Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nevím. Spíš bych řekl, že se bojí cikánů, aby neztloukli znovu.
    • A ty seš kdo, vepřová hlavo, jseš tady pečenej vařenej, tak nám prozraď to tajemství
      • A ty ? Seš tady vařenej pečenej, jediné co dovedeš je blbé p i č o v á n í , tak se prozraď taky, začni první, kozí pšouku *1* Připomínáš mi prasečí hlavu Antiparoubka *1*
        • ale ale blbečku ovarová hlavo zachrochtej, a sděl něco ze svého slepičího mozečku, co se ti tam vylíhlo? Pjotře
        • Ten "středník" je "bývalý orgán" a ty StBácké manýry ho neopustili, dělá co byl celý život zvyklý: sleduje kdo kde je a co říká nebo píše. A pro jistotu mění nicky.
          • Corr.:
            ...StBácké manýry ho neopustily..."
        • Co je to pičování, to jako soulož s ženou? Ty to děláš s chlapama?? To jseš na tom hůř, než jsem myslel. Ale no nic, každej máme něco..
  • Rus kontra cikán. Komu se dá věřit?
    • Toť otázka! Dilema. That´s the question.
    • Rusovi!Ukrajinci méně.
  • Ukrajinskej zmrd-co od teto lidske spodiny muzete ocekavat?At tedy jejich velvyslanectvi zacvakne leceni,praci policie-a supem zpatky smer Uzgorod!Ale rychle,nebot mu muzou cikani ze msty useknout palici macetou.Tentokrat bych se jim moc nedivil...
    • Toto co píšeš neřeší problém a nedá se tak a nebo nemělo by se myslet -špatné úvahy.
  • Od začátku to bylo jasné, ale tady funguje Pavlovův reflex, stačí napsat cikán a už nenávistné ..myšlenky a činy létají !!

    Cílem takových dezinformací je poštvat lidi proti sobě , aby nebyli jenotní , pak se dají snáze ovládat !!!

    Jak je vidět daří se jim to !!
  • Uvěřím, až uslyším a uvidím matku a syna v TV s omluvou. Slušelo by se a to hodně brzy. Dělali jsme si totiž o toho kluka starosti a někteří přispívali preventivně i finančně na jeho léčení. Jestli je Ukrajinec, Rus nebo Slovák, je přeci úplně jedno, je to ještě dítě.Chtělo by to pravdu potvrzenou zúčastněnými, jinak to svádí k dohadům a to není dobře. A co ti lidé, na jejichž balkon údajně spadl ? Proč mu nepomohli? A proč nezabránili té následné, velké, protiromské, protestní akci? Ti se nevyjádří? Proč?
  • Fousku ty jsi d e b i l *7*
  • Dnes se matka omluvila všem romům a ostatním ,přes média ...policije zvažuje trestní oznámení na toho chlapce , za falešnou výpověď atd.
    • To je jedině dobře a je to spravedlivé. Kdy ale vrátí ten peněžní dar, který by mohl být použit pro ty skutečně potřebné, nezaviněně nemocné? Chápu vážnost zdravotního stavu chlapce a je mi líto, že má takový start do života. Pro mě přesto zůstává lhářem, který mohl rozpoutat neuvěřitelné peklo, zneužil nálady společnosti.Tím spíš, že on také pochází odjinud a zde našel i se svou rodinou domov. Zde se nejedná o pouhou klukovinu. Tímto se nezastávám romské populace, toto ale bylo hnusné a nad míru.
    • napsat "policije" může opravdu jen venca *1* ...za to, co předvedl ten kluk, bych mu přál, aby za to byl náležitě potrestaný...můj názor na cigány to určitě nezměnilo, ale to tu nebudu prezentovat...přeji všem krásný den *5*
      • policije je česky , policie .se čte stejně a je to po cizácku *4*
        • Po cizácku? Po jakém cizácku? To by mě fakt zajímalo.
  • Skutečnost je ještě příšernější , ve skutečnosti byl ten chlapec ůtočníkem !
    Stalo se to takto : Tři nevinní romští občané byli právě na cestě z večerního semináře elementární fyziky a kosmologie , přičemž debatovali o právě proběhlé přednášce na téma Problematika teorie strun , odkud mířili na noční směnu do místní fabriky kde pracují na pozicích mistr výroby , vrchní technolog a vedoucí oddělení výstupní kontroly . Po cestě byli bezdůvodně napadeni jistým mladíkem , dealerem omamných látek , rasistou a neofašistou , který na ně bez zjevného důvodu zaůtočil tím způsobem že sám sebe kopal do zad v oblasti ledvin vykřikujíc přitom rasistická hesla a výhružky ve smyslu " Celému světu řeknu že jste mě zbili , až jste mě o ledvinu připravili "!!!! Napadené romy z razance mladíkova ůtoku ovládl takový děs a hrůza , že v panice uprchli až do sousedního státu kde se skryli na dosud nezjištěném místě .
    • Již při první debatě pokud tyto nesmyslné výkřiky do tmi za něco stojí jsem uvedla,že pravda se projeví sama jen jí dát čas aby vyplula na světlo.Je velice smutné,že takové projevy lidské nesnášenlivosti ještě jsou.Něco se mi nelíbí nebo není podle mích představ tak za vše může-...........n.Lidé nejsou stejní jak rasou tak povahou a soudit celek podle jedince-ů je nesmysl.Nevím co vedlo toho chlapce ke lži je-li to pravda,ale je nevyzrálí člověk neboť si zřejmě neuvědomil jaké emoce svým jednáním způsobí.Taky dáš na teorii než zjistíš pravdu zřejmě jsi naladěn na stejnou notu.
    • a jak daleko se po tomto všem bude muset uprchnout tento chlapec?
    • tak teď sem se zasmála nahlas *1*
    • cikáni jdou leda tak do prdele!! :DDD nesnáším cigány!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *10* *11*
    • s i p í č a
    • Další blb co provokuje ...no ty !!
  • Cikáni jdou do nebe
    zapomněla jsem dodat, že media by samozřejmě obvinění neopomněla 20 x za den opakovat....
    • ... si pořádně děravá bublina :(
  • A vy kdož plivete po panu Michalu Davidovi. Myslím, že je sám o sobě dost mediálně známá osobnost, nepotřebuje se zviditelňovat, chtěl pomoci, nic více. Uvědomte si, že ho v minulosti postihla osobní tragédie, smrt dcerky. Moc dobře ví, co je nemocné dítě, v jeho případě bohužel s fatálním koncem. Přesto pomáhá druhým, pro mne je to Pan Frajer. Právem se cítí být podveden. A nějak mi zde chybí článek o vrácení peněz s patřičnou omluvou tou ukrajinskou rodinkou. A nějak se mi nechce věřit, že by maminka neměla ani stín pochybnosti o věrohodnosti výpovědí jejího synka. Prosím pane Davide, nenechre se vy ani další přispívající otrávit touto politováníhodnou kauzou, Vaší pomoci si mnoho rozumných lidí velice považuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit