Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ekonomický systém – kapitalismus. Čím víc peněz vyděláš, tím jsi lepší člověk. Iluze spočívá v tom, že každý se může stát boháčem a že každý pak bude šťastný. Nemusím snad rozebírat, jak je kapitalismus zvrhlý z hlediska důstojnosti člověka – peníze jsou víc než člověk (oficiálně!). A je snad zřejmé, že to je proti duchu Písma. Neviditelná ruka trhu je stejný vrah a tyran jako Hitler. Tisíce dětí po celém světě umírají denně, právě kvůli kapitalismu, kvůli systému, ve kterém žijeme a který většina z nás obhajuje či mlčky trpí.
  • Nejvíc mě děsí, že mnozí křesťané mají tendenci směřovat „doprava“. Jak se může nazývat křesťanem někdo, kdo nesoucítí s chudými? Politický vzor – Spojené státy? Svoboda pro ně znamená vlastnit zbraň. Zdravotnictví, kde neléčí chudé, farmaceutické firmy podplácí média, aby neříkala pravdu. Když nejste milionář, tak na dobrou vysokou školu můžete zapomenout. Podporuje se devastace životního prostředí a drancují se rozvojové země. Tento systém navíc produkuje živé mrtvoly - lidi bez schopnosti se zříci čehokoliv. Tihle - honící se bezmyšlenkovitě za požitky – drží tento v principu otrokářský systém fungující. Je výhodné mít otroky, kteří věří, že jsou svobodní.
  • Šustrová, Šustrová, nehrejte si na novinářku a myslitelku. Proč právě Hřebejk a Svěrák ( již nepíšu pan Hřebejk a pan Svěrák ) si osobuji právo mluvit a tvrdit i za většinu ostatních, že právě jejich názor je ten nejsprávnější a nejdemokratičtější ? To všechno tady již bylo. Cožpak jiní lidé, nežli "rádoby" umělci typu Hřebejka jsou jen hnědé a rudé prasata ? Děkuji pane Hřebejku a Vy pani Šustrová si své názory prezentujte také jen mezi"svými".
  • Co čekat od pravdoláskařky Šusterové, dosti podivná existence. Všude o sobě vehementně rozhlašuje jak už od gymnázia podporovala a spolupracovala s dizidentem. Jen je jaksi záhadné, jak se mohla dostat na VŠ a vystudovat. S tím se nikdy nikde nepochlubila. Asi dobře ví proč.
    • Oni ti pravdoláskáří hrozně trpěli, ale jenom na hubě. Chrchla celou dobu vyřvával, že nestudoval. Na VŠ by přijat, ale opravdu nestudoval, jenom chlastal a naháněl ženské, tak ho tam nějak nemohli nechat, Zajímavé, že jeho bratr až do roku 89 učil na Karlově univerzitě.
  • Petruško,tvá oholená huba tehdy rozpoutala peklo na parlamentních listech.To že tě spatřím i tady svědčí,že radši mám komáry než špatně oholenou babu tvého genetického mixu.Tak ohol se a mazej.Ze všeho tu chátru 77 či jak si říkají odbojáři,mám rád jako třísku v řiti.Boha jeho,ta baba je snad všude .... *7* *7* *13*
    • Nejsi náhodou sprosťák? Takhle mluvit o starší paní? Copak může za to,že jí pod nosem rostou chloupky? Slušný člověk si takových věcí vůbec nevšímá.To je vidět,kdo na diskuse leze,zase samý hulvát. Kdoví, jak vypadá tvoje žena. *16* *12*
      • Ty nemůžeš být chlap a když tak divnej.Pokud seš ženská,máš pod nosem mrtvou skroucenou krysu připomínajíc knír.Pokud ti připadne to foto jako "ženská",zajdi na oční ! *7*
      • To není pravda, ženy s knírem jsou prý vášnivé, v tomhle případě je ovšem velmi málo žen blbějších a ošklivějších.
        • A to má ta baba chlupy také na kokotu? *2*
          • jo i tam *1* čet jsem na jiný diskusi,že když paní dělala na vnitru, nikdo s ní nechtěl sedět v kanclu a nebo jezdit vozem, protéže hrozně páchla...no je to ale fujtajblofka *6*
    • V dnešní absurditě založí stranu a bude premiérkou, nebo jí prostě ODéeses použije jako maskota. Stejně jako další frakce gestapa TOP 09 toho polomrtvého degeneráta
      • Více než třicet milionů Indů se dnes ponoří do Gangy
        • I s Petruškou ?? *1* *1* *1*
        • á, pravičácký zloděj nicků. :-)) tohle tvůj nick, pokud trpíš ztrátou paměti. Chceš ještě ip a lokalitu, ať víme o koho jde kryple?
  • Petruško a tím jste chtěla říct co? Že lidi jsou blbí a jedině vy chátristi máta pravdu? Co jste udělali po sametu pro tuhle republiku? Já myslím a nejsem sám,že nic. Dosadili jste do všech funkcí vaše kámoše komunisty[protože z jejich lůna pocházíte] zařídili ste sametový rozkradení republiky a ve volnejch chvílích chlastali a jezdili vožralý autama po Václaváku a mávali policajtům poslaneckou imunitou před nosem.
    • Ano.lidé jsou blbí, že volí komunisty a zvolili si Zemana, který je chce prosadit do vlády.
  • Chartistická pakáž se zase ozývá! Kdy už tato zločinecká sebranka zmizí jednou provždy v propadlišti dějin. Ať žije prezident Milošek!
  • Nějak ty mindráky je třeba eliminovat. Ale je to nechutný, ženská co se musí holit a od rána do odpoledne jí to zase zaroste.
  • Můj děda vždycky říkal:"nevěř ženě s knírem". Je ovšem úžasné koho ještě propaganda nevytáhne. To je jedno "eso" za druhým *1*
  • Stále jsem od nicka komunisti jsou zločinci nedostal odpověď na otázku pod jím citovanými paragrafy o demokratických principech státu a tak ji degénovi znovu zopakuji:
    Tak mi vysvětli ty svobodná vůle, když někdo demokraticky volí stranu, za kterou je jmenován radní a dochází zde k manipulaci se svobodnou vůlí, viz Budějice, tak vlastně porušuje demokratický výsledek voleb a tím pádem se dopouští trestného činu, v sazbě 2 knedlíky v první cenový? Důrazně prosím o odpověď!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Od toho nesvéprávného dobytka ani odpověď nedostaneš, jsi naivní!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit