Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Já myslím, že tady ve většině odvětví funguje čtrnáctidenní platební lhůta. Jasně, v logistice to třeba takhle nefunguje. Tam jsou běžné i dvouměsíční splatnosti. Ale v mém podnikání jsem se nesešel s ničím jiným. Naopak občas tam je úhrada velmi brzy, do dvou dnů. Takže největší problém mám to ve finále zapisovat do online ucetnictvi, protože dříve než si uvědomím, že to mám zapsat, tak je to proplacené. :) 

  • http://www.novinky.cz/ekonomika/396493-elektronicke-uctenky-budou-povinne-i-pro-stankare-a-zmrzlinare.html
  • my Novorosijci platíme keš a rublem krytým zlatem *3*
    • Nebo sexem s poslancema, jak si nedávno přiznal, ty prasáku teplej!!!
      YEAH !!!
      • najdi si svůj nick a také už mě nebaví tvé neustále se opakující příběhy gayích a homosexuálních praktikách

        proč se nehádáme k danému tématu, když už ?

        pořád samé deviantní příspěvky, je mi smutno *9*
        • Ty blbečku plagiáte furt meleš o líbání se s politiky, já ne buzno!!!
          Chichichi !!!
  • Čeští podnikatelé mají takové 'štěstí' jaké světě nemá obdoby MUSÍ totiž zaplatit DPH i za faktury svých dodavatelů pokud oni DPH neodvedou....
    • ale je dobře že budou mít zmrzlináři a prodejci párků v rohlíku registrační pokladny, tam jsou ty rozkradené miliardy
      ať žije Bureš
  • U nás měly vlády přes 25 let na to, aby zákony dokázaly vynutit lepší platební morálku tak, aby na pozdním zaplacení faktur by bitý ten, kdo zaplatí pozdě a ne ten, kdo práci odvedl a na peníze čeká.
  • Autor článku se nás snaží pobavit nebo vytočit:-))))))
    • neboj zlej trolle, tebe se to netýká, sociální dávky to nikterak neovlivní *3*
  • mají ovšem ti, kteří pracuji pro firmu MISS COSMETIC.To si u nich v oficiální ostravské kanceláři koupite jakože licenci prodeje.O koupi dostáváte takový doklad-nedoklad.A pak máte být jako proškoleni v prodeji jejich kosmetiky.Jenže v mezidobí se náhle zjeví "neuvěřitelně výhodná nabídka odkupu produktů".Nezaváháte tedy a produkty za desítky tisíc máte doma.Jenže ejhle pikolík - najednou se firma odmlčuje.Kontaktní manažer vás najednou nezná.Ale zboží mají venku ze skladu a vám zůstávají oči pro pláč.Takže taková je mnohokrát opakovaná realita letadlového prodeje firmy nynější starostky Kravař. Desperatos Ostraviensis.
    • Zajisté, problém který tu popisujete je palčivý, zcela zjevně jste ale článek nečetl. Jinak nechápu proč toto téma zmiňujete jako reakci na právě tento článek ...
  • *16* *16* *16*
    Nejsem si zcela jistý, jestli snůška těchto blábolů má vůbec smysl komentovat ... Autor zjevně vůbec neví o čem píše ... plete si pojmy s průjmy ... *16*
  • Četl jsem dobře za 14 dní? Dostal jsem zaplaceno za 6 měsíců. Po urgenci kde firmě co jsem dělal hrozila ostuda menzinárodního charakteru až potom byl zaplaceno. Normální je 30 a více dní. Ten kdo tento článek napsal, že fa, je zapalcena po 13 dnech splatnosti, tak je to snad celkem 30 dní. Škoda mluvit když někdo neumí počítat.
  • mno za komunistu stat platil až zarok v dalším učetním obdobý aby nebyl rozpočet v mínusu takže mužou byt dneska radi za těch 18 dni...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit