Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda nevím že to má sir zapotřebí.
  • přihřátý Puťka se s ním nesetká bo by mu houplo
  • bezregistrace
    tak a kterou jinakost budeme propagovat nyní ... což tak pedály dyk oni za to taky nemůžou taky to maj od přírody ....
  • doghouse
    Třeba ho chce jen požádat o ruku. LOL
  • My budeme tak dlouho všechny a všechno tolerovat, až najednou zjistíme, že spíme s holou prd. někde pod mostem, pokud budeme vůbec na živu.
    • mluv za sebe ty zoufalče
      • bezregistrace
        zas vystrkuješ hlavu z kanálu ... huš huš zpět do díry otrapo
        • váš klub nezaměstnaných socek mě je u rici pusinkotrolle
  • já chci vyhrát ve sportce....
  • Chtěla bych vidět jednou toho netvora,co leží voskově v tom mausoleu, myslíte si, že jsou na něj ještě fronty jako za komančů?
  • Já bych chtěl jenom říci, že u nás v baru bychom toho válečného štváče Putina vyhodili, s jeho fašistickými názory nesouhlasí pravděpodobně nikdo ze Plzně. Ať si táhne štvát do Severní Koreje.
  • Kremelské říši docela prudce klesá ekonomika, Rusové přestávají nakupovat, cestovat do zahraničí a ceny zboží jim naopak doma rostou. To ovšem nesvědčí o rozkvětu, ale naopak o vážných problémech.

    Cením si toho, že existují Rusové, kteří vidí problémy sami u sebe a nesvádějí všechno na „zlý Západ“. Hlavními příčinami jsou obrovská korupce, (proti níž je situace v této oblasti v Česku báječná), která v Rusku dusí především státní sektor, a dále je to podle zástupce ruské firmy Berindy Antona Baltseviche fakt, že mnoho podniků je v jeho vlasti řízeno podle starých sovětských principů. Což musí být katastrofa, dodávám já. Baltsevich o tom otevřeně mluvil v rozhovoru ve středeční MF DNES. Dále mimo jiné uvedl, že hlavní příčinou ruských problémů není ukrajinsko-ruský konflikt, protože ekonomika začala klesat už před ním. Přiznal také, že Rusko se neobejde bez vyspělé západní technologie.

    Dalším velkou ranou pro Rusko je také klesající rubl, který Rusům omezuje cestování a nakupování. Rusové proto výrazně méně vyjíždějí do ciziny a nákupy odkládají na pozdější dobu. To se samozřejmě týká i nás, nicméně celkově k nám turistů ze zahraničí přijíždí více a úbytek Putinových krajanů nahrazují Američané a Asiaté, z čehož mají podnikatelé v cestovním ruchu radost.
    Třetinové snížení prodeje aut se v Rusku samozřejmě nevyhnulo
  • Hlavním tématem jejich rozhovoru bude Semjon, hahaha
    • Takže námětem hovoru budeš ty protože neexistujícího semjona jsi stvořil ty. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit