Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zlá slůvka....falešná slůvka......neviditelná ruka trhu vyřeší vše. Každý bude ekonom, politolog, stranický darmožrout, manager....a to nám stoupne hdp když bude tolik budižkničemu a mlátičů hubou.....jen vydržme ještě pouhých dvacet let a dohoníme i předhoníme Ghanu.
    • nefňukej socko, 80 % národa se má skvělě,...

      netáhla, flákači a vyžírači dávek nadávají na diskuzích, milujíc Zemana který by si o ně neotřel ani psí lejno z boty *15*

      to jste vy, šupáci
      • Nemluv Semene za 80% národa. Ty můžeš mluvit leda za 4% havlistů. *14*
        • zlej trolle, začni gájínkovat ať to máme za sebou *3*
          • tě neschopný chudáku spláchnou jako toaletní papír.... *6*
      • kandidoval do KSČ ale včas jsem prozřel, založil demokratickou ODS rozkradl a rozvrátil funkční republiku. Cos dokázal ty závistivý pivaři? Tlachat na netu? Ubohé......po mně zůstal aspoň rozvrácený stát ale po tobě jen prázdné bečky.... *4* No ale když ti každodenní chlemtání piva v zakouřeném pajzlu stačí ke štěstí....tvoje věc.....
        • nepiju, neboť mám cukrovku, nekouřím už deset let, tvá primitivní nasranost je ukázkou tvého zkaženého života, budeš si muset zvyknout na to, že se mají všichni lidé lépe než ty, určitě jsi v mladí slyšel hlášku, že bez práce nejsou koláče a pokud pracuješ za 10 tisíc měsíčně je tvůj problém, můj 18ti letý syn vydělává 25 tisíc manuální prací, takže shrnuto :
          jsi neschopná socka *3*
          • ze závisti nám schopným a z toho žes chlemtal okenu a kapalinu do ostřikovačů. My na úrovni si aspoň dáme občas kvalitní vhisky. Na mne a mého úspěšného syna zadlužený zkrachovalý bezďáku dojem neuděláš. Válej se dál mezi svými kartony na hlavním nádraží ....na víc než anonymní slintání na netu nemáš *15*
            • OK, ať tě u srdce hřeje kvalitní whisky a úspěchy tvého syna, měj se zlejBTWtrolle a přeji ti krásný zbytek života zde na Tiscali *3*
  • chtěla jsem lásku s mladým komsomolcem a zbyl na mě zlej troll *13*
    • smutnej příběh *9*
  • Přijdou uprchlíci a budou pracovní síly. *1* *1* *1*
  • Stalingrad
    Tak by mě zajímalo jaký-že to vlastně máme průmysl ?? Ta německá automobilka škoda a Korejská chujday.... co dál ?? Žárovky dovážíme,obilí,mouku ,maso-starý hovězí z Argentiny ,vajíčka dovážíme. Vlnu dovážíme,Zetor v ř, iti ,Tatru nám zdecimovali naši ussa bratři,Pal neexistuje,OP neexistuje,Svit neexistuje,Kras,BOPO,Loana neexistují,doly jsou dole v ďupě.Ropy a plynu máme jako když prdne do lesa a čeká na ozvěnu.Ton ,Nářadí,Pilana prodaný.Vodovody ,banky prodaný Italům,Němcům.Tak jaký máme ten kvalitní a táhnoucí průmysl ?? Jatky,masny,mlékárny devastanovaný,mléko,máslo umělý... Ahááá,zapoměl jsem na neburešův agrofert. Vyučený pekař dělá poskoka na nočních za 11,500 čistýho a poroučí mu nevyučený rekvalifikovaný manager s 60.000,-Kč čistýho,který ví o pečení h, vno. Obrazovky u Hranic skončily dřív než začaly,stavební firmy zmizely,zůstalo jen pár odklaněcích a vykrádacích ,zlodějských-např.nejdražší a nejhorší dálnice,je to přes 25 let co zrzavý kokta vykřikoval s Čalfou a Mečiarem-DOSŤ BOLO KRÁLIKÁRNÍ -a dnes za tu starou králikárnu chcou milion a víc a nový se nestaví.....tak by mě opravdu zajímalo jaký máme ten průmysl. Vyučený kluk v oboru bo holka neseženou práci,páni "podnikatelé" požadují alespoň 5 let praxe v oboru,flexibilitu-co nabídne-minimální mzdu a vyjebávání !!!!! A učňovském školství co bylo za komančů si můžeme nechat zdát. Ubrat státním úředníkům,managerům,politikům,neziskovkám-třeba Turků je ccá 74.000.000 a mají jen 550 poslanců,nač tu máme 200 poslanců + senátorů ??? *12* *12* *12* Začít se musí u vlád !!!! Zametat schody od vrchu a vymést ten Audiášův chlív *12* *12* *12*
    • Pokud bych mohl máš u mne sto +. Tento stát je na dně a ne, že ekonomika stoupá. Ekonomika nestoupá, ale naopak klesá. Bankovní intervence nejsou jen tak, že si někdo hraje na bankovním písečku. Guvernér je vyměněn, proč je nahrazen jiným člověkem, když jsme na tom tak dobře. Všechny vlády to dovedly tak daleko, že v naší ekonomice nejsou peníze, odliv peněz zahraničních investorů je tak obrovský, že na domácím trhu již nic nezůstává a pokud ano, tak jenom na nutné přežití. Všichni naši předsedové vlád v čele s ministry financí tento stát dovedli do krachu. Všichni potřebují být odsouzeni za vlastizradu. Co dělají ministři, kontrolují občany a záměrně hledají vnitřního nepřítele, který za tento stav může. Nenechte se zastrašit a zmást neschopností těchto parazitů této společnosti, postavte se těmto lidem a plivněte jim do tváře.
  • Před pár lety byl pracovní bum jako teď, Ukrajinští dělníci sem šli po tisících, naše slavná vláda jim otevřela dveře a říkala, přijďte, potřebujeme Vás. Netrvalo dlouho a nejednou byly přebyteční, nastala krize a Ukrajince zase vláda posílala domů. Cizinecká policie hledala každou i malou záminku je poslat domů. Proč je nedostatek pracovních sil aspoň u nás je ten, že spousta dělníků jde raději dělat na západ. U nás byla jedna stavební parta 5 lidí moc šikovní chlapci. Jeden měl státnice z Německého jazyka a už jsou v Rakousku 8 let. Jejich mzda je 1 300 Euro + prémie + ubytování zdarma. Toto jsou jednoduché počty. Tito kluci si přijdou na 1 800 E za měsíc. Jsou to kluci svobodní jeden je ženatý, co jim chybí. Mohl bych zde uvést více příkladů co znám, ale je to zbytečné. Lidem je potřeba zaplatit a ne Ukrajinci a Větnamce. Potom se Český člověk vrátí domů, ale za řádnou mzdu a ne nuznou žebračenku. Potom bude lidí dost. Zaplaťte a přijdou Němci, Italové, Švýcaři atd. Naše vláda raději přiveze Muslimské teroristy. Neschopná vláda neumí vést tento stát, neschopná vláda má sama odejít, jinak se stává pro lid směšnou, ubohou anarchistickou skupinou analfabetů.
  • http://www.nasepenize.cz/ceska-ekonomika-dal-roste-vyrostla-o-3_1-procenta-276341

    Tak se presstituti domluvte, jak to je. *16*
  • Za komunistů byla umělá zaměstnanost, v kapitalismu je umělá nezaměstnanost, kterou vytváří kapitalista pro udržení nízké ceny práce. Již moje babička říkala: " 9 řemesel a desátá bída". Havel to na začátku 90 let zdokonalil tím, že zdůrazňoval mladým blbům, že se mají vysokoškolsky vzdělávat a v návaznosti na to zdevastoval učňovské školství, které prý nebudeme potřebovat. Ten parchant škodí i po smrti.
    Zlatí komunisti, zlatý socík.
    • Až na ty blby máte pravdu... Největší vliv má na mladé okolí , mladí vidí se i neschopni, jako třeba jejich učitelé a politici mají práci... Co je pak motivuje ke studiu? Vidí ze se o ně stát postará tak na co se snažit, vidí politiky co slibují práci .... A pak vidí své rodiče kteří na blbé placenou a pretezujici práci nadavaji, kteří nadávají ze i ten mladej hňup co vůbec nerozumí tomu co dělá , ze bere víc než on(rodiče).... Takže výsledná pracovní poralka mladych je taková jakou ji vytvořilo prostředi sociálního a starostliveho státu.

      Vsk to znáte, toho co dobře maka nepovisite, kdo by pak dělal jeho práci.... No a když někoho nemůžete vyhodit , tak ho doporucite povisit ... Takže neschopní šplhají ;)

      No a většina lidí si je vědoma ze maka víc na poplatky daně a dph než na sebe ... Ze na každou korunu co mi zůstane na utratu musím vydělat práci další dvě pro stát.
  • Je to úplně jednoduché zaplatit lidi mzdou která je v sousedních zemích jako je SRN, Au, a máte hned plno.Vy zadarmo taky nepracujete ,tak proč to chcete po našich lidech.Když dáte dobrou mzdu tak ani odbory nebude třeba. *3*
  • Všimněte si ,nejprve se seženou zahraniční investoři nalákaní na různé úlevy například
    možnost postavit fabriku na zemědělské půdě/ znehodnocený národní majetek/ za symbolickou cenu,odklad daní na 10 let/ve skutečnosti se dá protáhnout až na 30 let/což musí vyrovnávat daňový poplatník, za příslib vytvoření například 2000 pracovních míst.Pak začne bědovat ,že tu nesežene dostatek pracovníků a že je třeba dovážet dělníky z ciziny.Pro tyto pracovníky je nutno zajistit za peníze daňových poplatníků zázemí a to ubytování,školy a školky,lékařskou péči a nakonec i ten důchod.Pokud si sem sestěhují rodiny a příbuzenstvo ,bude to ještě složitější.Nakonec zkrachuje nebo výrobu převede do levnějších krajů a tady zůstanou jen problémy.A to je tu 450 000 nezaměstnaných.
    • Bez zprovoznění dostatku katovských mučíren se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.Chce to dostat k moci tak tvrdou ruku mladé generace,že staří lumpové co Česko zbídačili budou potom masově velebit nebožtíka Hitlera,jaký, že to byl na lumpy veliký humanista, oproti zde pak vládnoucí mladé generaci.
  • Vážený,za nedostatek kvalifikovaných pracovníků nemůže Zeman, ale neuvážená výuková politika minulých vlád. Do škol se dostávali dětičky disidentů, pohlavárů z politických stran a zlodějů,kteří si přilepšili při privatizaci. Každý synáneček,nebo dceruška chtěli být velkými
    manažery,právníky a podobným nevýrobním povlem. Prostě se jim nechtělo dělat.Viděli to vesměs doma a ostatní se chtěli pouze nechat živit státem.Pokud v mládí nedělali,nezvykli si na normální život jako všude jinde a brali pouze podporu,tak už je nikdo poctivě pracovat nenaučí.Tyto příživnické generace musí vymřít a už od školek malé děti je nutné vést k poctivé práci.Rozhodně nás nespasí nějací utečenci,ty pouze pomohou ke zbohatnutí naší podnikatelské sféry.Po roce 1989 se rozkradly zaběhnuté průmyslové podniky.Každý podnik měl solidní učiliště. To skončilo a slavné nestátní školství "vyrábí" pouze nepotřebný pracovní materiál.Viz Vysoká škola v Plzni. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit