Pražském hradě docela odvážný čin. Nebo to je jen nějaká předem promyšlená a dohodnutá špionážní hra na oblbnutí národa a hlavně Evropské unie? Možná ji odsouhlasil i přítel Putin. Pokud by Česká republika vyhostila všechny ruské špióny, tak by na ruské ambasádě neměli ani uklízečku a topiče. Země je prolezlá ruskými špióny, kteří zde mají ideální zázemí a vhodný nástupní prostor do celé Evropské unie.
 • Konečně se to hradní prasse odkopalo úplně. Kope za Putina, ne za ČR!
 • ivislo
  Už dlouho jsem nečetl takovou snůšku lží a polopravd.
  https://www.eurabia.cz/Articles/32146-rakusani-nejsou-hujeri-kvuli-britskym-bachorkam-vyhostovat-nebudou.aspx
  Toto je snad největší kampaň vedená proti Rusům.Souvisí to z níže uvedeným.Takhle to bylo doopravdy....Vydržte těch 8 minut poslouchat odkaz a bude Vám jasné proč amíci ničí svět a proč v současnosti vedou obrovskou kampaň proti Rusům.Amíci jsou sv.ně,kteří chtějí zničit i Evropu.Díky našim patolízalům se jim to částečně daří.I když díky Rusům ne úplně !!!!
  https://www.youtube.com/embed/LXrnprlMyB8?feature=player_detailpage
  • No snad si nemyslíte, že rusáci přiznají vraždy v GB? Ti zatloukají odnepaměti. KAL 007, Kursk, Černobyl.. pravda vždy vyšla najevo a odkryla ruské lži.Mají to v genech, tak jako ten náš ochlasta z Hradu Ovar.
   • Pokud máte paní Věro rozum v hlavě, uznáte, že je třeba vždy důkazy. A ty zatím nejsou žádné. Když já vás obviním, že jste spala se sousedem, tak to stačí? Taky si myslíte, že moje opakování výše uvedeného blábolu bez důkazů stačí k tomu, abyste byla uznána vinnou? A Když ani nebudete připuštěna k tomu, abyste se na vyšetření podílela? A já budu vaše řeči o tom, že jste to neudělala, brát jako vaše neustále lži? A právě takové povědomí tady v poslední době někdo chce mezi veřejnost zavést. Myslí si přitom, že všichni lidé jsou jenom tupci a stádo. Zamyslete se nad tím. Zatím to vypadá, že uvažujete něčím jiným než mozkem
 • Česká veš štípla ruského medvěda- veš krnová
  • Ty smradlavá bolševická špíno, pomlouvat svůj národ může je ten nejodpornější kolaborant, velebíš rusko a dehonestuješ svou rodnou zem, v tvém milovaném rusku takové bastardy věšej na kandelábry
   • Ty smradlavý západní patolízale, nikdo nic nepomlouvá. Jenom chceme důkazy a volnost názorů, ale ne evidentní lži. Tady se někdo (určitě ale není z Ruska) snaží právě naši rodnou zem někdo zničit tím, že zavádí evropské nic neříkající hodnoty a naše tradice vytlačuje. Máme naší armádou podporovat něčí choutky v zahraničí namísto toho, abychom si tady bránili své hodnoty před vetřelci. Chceme, aby tu vyráběly české firmy a prodávaly se naše výrobky. Zatím to vypadá, že se Západ snaží za každou cenu zničit všechny české výrobce a vozit sem ty jejich podřadné a druhořadé výrobky. To vidíte v supermarketech. Takže se zamyslete hlavou, ne prdelí
    • vanhorne
     "Jenom chceme důkazy"
     Ty jsi sam toho dukaz pohrobku ktery sni o bratrske pomoci z vychodu."Západ snaží za každou cenu zničit všechny české výrobce a vozit sem ty jejich podřadné a druhořadé výrobky." Ten smejd a druhorade vyrobky prichazi z Vychodu tam kde lezi China, podivej se na mapu obejdo.
     • Přesně!
      Ten šmejd a druhořadé výrobky přicházejí v Východu, kde leží Čína, a mají nálepku Philips.
      Výrobky z Východu, kde leží Filipíny nebo Malajsie, mají nálepku Bata.
      Víte, obejdo?
  • a ten ruský medvěd a jeho čeští řiťolezci se z toho můžou pos.at.
 • Česká filcka na emerickych kulách.
  • tady vzácně doznal. Tak ty jsi ta zdejší filcka. Ty jsi ten prasič stránek svými tupými nápady od popelnice.
   • Jó ty jsi mi to nandal,z tebe by měl strach i Chuck Norris ))
    Na tom jsi dělal s akademikem týden ne?
    Ty vole kandiduj,tebe je tu śkoda fááákT
  • ObcanHavel
   tak jako se vším, i na amerických kulách je vše podstatně lepší, než na těch ruských
   • Chutná ti? Jen si dej,lízej patolízale....gurmáne
 • ObcanHaveI
  Britský velvyslanec v Uzbekistánu Craig Murray sdělil, že si mu chemici z vojenské laboratoře v Porton Down stěžovali, že nejsou schopni dokázat, že příslušný plyn byl vyroben v Rusku, ale je na ně vyvíjen tlak, aby vydali stanovisko, že tam vyroben byl.
  • vanhorne
   " Craig Murray sdělil,
   That Craig Murray, an alcoholic and whoremonger?
   He was accused of "hiring dolly birds for above the usual rate" to work in the visa department, which had, he insists, an all-male staff. Yet he was also accused of having sex in his office with local girls in exchange for visas to the UK.
  • ObcanHavel
   kam na ty pohádky pořád jen chodíš?
   • ObcanHaveI
    Zřejmě jsem četl jeho prohlášení, teplej Sajmone, co sem už vůbec nechodíš!
    • vanhorne
     "Zřejmě jsem četl jeho prohlášení"
     Vytistene na kousku jeste nerecyclovaneho toaletniho papiru, ktery jsi z bezpecnostnich duvodu spolknul?
    • ObcanHavel
     zdroj?
     • ObcanHaveI
      Nikdy neuvádím své zdroje, protože i blbci si článek najdou, jen ty ne, teplej Sajmone imbecile!
      chi
     • ObcanHaveI
      Co si myslíš mamrde? Že jsem nějakej tvůj gůgl? Když neumíš hledat tak papouškuj debility tvých amrdólů, osle!
      • ObcanHavel
       neumíš ani uvést zdroj ze kterého jsi čerpal ty truhlíku, neschopný jsi tu ty
      • ObcanHavel
       pak ovšem tvé tvrzení mohu těžko pokládat za věrohodné
       • ObcanHaveI

        Reakce na příspěvek:

        Nikdo ti nemůže za to, že jsi neschopný havloidní blbec!
 • 1. Česko dalo najevo, že mu spojenci nejsou ukradení.

  2. Česko upozornilo, že není rohožkou, o kterou si Rusové mohou očistit zablácená bagančata.
  -----------------------------------------------------------------------------
  1. ovšem "spojencům" je "česko" zcela ukradené.

  2."česko" předvedlo že Američané si o něj mohou nejen očistit bagančata ale rovnou vytřít zadek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit