Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve zpravodajství Tiscali musí být zřejmě všichni vyznavači Merkelové a EU - lidově - eurohujeři. Podobně i redaktor Tomáš Korba. Každý, kdo má jiný názor na současné dění u nás i v EU než ONI, je xenofob, rasista, laciný "národovec" a pod. přídomky. Proč je tomu ale tak, že se grupují skupiny nespokojených s politikou naši vlády, jednoznačně promerklovské, i samotné EU, tak to nikoho nezajímá. Časté argumenty eurohujerů coby nebezpečí odchodu z EU je, že se tím přikloníme k Rusku a pod. bláboly. Před vstupem do EU jsme nebyli v područí Rusů, a nebudeme, ani kdybychom z EU odešli. Zatím po dobrém. Po revoluci jsme byli svobodný samostatný stát, a budeme i po odchodu z EU. To, že si to myslí i věří tomu většina národa, kromě eurohujerů, kterým je jedno, že se stáváme opravdu jenom "nosiči kabel" dnes Merkelové, tak to je nezajímá a narůstající nespokojené občany se snaží zastrašovat pohromou co kdyby. Další blud a šíření poplašné zprávy, což je trestné.
  • Líbí se mi- jak mělo ve sněmovně dojít na hovory o referendu(vystoupení z UNIE). Nedostalo se to ani k tomu, aby se o referendu začalo debatovat. Všichni ti zmrdi se vystoupení z EU bojí jak čert kříže. Myslím že 75% obyvatel by raději vystoupilo, než přijímat kvóty z Fašist-EU.
    Vystoupení z EU se bojí všichni ti naši parchanti- pardón-zákonodárci. A hlavně pan Babiš že?? Vždyť jeho firmy se staly pro rok 2015 největším příjemcem EU dotací!!!
    Zavřít si zdroj EU peněz??? to nikdy co??Pane Babiš???
  • Tento slint, jinak se bohužel článek nedá nazvat, myšlenkově vyjadřuje kavárenského sluníčkáře. Přeji všem fajn den plný slunce bez sluníčkářů. *2*
  • Nenosím značkové oblečení, které tady autor toho zvratku popsal, nechodím v tlupách a nikoho nemlátím. Hitler není můj vzor. Ale, o cigánech a muslimech si myslím své a jsem pro zákaz vpouštění těchto zmetků k nám a naopak, jejich deportaci pryč od nás. Tady nemají co dělat a já je tady, coby parazity nechci živit, natož přihlížet jako pitomec jejich kriminalitě na naše původní obyvatelstvo. Nějaké stavění mešity muslimům a vyřvávání muezina z minaretu bych osobně musel řešit tak, aby se to ječení už nikdy neopakovalo. Všemi způsoby. Tohle je bílá, když už tak křesťansko židovská Evropa, ne zassssraná černá Afrika plná muslimských parchantů. Jsem taky rasista? Pokud si to autor myslí, tak mi to je úplně jedno. Naši předci veškerou tuto parazitickou, nebo dobyvačnou verbež vítali výhradně se zbraní v ruce a hnali ji pryč. Já jsem jejich následovník. Čechy patří Čechům a mají jako jediní právo určovat, kdo v Čechách bude a kdo ne. Nějakým zassraným multikulturalismem a příživníky všeho druhu na úrovni kozomrd-opice na mne nezkoušejte. My jsme tady doma! Máš s tím autore článku problém? Potom jsi obyčejný presstitut, který za pár drobných ze sebe udělá velkého špinavce a něčího poskoka. Komu ses narodil? Černochovi a cigošce? Tak mysli! Děláš nám jen ostudu! Nám, 95% spoluobčanům, Čechům! *16* *16* *16*
    • děkujeme Tiradore, myslím že jsi to napsal za spoustu z nás. Občas s tebou nesouhlasím, ale tady Ti musím vyslovit uznání.
  • Článek jsem sice přečetl, ale s očima protočenýma. Spojovat Konvičku se skinheady, mi připadá totálně napalici. Obdobně jako dělat z AfD populistickou stranu, podle Korby neofašistickou. Autore článku, jste velký pitomec a *12* .
  • http://zpravy.idnes.cz/rasiste-zanevreli-na-svou-uniformu-thor-steinar-koupili-arabove-phs-/domaci.aspx?c=A090331_185926_domaci_pei
  • není alternativa pro nás. Čečenský národ není náš národ
  • Škoda,že se můj táta nedožil toho,aby viděl co tady kolaboranti rodiny havlů předvádějí.To by určitě nebyl vlastenec a odbojář,aby trpěl za třetí říše a potom po roce 1948,kdy mu byl ukraden majetek a dosud nevrácen,ale znovu ukraden tímto panstvem .Jsem znechucen co tady předvádí EU je již neunosné.Ještě,že jsem nebyl pro vstup.99% občanú nesouhlasí co se tady děje a tak jsou cíleně označovány různýma nálepkama.Opravdu deformacie po čechystánu,kdy se překrucují dějiny ve velkém.Dnes se jdu podívat na potomky otců,kteří položili život,aby se tady psalo takové svinstvo.
  • Ok, lacina kopie... Bohuzel koho si predstavujete jinak volit? Cssd co nedodrzuje ani zakony ani rozhodnuti soudu? Top09 kteri v ramci evropskeho parlamentu predvadej to co predvadeji? Ods? Kducsl? Ty uz taky tolikrat ukazali volicum prostrednicek....
    Kazdopadne
    Jestli se establisment boji voleb, ze by mohla vyhrat strana s jedinym heslem, tak at udelaj referendum a podle toho pak at jednaj... Tim by alternative vzali vitr z plachet..... Jenze ono je lehci kriminalizovat skupinu ci jednotlivce nez nechat lidi kafrat do politiky... Co?

    Ono taky priste by lidem mohlo vadit treba to ze statni zakazky jsou predrazeny, nebo ze politici se misto jednani flakaji, ze delaji spatna rozhodnuti nebo dokonce ze by po politicich mohl nekdo chtit jasne odpovedi :)
  • http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2423-vojak-ktery-vratil-vyznamenani-nato-sedime-v-dobytcaku-s-logem-ctvrte-rise-mame-jeste-sance-se-zachranit-lze-vyskocit-z-rozjeteho-vlaku-domobrana-je-pripravena-nasi-vlast-branit-do-jejich-rad-muze-vstoupit-kazdy.htm

    *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit