Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nebylo by koho volit. Maximálně se sebezapřením Babiše. Jsem rád že se stojaté vody čtvrtstoletí staré zlodějské žumpy konečně hnuly. Už jsem ztrácel naději.....
  • vanhorne
    "Je pln špatné žluči, zahořklý z neuznání a co já vím, proč ještě."
    Tak jsi tady zase nabrecel plny kybl slzicek, ted si sedni na druhy kybl a vyper si v tech slzickach ponozky.
    Okamura neni samuraj, mozna s velkou nadsazkou, ronin.
  • není tolik problém v panu Okamurovi jako spíš v jeho voličích. Kdoví, kam by padl jejich hlas, kdyby jej nebylo.

    Takhle nějak ???? .... https://www.youtube.com/watch?v=G3I2rH9SAro
  • Doufám, že takoví pisálkové budou brzo na smetišti dějin, kam patří. Lež, nenávist a zloba není s lidstvím a demokracií slučitelná a my občané nejsme hlupáci.
  • Jsi bukvice co nemá ani kamarády,tak se tu z nudy a své tuposti vtiráš. Táhni mydlit wc na tichcalidohuby.cz
  • Plně souhlasím !!!!!
  • MAT a Pat, pitomec z Tischcali. Dej si pokoj, kornoute a kavárníku.
  • Především tam u Vás v Rusku, to máte pravdu ruský Trole.
  • Zatímco Ty jsi jen špatně placený ruský Trol, a nemýlím se, že?
  • Samozřejmě, už teď plnou má podporu kremelských Trolu, viďte:-))
  • Zase nic tak to zkuste do třetice :-)))
  • Kdepak k opozici, k obyčejné pravdě, bez urážek, zkreslování, bez pomluv a pod. Přesně ne to, co dělá Jégl, a co Ty, jeho fanda, vyznáváš.
  • Neměl jsi v úmyslu napsat, že je pravý český Honza? Neurážej *1*
  • Z Vašeho příspěvku přímo čiší respekt k opozici. Umíte taky něco jiného než SPD slang?
  • Jj, blahoslavení chudí duchem *5*
  • A Ty jsi nepřivandroval odněkud z Bohunic? Proč urážíš??
  • Ty se k němu můžeš přidat. Též nulová hodnota příspěvku. A začni hned zítra v šest ráno na stavbě. On tě přejde humor.
  • Okamůra je nejlepší japonec na světě *14* *14* *14*
  • Váš příspěvek má nulovou informační hodnotu.
    Zkuste to znovu.
  • Sledovat jak Jégl stále více a více ztrácí jakoukoliv sebereflexi a soudnost, je opravdu již až smutné. Je pln špatné žluči, zahořklý z neuznání a co já vím, proč ještě. Je jedním z těch, co si vymysleli kodex diskutéra, který v jednom bodě říká, že nemáš nikoho urážet, nebo tak podobného. A sám uráží nejenom teď v článku Okamuru, když jej nazývá posměšně samurajem, Jeho posměšky, ne vždy v souladu s kodexem, se týkají i dalších politiků, především z té opačné strany politického spektra, které on vyznává. Zda se někdo dočkáme z jeho "pera" slova, která budou odsuzovat chování "pidistran", které se do Parlamentu dostaly s odřenými ušima, ale jsou největšími křiklouny, kejklíři a nefachčenky. Jenom kecat, pomlouvat, blokovat, zdržovat, mimořádně se scházet kvůli ptákovinám a ne pracovním povinnostem. To je celý Jegl a jeho "demokratický blok". Kecat, pomlouvat, nic nedělat, to je celý Jégl a spol. Kalousek, Fiala s.r.o.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit