Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proboha,at uz ten jesitnej a sebestredni nymand a agent KGB odejde do p....e a vezme si sebou celou tu podivnou ekipu co s nim pracovala na amnestii.panu havlovi nesaha ani po podrazky bot!
    10 let jsem nemel prezidenta snad to vydrzim dalsich 5let (nebo,ze by...!?cirhoza apod).
    nechci byt prase jako ten prvni a ani hulvat jako ten druhy,tak radeji koncim s nadeji,ze i na takove hlavouny jednou dojde...!!!
    • Prezidenta jsi oslíku neměl 23 let ne 10 tak se v¨zpamatuj. a buď rád že máš prvního prezidenta který nekrade.
      • pochopil jsem,že komunistické prezidenty počítáš soudruhu
  • Je to jednoduché.Stačí přestat ty literáty,herce a všechny ostatní "UMĚLCE" podporovat , tj přestat kupavat ty jejich "VELEDÍLA" a přestat chodit do kin,divadel a kupavat jakékoliv výtvory od těhle umělců .
  • Jen ať pokračuje, a odhalí další Havlovy křivárny, to se ještě dozvíme věci.
  • Pišto Žigo buď rád že je tvůj prezident Zeman.
  • Inteligent toto nekomentuje. Zde to ale klub inteligentů nebyl, není a ani nebude.
    • Antiparoubku,uz ti podrzela Karolinka Picova z superstrany L{i}DEM?
  • Zeman je můj prezident!
    • Už jsem ti napsal několikrát, že ti neberu jestli padáš na kolena při spatření "tatíčka Zemana", popřípadě tě vzrušuje i jinak. Proto ale nemusíš mást čtenáře příspěvků kradením nick.
      Já ho za svého presidenta nepovažuji, protože ho nepotřebuji. Jak jsem už opakovaně uvedl, protože jsem dospělý, svéprávný a rozhoduji o sobě sám, nepotřebuji žádného vůdce, který by to dělal za mne a říkal mi co mám dělat.
    • Proc opet krades nicky luzo prasiva? *12* *16* *12*
  • Ten kanální odpad si nemůže k Havlovi ani čichnout! *12*
    • Jen at si cichne,ale v peci krematoria! *16* *10* *16*
      • Nelži prasáku!!
        • Zmizni ty prenaseci kapavky a syflu!
          Jsi dobytek,jako tvuj strycek Klema Gottwaldovic. *12* *16* *12*
          • Pokud máš syfla, nechoď mezi lidi.
            • Toho mas ty zmrde.
              Mezi lidi nechodis,nebot tvoji komunisticti pratele nejsou lidmi,tak je nakazit muzes...
              Aspon vychcipate potkani!
  • Klause nemusím, ale to co řekl o Havlovi je jen nepatrná část toho co by Havel zasloužil. Tato zbídačená republika je jeho práce.
    • Pravda pravdoucí, Havel = šunt, ale Kikina = póvl.
      • elitář = směs obojího
  • Kontrolni otazecka:
    Jak prozila komunisticka luza dnesni den?Doufam,ze to je jeden z poslednich v jejich zbytecnem zivote! *3*
  • Z Havla by mnozí rádi udělali poloboha, ale byl to jen člověk, s klady i chybami. Je jen dobře, že se na jeho chyby poukazuje - jen tak je možné je napravit. Otázkou je, zda už k jejich nápravě není pozdě.
    • V. Havel byl především morální autorita uznávaná v zahraničí a v tom směru učinil velmi mnoho pro naši zemi. Podle něho také ve světě lidé posuzovali nás občany této země. A pak nás také posuzovali podle Klause a to vůbec nebyl dobrá charakteristika. A obávám se, že v případě Zemana to bude stejné. Naštěstí lidé v cizině, s nimiž znám dlouho mne neposuzují podle toho kdo zrovna straší na pražském hradě. *1*
      • Jaká morální autorita, celý život se kurvil své ženě a když ta chtěla jít dál svým životem sama , tak se rozhodl, že přijme funkci hlavy státu a ona se prostě jen musela podřídit. Nevidím nic morálního na našich VIP politicích a to nikoho nevyjímám.
      • Nikdy by mě nenapadlo posuzovat občany nějaké země podle jejich vrcholného představitele, to je silně zavádějící.
      • Mýlíš se, je to tvůj prezident, a bude i kdybys dělal veletoče na rukou nebo metal kozelce (což ale při tvém věku je nepravděpodobné).Pokud myslíš že je tvůj prezident Obama nebo Dalajláma, obrať se na lékaře psychiatra, ten už tě z omylu vyvede, a nasadí správnou léčbu, nechej si poradit!!.Havel dostal tuto zemi do srabu, ze kterého se už nevyhrabem, a ty dobytku taky zhebneš hlady a pod mostem, je to jen otázka času, neboj!Zeman ti cikáne zkrouhne dávky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit