Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano čechy čechům. Proto je třeba vykopat rusáky kteří ve stále větší míře žádají v Česku
    o azyl. Protože v Rusku není válka tak utíkají jen kvůli špatné ekonomické situaci v rusku nebo proto že tam nejsou spokojeni. Jiná možnost totiž není.
    A opět tak vyvracejí pohádky zdejších Putinovců o ráji jménem Rusko.
    Z ráje se neutíká - z ruského pekla se však vždy utíkalo do EU a USA.
    I Putinova smetánka má západní auta, vilky na západě a parchanty na západních školách.
    Plnou hubu ruska ale západní lepší život. To bylo vřdy pokrytectví komoušů a nyní Putinovců
    • Stejné jako u nás.
    • hned za nima slováky pro ně platí to samé
  • Čí je to Kotrba?
  • Stalingrad
    Ani se neni čemu divit,že si mladí začínají uvědomovat co přijde pokud se tu začne roztahovat banda okupantů,jejíž předvoj se sem začal courat před 600 lety a další a horší bezohlední se sem tlačí. Sice je nikdo nezval,ale oni sme chcou i násilím !!!!! A naše vlezanálnická vláda -dnes se už musí dávat BACHA-ZA URÁŽKU SI UZÁKONILI 10.000,-Kč !!! protektorátu zku,.vyzlodějčekostánu nás prodala. V Londýně starostuje musulman a a u nás sje brácha musulmana ministrem !!!! Asi tuší mladí ,že nechtějí být otroky nadřazené rasy co se 600 let přizpůsobuje,musulmanů a pohrobků Ády v čele s Ačí Merkur..... *12* *12* a babrákem obavou
    • Mladým to bude jedno do té doby, dokud přijdou domů a rodiče přestanou vydržovat.
  • neobiogeneze, neocerebellum, neocortex, neodarwinismus, neofan, neobarokní, neoblomný, neoaustralský, neochvějný, neodmyslitelný, neodčinitelný, neoexpresionismus
    neofašizmus
    neonacisté

    UFF !!!
  • STOP diktátu EU a USA! Čechy Čechům!
    • Moravu Moravanům!
      • A Brno brňákům!
        • hloupost brno je jednu stanici za prahou
      • Slezsko slezanům,a psychiatrické léčebny cvokům.Vzpamatujte se pitomci.
        • je třeba doplnit ... léčebny politikům!
        • co bys byl bez nás dochtore? Na koho bys vyvaloval svoje rozumy? Buď rád že jsme a živíme tě.....
          • pokud budou pitomci jako ty a není jich málo tak se o práci nebojím,někdo holt pracuje a někdo jen žvaní.jsem velmi rád že mně živíš zrovna ty,u jiných by jsem asi umřel hlady.
      • Tak pochopitelně :-)
  • nosím značkové maskáče vzor 60 a 85 firma zkřížené meče (netrhají se, nevadí malinové křoví, špína a bláto, zvěř se mne nebojí poněvadž splývám s okolím) vojenské zateplené boty (ty jsou do lesního terénu nejlepší) příruční láhev s vodou a dalekohled s kompasem abych se neztratil, na maskáčích mám přišitou moravskou vlajku a němečtí i čeští neonacisté mi jsou ukradení.....
    • no, ale ty jim taky kotlíkáři.... *3*
  • Tyto lidi může volit jen blázen,vždyt jsou to mentálně postižení lidé kteří se ve své hlouposti jinak než vyřváním hovadin realizovat neumí.At su zkusí něco pořádného udělat a ty srandičky je přejdou.Parazituje a zviditelnuje se jen pár vzdělaných,zbytek je jen snadno manipulativní dav plný hlopých a zakopmlexovaných nevzdělaných troubů.Za komunistů by si cvrkli do prádla jen tady ta pseudodemokracie jim to k naší smůle dovoluje.Zajímalo by mně kde začiná moje svoboda když jejich nikde nekončí.
    • Ta jejich a ani tvoje nikde nejni, páč je tu fšady enem svoboda made in JůSEj.
    • Hovadina je neposlouchat je.Nasledovat už jiná věc.
      Upřimně já tu těžko v ČR snáším že musím dělat na naší oblíbenou menšinu.Proč bych měl mít radost z dalších lidí co sice nejsou stejného etnika, ale mají stejné nepracovní návyky.
      • Naslouchat jim a pochopit jejich strategii která už mimo jiné musím být každému rozumnému člověku jasná.,ne poslouchat,a ty myslíš že tito cvoci republiku spasí?Totality jsme měli myslím dost,takhle přesně začínal Hitler.Prosím zamysli se pokud ti to tvá mentalita umožnuje.Děkuji.Já netvrdím,že všechno je o.k. ale tohle opravdu ne.
        • poslouchat co říkají neznamená následovat je.
          nepleťme si to.

          je smutné že tyhle lide musí mluvit za celí národ který má v případě menšiny i uprchlíků a diktátu EU stejný názor.
          • možná mluví za tebe,za mně určitě ne
            jsem rád že celý národ jsi jen ty
  • Není nic jednoduššího než svůj nesouhlas s článkem předložit redakci tiscali. A požadovat vysvětlení.
  • Tento článek má udělat z lidí co nechtějí v Čechách či v Německu Islám fašistické zrůdy. Ale právě tento Pisálkem k nim patří, nebot sám vyvolává nenávist k lidem, jenž tu nechtějí Právo Šaria!!!! *16*
  • Taková, protektorátní, novinářská prostituce i "politicko korektní" oblbování veřejnosti, je jen další důkaz správnosti toho, že se "páni"..bojí skutečného stavu věcí..a že sakra moc dobře ví proč !..a ještě více se musí bát oprávněné většiny obyčejných lidí-voličů, proti kterým vědomě, bez mandátu i zcela záměrně jednají i proti jejich vůli a zájmům většiny..a co jim mimo jiné..i tímto, dávají mnozí lidé., jasně najevo, že už toho mají fakt dost !...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit