Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Technologická vyspělost ruských zbraní byla názorně předvedena v Sýrii, kde během několika měsíců prakticky zničili významné pozice IS a obsadili "nedobytnou" Palmýru. NATO se tam plácá téměř dva roky bez výsledku. Není se čemu divit, viz dragounská jízda. *15*
    • je super, že Putin zbrojí a zbrojí, to budou mít ruské děti radost
      • Hitler taky zbrojil a jak skončil. A to bylo průmyslově a vědecky vyspělá země. Rusko je středověká stepní říše...
  • Koncern Radioelektronické technologie (KRET) ukončil zkoušky nejnovějšího navigačního systému pro palubní letectvo ruského vojenského námořnictva, který bude už v červenci adaptován na stíhačky MiG-35, oznámil agentuře RIA Novosti první náměstek generálního ředitele koncernu Igor Nasenkov.

    Mluvčí KRET podotkl, že adaptace systému bude ukončena v červenci 2016. Všechny práce probíhají podle grafikonu.
    Koncern už schválil podle slov Nasenkova veškerou konstrukční dokumentaci, a letadla MiG-29 K/KUBR se už vybavují inerciálním systémem LINS-100RS. MiG-35 dostanou zase systém BINS-SP2, který má řadu předností — je naprosto nehlučný, pevnější a nevyžaduje si speciální obsluhování.

    Koncern Radioelektronické technologie je největším ruským holdingem v radioelektronickém odvětví a patří do státní korporace Rostec.

    MiG-35 je nový bojový letecký komplex. Stroj může zasahovat vysoko přesnými zbraněmi jakékoli cíle a plnit některé funkce, jimiž se dříve pověřovala výzvědná letadla.
    • kdyby radši Putin nakrmil poddané, národ chcípá hlady a báťuška car tuninguje stíhačky
    • trvalo to, ale celá ČR si oddechla, děkujeme
      • Najdi si svůj nick, smrade. *3*
        • omlouvám se, zrovna nemám u sebe seznam tvých nicků
    • konečně, to je supéééééééééééér
  • Dobré odpoledne a jak se vede vám stalinistická chátro ?
  • Semjon odchod za zábavou 12.25
    příchod 12.28
    *1* *1* *1*
    • zase kontroluješ píchačky ? tady nejsi ve fabrice zlej ruskej podhulovači
    • to je tupan *15*
  • Sejmon byl nahlášen *10*
    • dík
      • nekraď tupane *15*
        • sorry *3*
  • Rusko jistě a postupně navazuje pozitivní vztahy, ne-li strategické aliance, se svými sousedy v Asii, jež jsou podrážděni politikou USA, píše The Asia Times.
    Zatímco Washington a jeho nejvěrnější spojenci v regionu označují politiku Ruska za „expansionismus," jiní to vnímají jako vytvoření Moskvou protiváhy amerického kurzu, praví se v článku. Dobré vztahy s Ruskem umožní řadě asijských států mnohem menší závislost na slibech USA ohledně zajištění jejich bezpečnosti: o nespolehlivosti amerických prohlášení se mohli přesvědčit na příkladu Blízkého Východu. Moskva ale nabízí spolupráci „s obrovským potenciálem" — na úrovni kontaktů mezi jednotlivými zeměmi a také mezi regionálními organizacemi.
    Putin označil úroveň zahraničního dluhu Ruska za jednu z nejmenších na světě
    Pro některé země je tato myšlenka atraktivní. Styky s Ruskem pomohou asijským zemím získat nezávislost na USA, a Moskva dokáže díky této spolupráci snížit závislost na západních trzích, píše list.
    ASEAN je například jednou z nejúspěšnějších mezinárodních organizací a obrovským trhem, který Rusko plánuje využít pro ekonomický rozvoj.
    O vliv v tomto regionu soutěží s dvěma dalšími velmocemi, USA a Čínou, připomíná The Asia Times.
    Moskva aktivně rozvíjí regionální hospodářské projekty. Nedávno se Rusko, Ázerbajdžán a Írán dohodly o zřízení dopravního koridoru Sever-Jih, který má podstatně zkrátit čas na dopravu nákladů z Indie do středoasijských regionů a Ruska.
    Pokud jde o strategické vztahy, získala Moskva možnosti pro spolupráci ve vojenské sféře s některými spojenci Washingtonu, které podražďuje politika USA, zejména vůči Thajsku. Příznivou úlohu v tom sehrála také negativní politika USA a EU vůči Rusku, poukazuje The Asia Times.
    „Vliv USA v regionu je stále víc zpochybněn, ne-li nahrazen, a to kvůli jejich zasahování do vnitřních záležitostí svých spojenců ve jménu nastolení „demokracie" nebo ochrany „lidských práv," praví se v článku.
    Politika Ruska v Asii dokáže dnes nejen zdržet nebo omezit vliv USA, ale také ho „zcela zničit." V tomto případě nedokáže Washington ničeho dosáhnout svými obvyklými způsoby „dominování a diplomatického donucení," píše list.
    • Máš pravdu, Rusko plánuje, Rusko plánuje, ano už od roku 1917 a plánovat bude tak do roku 2789
      • Mazej za zábavou a neopruzuj degene.
    • souhlas, stalinismus zachrání všechny asiaty, včetně vietnamců
  • Semen prostě nesnese jiný, než proamrdolský názor. Typický případ havloidního trotla.
    • jen jsem nakoukla, když jsem šla kolem a musím s tebou souhlasit
  • Mějte pánové hezký víkend. Jdu se bavit. Jsem spokojená finančně zajištěná mladá holka a hlupák zlej troll na tom nic nezmění,.Takže zase za dva měsíce. pa pa

    Jsi vážně chudáček, olizuješ tu ruské zadnice každý den od rána do noci, podvádíš s hlasováním a semjonuješ, komolíš moje jméno Simona. Na víc nemáš nulo.
    Navíc se i marně namáháš šašku Když se odečte tvých 90 nicků a tvoje body které jsi podvodem za vteřinu naklikal tak každý zjistí že je tu nulová účast *15* *15*

    A můžeš nám tvrdit co všechno děláš. Neděláš nic když jsi permanentně vycapený na tiscálu ty komiku, Střídání jmen ti nepomůže zlej Rybanno juro soldere BTw trolle - kdfyž neměníš Gayínkovací a semjonovací slovník. Jsi vážně hlupák a velký. Patří ti to. chi chi
    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • dearputin.com
    • dobrý den, co ta půjčka ?
      • neotravuj, neměl jsi si kupovat tu ruskou varnou konvici, nechápu proč by měl mít vrátný z fabriky stříbrnej samovar *7*
        • zlej troll tu psal že je již rudá armáda za dveřmi, tak jsem jim chtěl udělat radost
          • to je mi líto, chtěl by jsi se pomazlit ? *14*
  • Koukám, někomu sem o5 šlápl na kuří oko, viď Semjone. *15*
    • Kdepak Ruský agente semjone Zlej BTW Putine trolle.
      zase jsi jen opsal větu kterou jsem já napsala tobě. *2* *2* *2* *2* *2* *2*
      Ani na vlastní myšlenku se nezmůžeš chcípáčku *15* *15* *15* *15*

      Pokud máš potřebu komolit moje jméno Simona tak se jdi léčit ruský pschopate.
    • bingo, jsi čtverák *15*
    • souhlas, akorát jsem šel kolem a hned jsem si všimnul *3*
      • nuda Semene nudáá *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit