Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten klaus je nezničitelný. Já si ho dovedu představit jako zahrádkáře. Když může Princ Charles .
    • Bože to je srovnání!!! Princi Charlesovi se za vás omlouvám, není bez chyb, ale srovnávat ho s takovým ksindlem! *11*
    • stejně jako Kalousek.
  • Na jedné straně dobrá zpráva, na druhé straně je špatné, že grázl vašek se kolem bude pořád motat.
    • Možná, že tentokrát už i on pochopil, co si o něm myslíme. *16*
  • *1* co k tomu dodat, opravdu jsme národ Švejků *1*
  • Se chtěl opět někam vetnout?To se nedivím.Asi široko daleko by se nenašla taková vtěrka která by chtěla do všeho kafrat.Nestačilo že s ostudou a zadními vrátky musel vyfičet z Hradu.Nebylo nic hezčího než když zloděj propisovaček udělal pro své podržtašky akorát koncert někde pod schodama v respiriu.Není se co divit.Po generaci bude zapsaný jako ten největší odpad po Gottwaldovi.
  • ne ne o tam bude Chvalovský a bude učit jak se všim vym,dat za pomoci Klause *1*
  • Klaus měl národ vzdělávat? V náboženství materialismu? v metodách korupce intrik a rabování? To 25 let té mizérie a dnešních plodů téhle zvrácenosti nestačí?
  • Domnívám se, že máme ministra školství, který se nehodí ani na vrátného. Ministr, který vypouští z huby veřejně informace, které vzápětí několikrát bere zpět, nemůže přece reprezentovat vzdělávání ani vzdělání u nás. Nedovoluji to ani naše tradice, ani selský rozum. Připomíná mi vtip o blondýnce, která si nevidí do huby. *10*
  • Šílenější představu než jmenovat Klause předsedou Národní rady pro vzdělávání si lze těžko představit. Ale limity pana ministra Chládka jsou jak je vidno neomezené *8* Čeho se ještě dočkáme, ví Bůh.
  • Takový ministr který se točí ve větru jako korouhev je na nic. Když něco prosazuji tak
    za tím mám stát a ne se řídit průzkumem veřejného mínění. To se vždy mění.
    Není to tak dávno co u lidí bodovala dvojka Gross Buzková - dnes po nich pes
    neštěkne

    Nemáme vůdčí osobnosti a jasné vize. To nám schází. Jedna vláda něco prosadí
    a druhá to hned zruší. Na nic se nenavazuje. Jen se bourá a začíná znovu.
  • Prostě nablblej socan, kerej chtěl bejt soudruhem... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit