Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • mě to připadá, jako kdyby komouši předali vládu s ústupky proto, aby si nespokojený český národ užil kapitalismu, když je jim komunismus proti srsti, aby dostali lidé pořádnou lekci. Osobně pro mě nikdy nebyli komouši in. Jenže když porovnám celý svůj život, tak před rokem 89 se mi žilo lépe. Při stejném pracovním nasazení, (to se mi nezměnilo). Trávím v práci víc než doma, to se také nezměnilo. Jen se změnilo to, že je stát na pokraji bankrotu a rozkradený. To je největší změna. Dřív jsem se výrokům komoušů smál, byla aspoň sranda poslouchat Jakeše a spol. Když byli týdeníky v kině s jejich osobami, tak tam zněl hurónský smích a lidé se bavily různými hláškami. Dnes když vidím a slyším současné rádoby politiky , tak jsem na...ý a nadávám. I když musím někdy přiznat, že ty jejich výmysli také někdy budí smích a nevěřícně kroutím hlavou co to zase vymysleli za kravinu, kterou po chvíli stejně předělají, protože nefunguje. Zkouší to jako chemici: pokus - omyl.Celkově se směji méně než předchozím výrokům. *5*
 • U komunistů člověk má aspoň víceméně jasno jací jsou a kdo jsou o tom není žádných pochyb.., ale u ČSSD ani náhodou ! I když je to větší strana, komunisti by je v poklidu spolkli s jasnou otázkou i nabídkou...buď půjdete s námi a nebo proti nám. Určitě by jim ve vzájemné spolupráci netolerovali koketování se všemi a na všechny strany...To teda ani náhodou ! V tomto je u komunistů stále jasno. Oni prostě mají "kompas" a nijak nemají ve zvyku z určeného směru uhýbat. Je každého věc až přijde "velký den", jak se rozhodne a bude umět naskočit do rozjíždějícího nového vlaku,kdo to udělá pozdě už nebude mít šanci a bude jen přihlížet s nutností už pak jen mlčet a držet krok ! Někteří, kdo jsou dnes v popředí budou pak rádi, když budou sedět v posledním vagoně..Tenhle celosvětově zastaralý a nefunkční systém už kosmetické zásahy nezachrání . Tohle už chce kompletní generálku motoru i karoserie s jasnou výzvou..všechno ven !!!
 • Dát se s takovými lumpy,jací jsou v ČSSD,do spolku, by byla pro komunisty sebevražda.Pro ty je třeba počkat až budou moci komunisté vládnout s tvrdou levicí.Do té doby je třeba dělat osvětu jaká je ČSSD za politický dobytek.
 • Bez ohledu na předchozí diskusi nutno uvést, že nyní je čas, aby komunisté veřejně vystoupili a odmítli jakoukoliv spolupráci s ČSSD na vládní úrovni!Strana, která se aktivně podílela na ožebračování našeho státu, a jejímž programem jsou pouze kosmetické úpravy stávajícího odumírajícího kapitalismu nemůže ani doufat, že by jí opravdoví komunisté byť jen tiše tolerovali.Je třeba nechat současné "demokratické" strany, řádně se vykoupat v současném morálním i ekonomickém marasmu i na úkor obyčejných lidí.Ti na to sice budou krutě doplácet, ale alespň si začnou vážit socialistických ideí a možná opět i "nedemokratických "komunistů.Pane Petře, co vy na to?Myslím že vy se toho dočkáte.Já bych se ovšem nerad dožil toho, že vy a vám podobní se pokorně začnou plazit doleva.Tomu kopmunisté musí zabránit!
 • Pokud se ČSSD takto distancuje od KSČM, nebudu je nikdy volit, jelikož by se po volbách zase spaktovali s ODS a nebo TOP nebo KDU-ČSL, tj, jsou pro mne (a asi nejen pro mne nedůvěryhodní). Jedině když se nechají kontrolovat KSČM, tak jsou snad pro někoho trochu volitelní. Jinak ale: Demokracie bez funkčního, lidového, nevykastrovaného zákona o referendu a přímé demokracie s odvolatelností zástupců v "reálném" čase není v této zemi možná, protože tak, jak je to zavedené, tak je to protilidový, pseudo či dokonce přímo antidemokratický systém bez možnosti řadového občana jakkoliv fakticky ovlivnit řízení svého obvodu či snad dokonce země. To, že mají zastupitelskou demokracii v zemích na západ jako argument nic neznamená, jelikož si jí tam také vybudovaly po 2. sv válce elity pro své vlastní, sobecké, protilidové zájmy a teď se jen šíří dál na východ. Je třeba se dívat na systémy v zemích, kde jsou lidé spokojení a ty prostě okopírovat včetně jim fungujících zákonů a pozavírat zloděje státního majetku a porvést konfiskaci nakradeného a to i retroaktivně. jinak budeme jako většina v pr.eli pořád a spokojení budou jen bohatí a vlivní.
 • Pokud porovnám diskuze, názory a projevy členů pravicových stran ve vztahu k tomu samému s členy KSČM nezbývá než konstatovat, že v KSČM jsou rozumní inteligentní lidé jejichž názory souzní s drtivou většinou lidí této země. Byla bych pro vládu ČSSD+KSČM.
  • Pani Evo.
   Sleduji pravidelně přímé přenosy z parlamentu ČR a proto se ztotožňuji s Vašim názorem.
   Aby se Vaše přání splnilo chtělo by to jen maličkost.KSČM by musela ve volbách získat alespoň 25% hlasů potom by nejen ČSSD ale i obě pravicové strany o jejich spolupráci žebraly. Nechce to nic jiného, než aby alespoň 1/3 důchoců jim dala svůj hlas.Na mnoha diskuzích čtu,.že proti okrádání touto vládou se nemají důchodci jak bránit.Ale to je omyl.Stačí aby si uvědomili koho volit.Myslím.že panu Kalouskovi,Drábkovi a jim podobným louežníkům by zbyly oči jen pro pláč.
 • Pokud ČSSD nezruší Bohumínské usnesení je nevolitelnou stranou.
  Toto usnesení jí zakazuje spolupráci se stranou,jejíž program se z 90% ztotožňuje s jejich vlastním programem.Tato shoda je hlavním důvodem proč je pro ČSSD výhodnější spojení s TOP 09 nebo s ODS,proto že v tomto případě mají snadnou výmluvu proč nemohou splnit to co naslibovali svým voličům a to proto,že programy těchto dvou stran se z 90% s jejich programem rozcházejí a tím vznikne tak zvaný koaliční kompromis.Pokud by zvolili spolupráci s KSČM tyto kompromisy by téměř zmízely.Proto si myslím,že platí to.co jsem uvedl v první větě svého příspěvku.
  • Pro Petr.Tobě ještě nedošlo,že na tento lumpácký zákon,který si prosadili poslanečtí zloději národ už více roků pořádně kašle.Autory toho¨to zákona,je třeba protahnout katovskou mučírnou a tam zpracovat na tuhý krvavý biftek.Už se ti poslanečtí lumpové brzo dočkají zasloužené odměny.
 • ZÁKON č. 198/1993 Sb. O PROTIPRÁVNOSTI KOMUNISTICKÉHO REŽIMU A O ODPORU PROTI NĚMU:
  ...Komunistická strana Československa, její vedení i členové jsou odpovědni za způsob vlády v naší zemi v letech 1948 - 1989, a to zejména za programové ničení tradičních hodnot evropské civilizace, za vědomé porušování lidských práv a svobod, za morální a hospodářský úpadek provázený justičními zločiny a terorem proti nositelům odlišných názorů, nahrazením fungujícího tržního hospodářství direktivním řízením, destrukcí tradičních principů vlastnického práva, zneužíváním výchovy, vzdělávání, vědy a kultury k politickým a ideologickým účelům, bezohledným ničením přírody...
  TRESTNÍ ZÁKONÍK č. 40/2009 Sb.:

  § 403: Kdo založí, podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka… bude potrestán...
  § 404: Kdo veřejně projevuje sympatie k hnutí uvedenému v § 403, bude potrestán...
  § 405: Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo zločiny nacistů a komunistů proti lidskosti, bude potrestán...

  Takže zákony máme, jen je třeba, aby justice konala.
  • ...ODS, ODA, KDU-ČSL, ČSSD atd., její vedení i členové jsou odpovědni za způsob vlády v naší zemi v letech 1990 - 2012 a to zejména za programové ničení tradičních hodnot evropské civilizace, za vědomé porušování lidských práv a svobod, za morální a hospodářský úpadek provázený justičními zločiny a terorem proti nositelům odlišných názorů, nahrazením fungujícího tržního hospodářství direktivním řízením, destrukcí tradičních principů vlastnického práva, zneužíváním výchovy, vzdělávání, vědy a kultury k politickým a ideologickým účelům, bezohledným ničením přírody...
   a navíc za naprosté rozkradení veškerého majetku státu a jeho zadlužení do horentních cifer.
   Což takhle někdy začít žít přítomností a budoucností a nematlat stále minulost?
  • Projevuji veřejně sympatie k určitým prvkům komunismu, a svobodně to vyjadřuji jako svůj názor. Prásknete mě?
   • Jirko, nikoli, jednak , nejsem práskač a jednak se ta dikce zákona nevztahuje na veřejné projevy sympatií. Ale na "...kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit ... genocidium nebo zločiny nacistů a komunistů..." Na rozdíl od Německa, kde je zákon proti propagaci nacismu mnohem přísnější.

    Já odmítám komunismus i jeho učedníka nacismus. V obou ideologiích jsou prvky pouze zdánlivě "pozitivní": výhody, které se týkají selektivně jen určité vrstvy (tzv. "dělnické třídy" nebo tzv. "rasy nadlidí"), k čemuž se má dojít selekcí a zotročením lidí a lidí a genetickým inženýrstvím. V obou případech se jedná nebezpečné chiméry, jejichž snaha o realizaci ohrožuje samu podstatu lidské existence. Vyznávat tyto ideologie může pouze člověk psychicky defektní nebo nedostatečného vzdělání a rozhledu.
 • Pro Spasitel.Kdyby ses,místo nadávání na komunisty raději učil čestprácovat.To by se ti už hodně brzo hodilo mnohem víc.A možná,že na dalších čtyřicet roků.
 • Tato země je nejen,vládami co přišly po komunistech,dokonale rozprodaná a rozkradená,ale i astronomicky zadlužená.Pokud by pokračovala vláda zde dvaadvacet roků vládnoucích lumpů,tak jsme v brzku kolonii Západu ,zvanou Česko.Kde budou Češi otročit,na cizince v zahraničních montovnách a cizinci se zde stále více roztahovat..Pokud se máme uvedenému vyhnout,tak to chce,rychlý nástup komunistů a tvrdé levice k moci.Ti by si museli zopakovat komunistická padesátá léta v mnohem tvrdší podobě.To znamená,tvrdé znárodňování,měnovou reformu a co nejkrutější trestání všech,kteří uvedené zbídačení národa zavinili.V uvedeném je jediná naděje mladé a budoucích generací,na prožití důstojného života.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit