Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čeští literáti by si měli hledět literatury a ne strkat mordu do něčeho, čemu nerozuměj. Proč se takhle nepustili do toho dramatika, kterýho nikdo nehraje, do spisovatele, kterýho nikdo nečte a do mírotvorce, kterej posvětil bombardování Srbska? Jak se umělci nebo "taky" umělci začnou s.át do politiky, je ámen. Stejně polovina z toho slavnýho penklubu sou jen zadarmovyžírkové nebo eurokretenodebilofanatici.
  • "Kníže má k lidu blíže".Lidé kteří zpívali tento popěvek by měli držet ůsta ,jsou šašci *1*
  • S dílky těchto literátů bych si ani nevytřel zadek,
  • Je to jednoduché.Stačí přestat ty literáty,herce a všechny ostatní "UMĚLCE" podporovat , tj přestat kupavat ty jejich "VELEDÍLA" a přestat chodit do kin,divadel a kupavat jakékoliv výtvory od těhle umělců .
  • Myslím, že bude opravdu dobré se Havlem nezabývat.Až vyjdou ven všechny pravdy o tomto bezpáteřním člověku, který celý život žil za peníze jiných, a kromě pár jednoaktovek, které se nikde nehrají, filmu, který se nikde nepromítá a esejí, které většina čtenářů nedočetla, protože to jsou nesmysly, většina nastupující generace na něho bude hledět, pokud vůbec zůstane v paměti, jako na člověka, který stál u počátku vytunelování a rozkradení naší kdysi bohaté země a nastolení společnosti ve které vítězí lumpové, zloději a tuneláři nad slušnými lidmi.Díky V. Klausovi se začala pootevírat dvířka k pravdě, a až vyjdou na světlo všechny podrobnosti o životě tohoto parazita bude lépe na něho zapomenout!
    • Čím byla tato republika bohatá .Frontama u řezníka frontama před tuzexem.Hladem po dolarech a markách, úplatky za pořadník na auto.Podplácením na bance kuli ušmudlaným pár penězům na cestu třeba do Jugošky. Osobě jsem žádal asi desetkrát přesto jsem se nikdy nedočkal. Mohl bych pokračovat třeba cementem na příděl ,obkládačky na příděl.Mohl bych pokračovat dál . Bohatých zde bylo taky dost řezníci ,číšníci ,hospodský
      vedoucí autoservisů,zelináři, komunisti ve funkcích.Máte asi krátkou paměť .nebo jste se narodil kolem osmdesátého roku a nezažíl tuto dobu,přesto že většina těchto věcí se táhla až do roku 89.Mohl jste byt také mezi těmi profesemi.Jedno jsem si jistý Klaus Havlovi nesahal ani do výšky jeho krátkých kalhot které měl tehdy při inauguraci.Představoval jsem si to také po skoro dvaceti pěti letech trochu jinak. Že zažijeme dříve nebo později nějako společenský otřes je skoro jisté. Tato zemně to zažilá skoro pravidelně. Dejme ale pozor aby jsme teprve potom nenaříkali.
      Doba není momentálně nikde lehká. Dříve lidé utíkali za lepším na západ.Neslyšel jsem, že by dnes lidé utíkali.On je všude chleba o dvou kůrkách.
    • xyz
  • Co je to PEN CLUB? Svobodní zednáři! Ať už dají pokoj!
  • Pišto Žigo buď rád že je tvůj prezident Zeman.
  • Literáti ... lepší by bylo,kdyby svoje přáníčko nazpívali ....


    http://www.youtube.com/watch?v=kYDrE6Fy7fI&feature=youtu.be?
  • Venco-neboj se-jen pěkně to šij do nich! Jsou to nenažraní kapitalisti jako ty-ale oni jsou cizaci-zidi-germani a kdovi jaka jina verbež. Nenech se zastrašit!!!! Držím ti palce-vydrž!
  • Inteligent toto nekomentuje. Zde to ale klub inteligentů nebyl, není a ani nebude.
    • Antiparoubku,uz ti podrzela Karolinka Picova z superstrany L{i}DEM?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit