Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proto neudělali zdejší mistři zákonů, zákon který by firmy nutil platit v termínu. Kdyby to udělali, tak by jejich kamarádi krachli !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Četl jsem dobře za 14 dní? Dostal jsem zaplaceno za 6 měsíců. Po urgenci kde firmě co jsem dělal hrozila ostuda menzinárodního charakteru až potom byl zaplaceno. Normální je 30 a více dní. Ten kdo tento článek napsal, že fa, je zapalcena po 13 dnech splatnosti, tak je to snad celkem 30 dní. Škoda mluvit když někdo neumí počítat.
  • *16* *16* *16*
    Nejsem si zcela jistý, jestli snůška těchto blábolů má vůbec smysl komentovat ... Autor zjevně vůbec neví o čem píše ... plete si pojmy s průjmy ... *16*
  • Čeští podnikatelé mají takové 'štěstí' jaké světě nemá obdoby MUSÍ totiž zaplatit DPH i za faktury svých dodavatelů pokud oni DPH neodvedou....
    • ale je dobře že budou mít zmrzlináři a prodejci párků v rohlíku registrační pokladny, tam jsou ty rozkradené miliardy
      ať žije Bureš
  • U nás měly vlády přes 25 let na to, aby zákony dokázaly vynutit lepší platební morálku tak, aby na pozdním zaplacení faktur by bitý ten, kdo zaplatí pozdě a ne ten, kdo práci odvedl a na peníze čeká.
  • http://www.novinky.cz/ekonomika/396493-elektronicke-uctenky-budou-povinne-i-pro-stankare-a-zmrzlinare.html
  • mají ovšem ti, kteří pracuji pro firmu MISS COSMETIC.To si u nich v oficiální ostravské kanceláři koupite jakože licenci prodeje.O koupi dostáváte takový doklad-nedoklad.A pak máte být jako proškoleni v prodeji jejich kosmetiky.Jenže v mezidobí se náhle zjeví "neuvěřitelně výhodná nabídka odkupu produktů".Nezaváháte tedy a produkty za desítky tisíc máte doma.Jenže ejhle pikolík - najednou se firma odmlčuje.Kontaktní manažer vás najednou nezná.Ale zboží mají venku ze skladu a vám zůstávají oči pro pláč.Takže taková je mnohokrát opakovaná realita letadlového prodeje firmy nynější starostky Kravař. Desperatos Ostraviensis.
    • Zajisté, problém který tu popisujete je palčivý, zcela zjevně jste ale článek nečetl. Jinak nechápu proč toto téma zmiňujete jako reakci na právě tento článek ...
  • mno za komunistu stat platil až zarok v dalším učetním obdobý aby nebyl rozpočet v mínusu takže mužou byt dneska radi za těch 18 dni...
  • my Novorosijci platíme keš a rublem krytým zlatem *3*
    • Nebo sexem s poslancema, jak si nedávno přiznal, ty prasáku teplej!!!
      YEAH !!!
      • najdi si svůj nick a také už mě nebaví tvé neustále se opakující příběhy gayích a homosexuálních praktikách

        proč se nehádáme k danému tématu, když už ?

        pořád samé deviantní příspěvky, je mi smutno *9*
        • Ty blbečku plagiáte furt meleš o líbání se s politiky, já ne buzno!!!
          Chichichi !!!
  • Autor článku se nás snaží pobavit nebo vytočit:-))))))
    • neboj zlej trolle, tebe se to netýká, sociální dávky to nikterak neovlivní *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit