Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • gaheris

  Ještě doobjedná lak na nehty, pilníčky na manikuru, uniformy pro těhotné tankistky a parašutistky, několi sudů chanel5, bezhlučné elektrické samopaly a pro průzkumníky prodlužovačky!

 • gaheris

  Ještě doobjedná lak na nehty, pilníčky na manikuru, uniformy pro těhotné tankistky a parašutistky, několi sudů chanel5, bezhlučné elektrické samopaly a pro průzkumníky prodlužovačky!

 • Hlupaňa z ministerstva války.Do puntíku plní závěry usnesení Nejvyššího sovětu pětikoalice. Ale zíral na ní při návštěvě v Americe tamní ministr obrany.Z fotografií je patrno jeho údiv. Od pohledu  vítězkyně ve jednocení cukrové řepy.  V počtech kusů i na řádek.A ona přijela v rámci prvního místa v řepné kampani, jednat o válce. To museli mít jistě radost z její profesinální komunikace přímo k věci. A takové skvělé kousky tam máme.Jeden vedle druhého.

  • Ano, kvoká, stále kvoká. 

 • josef.chmela

  Kompetence a znalosti každého ministra fialové vlády jsou až na posledním místě. Na prvním místě je správná barva stranické knížky, angažovanost,  prosazování vůle strany, upřednostňování investic ze kterých něco kápne i do stranické pokladničky, pomlouvat, správně a za každých okolností útočit na Rusko, Čínu, na našeho prezidenta a na Babiše a v neposlední řadě prosazování kamarádíčků a finančních podporovatelů strany. Válkychtivá blondýna, která by nejraději ihned zaútočila na Rusko má, jak sama řekla, předpoklady stát se dobrou MO, protože má pistoli a umí z ní střílet a už prý i viděla jak se stříli ze samopalu.😂 Ta určitě nízké IQ blondýny nezapře.

   Zlatí komunisti, ti by se od těchto fialovců měli ještě hodně co učit. Komunisti byli proti těmto šmejdům úplní břídilové.

 • Pan ředitel Semetkovský jakoby spadl z jiné galaxie. Copak nezná naše české zvyklosti? O parametry tady dávno nejde. Ale o to,aby cena byla co největší a hlavně aby výrobce uměl pěkně namazat politické pokladničky. Vzpomeňme komedii kolem nákupu strašných letadel Casa. Americká a ruská konkurence jen zírala ,jak je madam Parkanová, jinak špičková odbornice na vojenská letadla smetla ze stolu. A teď je tady další odbornice na cokoli....Myslím, že to výše uvedenou zakázkou zdaleka neskončí....

 • O nekompetentnosti krvelačné blondýny nikdo nepochybuje.

  Je spíše zarážející, že jí pan profesor Fiala trpí ve vládě na takové pozici. 

  Co se ale ocenit musí, je věrnost svým chlebodárcům a nasazení, s jakým zrazuje svou zemi. Na jednu blondýnu až až. 

  • Pan profesor je ještě větší b.b. A tak jim to ve vládě klape.

 • Srabi.

 • To je tak když si parta blbů postaví do čela MO tele. Myslím ,že s touto sestavou se dočkáme ještě hodně srandy.

 • Samozřejme že je nekompetentní. Ale za 30let svobody a demokracie jsme měli jenom několik aspoň trochu kompetentních MO. Zářný příklad byla Parkanová. A co se ji stalo? Nic. Žije si spokojeně dál. Copak je možné aby tací lidé poškozovali zájmy naší země a občanů?

 • Asi fuchtle shrably tucne vsimne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit