Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PUČ PROTI VV A BÁRTOVI. Snaha kontrolovat věci, které již nezmění výsledek...politika pro politiku... A kde jsou reálné výsledky pro lidi této země?
    VŠE se zdražuje ( potraviny), rozkrádání (stavby dálnic, církevní restituce), těží z toho akorát úzké skupiny všehoschopných (exekutoři) a když se proti tomu někdo postaví a zastává se obyčejných lidí, kteří to tady nemůžou zabalit a odjet do Karibiku, tak se VV snaží hned napadnou vládní kmotři přes KROUPU a MF.
  • Noste knírek,je moderní a sluší !
  • Zato za chátry a venci kulouše to bylo fajn.Kdybych to věděl co udělají s touto republikou tak bych je hnal svinským krokem.Horší to být již nemůže než za jejich vlády.
    • Ano tato vláda všechno předčila, je opravdu nejhorší vládou v historii, rozdělila společnost na chudé a bohaté, střední vrstvu skoro zničila , protože dělá jen pro ty nejbohatší a dále rozdělila společnost na staré a mladé, přičemž rozjela štvavou kampaň proti důchodcům. Rovněž tak zničila morálku společnosti a ukázala, že za peníze se dá koupit všechno, včetně zdraví a spravedlnosti.Tato vláda a její trojkoaliční parlament jsou hambou a ostudou této země. *12* *12* *12* *16* Komunista nejsem a vím , že totalita také za nic nestála, ale bojím se, že současná vláda tu totalitu snad ještě překonává.
  • To snad není pravda. Tato ukřivděná a zakomplexovaná kratura ještě veřejně píše jako novinářka? No, pro dementní pravičáky to ale stačí. Pro nás myslící je to jen pro zasmání.
  • Měla se raději oholit, než se dala vyfotit!
    • To mají z archivu, dnes už má plnovous jako Svěrák sen.
  • Poněkud přestárlá Petruška *1*
  • Musíte si diskutéři uvědomit že ten blb pod nickem tečka není normální člověk ale pomatený blb!
  • dalsi manipulace, Milos, Vaclav nebo Karel, je to stejna zumpa, vsichni nas o tom v minulosti mnohokrat presvedcili a jeste presvedci, volby jsou jen fraska, kdyby mohly neco zmenit, davno by je mocipani zrusili
    • To by tam museli lidi chodit a přemýšlet koho volit a proč.Já si tentokrát dal práci a vysvětlil jsem širokému příbuzenstvu proč volit Zemana a nikoho jiného.A vyšlo to.A tak to bude vždy já používám svojí ,hlavu a ne cizího novináře úplatného vč.komediantů.
  • Omlouvám se, zase jsem napsal pan Hřebejk. Mělo tam být jen Hřebejk.
  • Oni si nejsou jen podobní, jsou to společníci. Když mají obavu, že něco neprojde po jejich, okamžitě jednají. Tak se např. síly Občanského fóra rozložily do více stran, v nichž právě oba hráli první housle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit