Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měla se raději oholit, než se dala vyfotit!
  • Oni si nejsou jen podobní, jsou to společníci. Když mají obavu, že něco neprojde po jejich, okamžitě jednají. Tak se např. síly Občanského fóra rozložily do více stran, v nichž právě oba hráli první housle.
  • To jsme zde mnohokrát četli a nikdo se tím už nijak nevzrušuje, kašpárku. Jsi neschopný provokatér a zaměstnavatel ti měl už dávno dát padáka.
  • Stále jsem od nicka komunisti jsou zločinci nedostal odpověď na otázku pod jím citovanými paragrafy o demokratických principech státu a tak ji degénovi znovu zopakuji:
    Tak mi vysvětli ty svobodná vůle, když někdo demokraticky volí stranu, za kterou je jmenován radní a dochází zde k manipulaci se svobodnou vůlí, viz Budějice, tak vlastně porušuje demokratický výsledek voleb a tím pádem se dopouští trestného činu, v sazbě 2 knedlíky v první cenový? Důrazně prosím o odpověď!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ještě jsi mi ty dementní neodpověděl na mou otázku z jiné diskuze ty dobytku *16*
  • Ano.lidé jsou blbí, že volí komunisty a zvolili si Zemana, který je chce prosadit do vlády.
  • Můj děda vždycky říkal:"nevěř ženě s knírem". Je ovšem úžasné koho ještě propaganda nevytáhne. To je jedno "eso" za druhým *1*
  • Ano, jenom zločinec nebo dementní jedinec popírá, že komunismus je zrůdnost, má svědomí mnohonásobně víc mrtvých než nacismus, který se od komunismu učil.
    Za Stalinovy vlády byl na Ukrajině uměle vyvolán hladomor, jemuž podlehlo na 6 milionů lidí! Podle dochovaných svědectví tam v té době docházelo ke kanibalismu i k tomu pojídání dětí!!! Nedávno proběhla zpráva, že tři lovci zabloudili na Sibiři a zabili a snědli svého kamaráda!
  • Ano tato vláda všechno předčila, je opravdu nejhorší vládou v historii, rozdělila společnost na chudé a bohaté, střední vrstvu skoro zničila , protože dělá jen pro ty nejbohatší a dále rozdělila společnost na staré a mladé, přičemž rozjela štvavou kampaň proti důchodcům. Rovněž tak zničila morálku společnosti a ukázala, že za peníze se dá koupit všechno, včetně zdraví a spravedlnosti.Tato vláda a její trojkoaliční parlament jsou hambou a ostudou této země. *12* *12* *12* *16* Komunista nejsem a vím , že totalita také za nic nestála, ale bojím se, že současná vláda tu totalitu snad ještě překonává.
  • To snad není pravda. Tato ukřivděná a zakomplexovaná kratura ještě veřejně píše jako novinářka? No, pro dementní pravičáky to ale stačí. Pro nás myslící je to jen pro zasmání.
  • Petruško a tím jste chtěla říct co? Že lidi jsou blbí a jedině vy chátristi máta pravdu? Co jste udělali po sametu pro tuhle republiku? Já myslím a nejsem sám,že nic. Dosadili jste do všech funkcí vaše kámoše komunisty[protože z jejich lůna pocházíte] zařídili ste sametový rozkradení republiky a ve volnejch chvílích chlastali a jezdili vožralý autama po Václaváku a mávali policajtům poslaneckou imunitou před nosem.
  • Z důvodu dementních pisatelů jako jsi ty, volím komunisty.
  • Komunisti budou krást, loupit, mučit, vraždit, bu bu bu a ještě budou žrát děti.
  • Komunisti jsou stále stejné zrůdy, pohrdají obětmi svých zvěrstev a jen číhají kdy zase budou moci krást, loupit, zotročovat lidi, mučit a vraždit. Tady ty příspěvky to dokazují. A půl milionu zločinců a dementů si je volí!
  • Zato za chátry a venci kulouše to bylo fajn.Kdybych to věděl co udělají s touto republikou tak bych je hnal svinským krokem.Horší to být již nemůže než za jejich vlády.
  • a tady jeste neco pro pobaveni :) taky husta manipulace! ale na to snad uz nikdo nenaleti :)
    http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/komunismus--hruza-jiz-nikdy-vice--kam-az-jsme-to-dosli.html
  • dalsi manipulace, Milos, Vaclav nebo Karel, je to stejna zumpa, vsichni nas o tom v minulosti mnohokrat presvedcili a jeste presvedci, volby jsou jen fraska, kdyby mohly neco zmenit, davno by je mocipani zrusili

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit