Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někde to dře, co Sajmone? Ale to nic, to se teplejm jako ty stává!





    YEAH !!!
  • V tom případě bych Vás chtěl poprosit, aby jste zvážil možnost,
    že se do Ásie odstěhujete sám ... případně se soukmenovci.
    Pokud Vám vadí vyšší životní úroveň a demokracie vyspělejší
    části Evropy...
  • postolka333
    Dobrý den, reaguji na článek od pisatele - maugli

    Je třeba vystoupit z EU , NATO a taky z Šengeského prostoru.Je třeba udělat referendum a taky demonstrace ,ale důkladné !!! Jak dlouho na to budeme čekat ? Jak dlouho naám bude diktovat Německo a Francie ?
  • Okamura mluví jak japonský automat naučený v Rusku..
    Ještě že se v ANO polekali komanči a SPD prosazovaného
    přímého referenda ... už jsme mohli být venku z NATA,
    z EU... politicky i ekonomicky za hranicemi Evropy...
    Putinovi blíž...
  • Čest práci multinickový troldo Sajmone! Je tu kromě tebe a mně ještě aspoň jeden další diskutující? *14*
  • Dana
    Jen pitomci se hádají, ale lidé volí:-)))
    Krásná ukázka nemožností protože ten , kdo vyhrává volby vládne a polistopadová hydra na prameni předvedla co umí a proto zhyne:-))))))))))))))))))))))))))))))
  • ObcanHavel
    přesně tak, komouši můžou být rádi, že se do nich trefují jen novináři a ne popravčí četa či lidi házející kameny
  • Přesto, ať se to komukoliv líbí nebo nelíbí, jeho volební výsledky budou už jenom stoupat. Čas ukáže.
  • josef.servit.9
    U nás na Moravě Trapný odklaněč Komerční banky?
  • josef.servit.9
    Ano pan Jégl je nebezpečný bolševik, máte svatou pravdu!Ve skutečnosti je pan Jégl bolševik provokatér.Asi tak-Putinův člověk?
  • To je skutečnost-je to nebezpečný člověk
  • Mas pravdu = na kazdou otazku odpovida, jake ma SPD programove prohlaseni, nic jineho se. "nenaucil". neumi, nevi...
    A kdyz rekne neco jineho, je tm skvost - napr. to o Letech...

    Je to primitiv touzici po moci a ti jsou nejnebezpecnejsi...
  • Myslím že by to bylo pod jeho úroveň soudit se.Vždyť on ani neví že takový póvl jako JEGL existuje natož aby četl ty jeho blijance.
  • ?
  • a toto všechno klidně může být. A TY se můžeš maximálně tady srandovně rozčilovat. Maximálně. Protože to je jediné privilegium tebe lumpenproletariátu.Ty reprezentante!
  • Tak já jsem zažil pana Okamuru naživo a mimo demagogie a lží jsem od něj žádnou pravdu neslyšel.
    Tak asi tak.
  • No já jsem ho zažil naživo, a žádnou pravdu jsem od něho neslyšel.
    Na přímou otázku neodpoví, jede si jen své populismy, urážky a lži.
    Asi tak.
  • koukám jak p. Jégl hýbe žlučí bolševikům, tupým ovcím a různým degene. Tak to znamená, že je to dobrý novinář. *14*
  • ale tupé ovce si je zvlily
  • vanhorne
    "A začni hned zítra v šest ráno"
    Ty jsi dobry pracant, ze makas i v Sobotu, Bures ma takove pracanty rad, makat makat, bude lip.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší