Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Putin se nebude s nějakým úchylným teplometem bavit,proč by měl???Bukvice-stejně tak jako pedofilové,gerontofilové,zoofilové a jiné zrůůdy by měly být léčeni v ústavecha pokud selže léčba,pak povinná kastrace,aby neohrožobali okolí a hlavně mravní výchovu mládeže.Neviděl jsem,že by dva kocouři nebo psi měli koťata,potažmo štěňata.Je to zvrácenost a do ústavů s nimi.Tohleto mu Putin řekne,té natržené,teploušskéé prdelli
    • Hitler by měl z tvého zvratku radost netolerantní prase
      • ORBE,je vidět,že jsi prácě slezl ze své matky ty úchylná zrůůdo *1*
  • Když jsou "teplý" tak budiš já je lituji ale ať se stále nepromenádují!!! Takováto úchylka je u každého živého organismu tak ať neotravují!!! No ještě,že se nemohou rozmnožovat !!!!!!!!!!!
    Potkali se dva a ten jeden povídá:Mám na "něm" takovej kroužek není to nebespečný? Druhý odpovídá:Není já to měl taky a doktor mi to za padesátku odstranil. Dotyčný příjde k doktorovi a ten mu to odsraní a chce pětset. Ten se ptá:Jakto,že kamarádovi jste odstranil za padesátku ? Doktor mu odpověděl: No jo on to měl od rtěnky a vy od H-v-na !!!
  • Elton John by měl jet do Iránu
    • Simono zdravím, dlouho jsem zde nebyl a ty pořád žiješ? Nebo to je opět ukradený nick?
      • Simona tu už tak týden nebyla. Její vkládané referáty jsou nezaměnitelný. *15* *15*

        To si jen váš Serjože zase ukradl další nick.
        • Mentalista = Simona
          • Serjoža co krade nick simona - paranoik.
    • Nehraj si na Simonu. nemáš na to Ruský pako
      • taky jeď do Iránu
        • Ty nikomu v Eu nebudeš nic rozkazovat.

          Serjožo ty kradeš jméno Simoně. Saudská Arábie zlodějům seká ruce.
          takže tam rozhodni nejezdi. Jinak o rudý pařát přijdeš. *1* *1* *1* *1*
          • jasně simonko to víš že jo
            • Nudíš a s nudnýma blbama ztrácet čas nehodlám
  • doghouse
    O čem s nim chce mluvit? Kdy už lidi pochopi, že je to degenerace, odchylka DNA, prostě zmetek. Normálně v přírodě nechává samice takovéto mladé uhynout, tak aby neoslabovali zbytek smečky.
    Je to sice drsné, ale nechápu proč se lidstvo snaží zahubit, tím že se ve všech sférách staví proti přírodě.
    • zmetek to je, ale ne genetickej nýbrž naučenej nikdo se nerodí jako homosexuál nebo s jinou úchylkou, to jen homoloby se všem snaží vnutit tento postoj! homosexuála z vás dělá nepřirozené chování NIC jiného!
      • doghouse
        V tom případě vykastrovat a zavřít takovýho devianta.
  • Eltone, zpíváš krásně, ale nemixuj osobní život s politikou, ani když tě do toho propaganda tlačí...
    • jo tak to chodí když už ti hvězda zhasíná
  • Rusko v červnu 2013 schválilo kontroverzní zákon o zákazu propagace homosexuality mezi mládeží.

    Elton John se na Ukrajině sešel s tamním prezidentem Petrem Porošenkem a vyzval Ukrajinu k větší podpoře lesbiček, gayů, bisexuálů a transsexuálů
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Jako tomu nerozumím. Homosexuálové,a lesby jsou mi lhostejní. Ať si dělají co chtějí, žijí jak chtějí, uzavírají spolu partnerství, je to jejich soukromá věc a nikdo jim do toho nemá co kecat. Ať si každý žije jak chce pokud tím neohrožuje a neomezuje práva a svobody jiných. Ale proč by se tomu měla dělat propagace? To jako že by se ze zákona povinně každý stal homosexuálem nebo lesbou jinak ho zavřem? To je z extrému do extrému. Od zákazu homosexuality po nařizování povinné homosexuality? Západní "kultura" už se úplně pomátla.....
  • My budeme tak dlouho všechny a všechno tolerovat, až najednou zjistíme, že spíme s holou prd. někde pod mostem, pokud budeme vůbec na živu.
    • mluv za sebe ty zoufalče
      • bezregistrace
        zas vystrkuješ hlavu z kanálu ... huš huš zpět do díry otrapo
        • váš klub nezaměstnaných socek mě je u rici pusinkotrolle
  • Vykloubenej Reginald Kenneth Dwight je duševní mrzák!

    Konec hlášení.. *16*
  • bezregistrace
    tak a kterou jinakost budeme propagovat nyní ... což tak pedály dyk oni za to taky nemůžou taky to maj od přírody ....
  • Hysterie kolem homosexuálů už je trapná. Politici si na tomto tématu honí trika
    a politické body. ono je totiž snadné vytvořit imaginárního nepřítele a pak před ním
    jako by bránit národ.
    Já homosexuály nepodporuji ani neodsuzuji. Někteří brblají že si dělají průvod.
    Ať si ho pro boha dělají. Když se mě nelíbí pořad v TV nedívám se na něj. Když se mě
    nelíbí nějaký průvod nepůjdu na něj. Ale nebudu je zakazovat

    Kdo chce ať chrápe se ženskejma a kdo chce ať s chlapama. je to čistě jeho věc.
    A do toho stát nemá co kecat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit