Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • V téhle žumpě je KSČM nejslušnější politickou stranou.
  • vrazi a zloději bývají potichu znamená to že jsou slušní ?
 • Přesně tak.A znova podotýkám,že 90% lidí se mělo dobře.Bylo vše co člověk k životu potřebuje.Že banány byly jen na vánoce a velikonoce to mi opravdu nevadilo,ale byly kvalitní a ne ty nahnilé co tady máme celý rok.Ale horší je bez vajíček na vánoce a velikonoce.Teď je kupovat nebudu a záprdky až budou opět za 2Kč teprve ne.Jenom tehdy,abych měl munici na tuto vládu pokud nebudou předčasné volby.Včera mě nadzdvihl jeden politolog u Tachecí,který měl pravdu,že VV nepůjdou od válu z důvodu,že mají hypotéky a co ostátní s 15000 platy ty se mají výborně?Tak ať makaj a pořádně za to svinstvo by je každý zdravě uvažující již dávno i z e státního podniku vyhodil.
  • Véčkaři dělají jen vlny, ale od koryta nepůjdou.Je to naposledy co se dostali k lizu, a.tak se budou kroutit ale koryt se nepustí.Schází jim morálka a charakter, jako i těm co je volí.
 • A to že je ODS plná komunistů a jejich přisluhovačů to nikomu nevadí? A ani v ostatních stranách to není jiné. Novináři prostě lžou
 • Většina voličů přešla k ČSSD od KSČ. Aby se ČSSD nedivila, kdyby ve volbách získala KSČM tak kolem 16 -18%. To by pak asi muselo "Bohumínské usnesení" stranou.
  Dvaadvacetiletý antikomunismus udělal své, ale komunisti zde stále jsou. Proč jim nedát šanci? Nevstupuje dvakrát do téže vody.
 • Tato země je nejen,vládami co přišly po komunistech,dokonale rozprodaná a rozkradená,ale i astronomicky zadlužená.Pokud by pokračovala vláda zde dvaadvacet roků vládnoucích lumpů,tak jsme v brzku kolonii Západu ,zvanou Česko.Kde budou Češi otročit,na cizince v zahraničních montovnách a cizinci se zde stále více roztahovat..Pokud se máme uvedenému vyhnout,tak to chce,rychlý nástup komunistů a tvrdé levice k moci.Ti by si museli zopakovat komunistická padesátá léta v mnohem tvrdší podobě.To znamená,tvrdé znárodňování,měnovou reformu a co nejkrutější trestání všech,kteří uvedené zbídačení národa zavinili.V uvedeném je jediná naděje mladé a budoucích generací,na prožití důstojného života.
 • Bez ohledu na předchozí diskusi nutno uvést, že nyní je čas, aby komunisté veřejně vystoupili a odmítli jakoukoliv spolupráci s ČSSD na vládní úrovni!Strana, která se aktivně podílela na ožebračování našeho státu, a jejímž programem jsou pouze kosmetické úpravy stávajícího odumírajícího kapitalismu nemůže ani doufat, že by jí opravdoví komunisté byť jen tiše tolerovali.Je třeba nechat současné "demokratické" strany, řádně se vykoupat v současném morálním i ekonomickém marasmu i na úkor obyčejných lidí.Ti na to sice budou krutě doplácet, ale alespň si začnou vážit socialistických ideí a možná opět i "nedemokratických "komunistů.Pane Petře, co vy na to?Myslím že vy se toho dočkáte.Já bych se ovšem nerad dožil toho, že vy a vám podobní se pokorně začnou plazit doleva.Tomu kopmunisté musí zabránit!
 • Dokut bude Filip předseda a takový lidi ve vedení jako je Dolejš a i Ransdorf ale i mnoho dalších tak to nejsou komunisti ale jen levé křídlo soc.dem. a jsou naprosto neškodní !!!!!!
  • V podstatě se dá souhlasit. Je to stav obdobný před oddělením levého křídla socdem a založení KSČ v r. 1921. Jenom nyní je to obráceně - založená KSČM se stává levým křídlem sociální demokracie. Ale malý rozdíl tady je. KSČM dnes nečeká proces bolševizace ( alias stalinizace). A pořád platí, že je levicovější, než ČSSD a důslednější. A ČSSD se bojí s ní spolupracovat veřejně - jenom farizejsky "tiše" jak uvádí Dienstbier. Bojí se o vlastní koryta. A tak se schovávají za Bohumínské usnesení a de facto tak jenom požadují, aby jim komunisté dělali blbečky. A to asi nepůjde. Takže ČSSD čeká rozvrat - sílí hlasy , volající po zrušení politicky mrtvého usnesení, na druhé straně "pravicové" konzervy v ČSSD na něm lpějí. ČSSD se tak nejspíš odrovná a na to Kalousek čeká. Ono z něj tady lidé dělají hlupáka, ale tím on není. Je jenom sebestředný a již dnes má největší moc ve státě. Asi jako kardinál Richelieu ve 3 mušketýrech. A v tom je velmi nebezpečný - šedé eminence tahají za provázky. A to on umí a zná metodu biče a cukroví, úspěšně realizovanou již dávno Bismarckem. Takže jestli levice, potažmo ČSSD s KSČM nepůjdou do veřejné koalice, ČSSD prohraje a skončíme hůře, než jsme na tom dnes. Sobotka se pak dá klidně do kupy s Kalouskem, ale bude hrát "druhé housle", na Kalouska nemá !!! ČSSD, nemáte lídra (opravdového) !!!
   • Velmi hezky a výstižně napsáno, jen mi tam schází, že ty pravé konzervy v ČSSD se už nemohou dočkat, a celí se třesou, na to, aby u nás zavedly euro.
 • Az budou novym lidovym milicim rozdavat samopaly pujdu do fronty dvakrat, abych mel dost arzenalu na vsechny ty vepre co zde uz par let marne cekaji na reznika. *12*
 • Pokud ČSSD nezruší Bohumínské usnesení je nevolitelnou stranou.
  Toto usnesení jí zakazuje spolupráci se stranou,jejíž program se z 90% ztotožňuje s jejich vlastním programem.Tato shoda je hlavním důvodem proč je pro ČSSD výhodnější spojení s TOP 09 nebo s ODS,proto že v tomto případě mají snadnou výmluvu proč nemohou splnit to co naslibovali svým voličům a to proto,že programy těchto dvou stran se z 90% s jejich programem rozcházejí a tím vznikne tak zvaný koaliční kompromis.Pokud by zvolili spolupráci s KSČM tyto kompromisy by téměř zmízely.Proto si myslím,že platí to.co jsem uvedl v první větě svého příspěvku.
  • Pro Petr.Tobě ještě nedošlo,že na tento lumpácký zákon,který si prosadili poslanečtí zloději národ už více roků pořádně kašle.Autory toho¨to zákona,je třeba protahnout katovskou mučírnou a tam zpracovat na tuhý krvavý biftek.Už se ti poslanečtí lumpové brzo dočkají zasloužené odměny.
 • Pokud se ČSSD takto distancuje od KSČM, nebudu je nikdy volit, jelikož by se po volbách zase spaktovali s ODS a nebo TOP nebo KDU-ČSL, tj, jsou pro mne (a asi nejen pro mne nedůvěryhodní). Jedině když se nechají kontrolovat KSČM, tak jsou snad pro někoho trochu volitelní. Jinak ale: Demokracie bez funkčního, lidového, nevykastrovaného zákona o referendu a přímé demokracie s odvolatelností zástupců v "reálném" čase není v této zemi možná, protože tak, jak je to zavedené, tak je to protilidový, pseudo či dokonce přímo antidemokratický systém bez možnosti řadového občana jakkoliv fakticky ovlivnit řízení svého obvodu či snad dokonce země. To, že mají zastupitelskou demokracii v zemích na západ jako argument nic neznamená, jelikož si jí tam také vybudovaly po 2. sv válce elity pro své vlastní, sobecké, protilidové zájmy a teď se jen šíří dál na východ. Je třeba se dívat na systémy v zemích, kde jsou lidé spokojení a ty prostě okopírovat včetně jim fungujících zákonů a pozavírat zloděje státního majetku a porvést konfiskaci nakradeného a to i retroaktivně. jinak budeme jako většina v pr.eli pořád a spokojení budou jen bohatí a vlivní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit