Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V článku je napsáno, že demonstranty předvedli na služebnu strážníci, tak to musí ministr požadovat informaci od starosty. Pokud pouze drželi transparent, i když neměli doklad totožnosti není to důvod k předvedení, protože žádný zákon neukládá občanovi aby nosil u sebe doklad totožnosti. Totožno se prokázuje i jiným způsobem. Strážníci jak z článku vyplynulo neznají zákon, ale u obecních stážníků se není čemu divit, jejich inteligence bude na bodu mrazu.
  • Paní Snufino, samozřejmě,že máte pravdu s úrovní chování dětí k rodičům, ale připoměla jste mi mojí matku, která vždy říkala, že úroven,jaká byla za první republiky je nenávratně pryč a po dalším mém dotazování jsem zjistila, že její matka jí zase říkala, že nejlepší život i vyznávání morálních hodnot bylo za Franze-Josefa.Prostě bohužel, takto jde svět a já přesto věřím,že naše děti jednou budou vzpomínat na tuto dobu v dobrém .Pane sniper 30% naní tak málo když vidíte to množství informací co se na ně valí, možnosti internetu, stáží médií vůbec všeho toho co pro nás nepřicházelo v úvahu. Kolik procent dětí za vašeho mládí to mělo v hlavě srovnané. Nic ve zlém, bylo to mnohem jednodušší, ale bylo to krajně nespravedlivé. Komunismus dal lidem najíst,ale vzal jim vše. Za všechen marasmus dnešní doby je vinen komunismus. Politici,poslanci to je jen obraz morálky všech lidí ostatních.
    • Nedá mi to, abych se vás zeptal, zda tu větu, že za ten " marasmus" může komunismus jste myslela doopravdy? Proč se ptám? Jen si myslím, že asi byste si měla po sobě přečíst co jste za hloupost napsala.
  • Pokud mne bude urážet plagátem slečna která svým vzezřením právě opustila Squot tak by mi to taky nevadilo.Asi nemá nic jiného na práci.
  • Vyjádřili pouze svůj názor. (Nebo toho, kdo je platí!) V prvním případě by to bylo v pořádku, až na ty kukly.
    Zajímalo by mne, jak by se Benda ošíval, kdyby totéž udělali sympatizanti levice Klausovi v období jeho premiérování, či presidentování. Ješita by se také postaral.
    • tak nejak lito ze v pripade tuneldedka ten hoch tenkrat mel jen detskou pistolku .
  • dnešní mladí lidé to mají v hlavě srovnané velmi dobře (až na těch pár, co píší anonymě,sprostě a evidentně bez známky intelektu). Paní ANNO Marie,připadá mi, že ten blud, který jste napsala,nemůžete myslet vážně. Předpokládám,že druhou válku nebo padesátá léta jste také za sebou přinejlepším tahala kačera a dle vašeho předchozího příspěvku jsem přesvědčena,že na tuto dobu mate také pevný a vyhraněný názor. Neznám ve svém okolí mladého člověka,který by byl spokojen s prezidentem a jedině tady jsou možná frustrovaní. Spokojenost mezi lidmi není,protože vyslechnou televizi a bulvární denníky, kde se předvádí samá negativa.Za komunistů jste viděla jen televizní noviny se samými úspěchy a bylo vše v pořádku. Co kdyby jste se zítra probudila na Ukrajině,Rumunsku, Albánii.Bylo by vám tam zřejmě mnohem lépe.
    • Paní Olgo, co takhle rovnou poslat k neadrtálcům. Uvědomte si, že byla nějaká úroveň, alespoň co se týkalo dětí k rodičům. Od rodičů děti nedostávaly auta. Upozorňuji Vás, že se alespoň zdravilo. Jděte do čekárny u lékaře a řeknete mi, kdo pozdravil. Kdo by si dovolil jít do televize, ale i do té čekárny s čepicí, nejlépe s kšiltovkou na hlavě. Za komunistů ta televize vůbec nevadila, sousedé i v rodině se povídalo, dětem četly pohádky. Milá zlatá, nevím kolik je Vám let, ale já dost pamatuji. Opomeňte mě oblbovat toaleťákem a banány. *16*
    • Olgo nejsem přesvědčen o tom že mladí to mají v hlavách srovnané odhad tak 30% měl jsem možnost posledních 10 let s nimi pracovat poslouchat jejich názory způsob myšlení a možná by jste byla velmi překvapená
  • Bendo byl jsi v Praze zvolen 5000 hlasy tak pokud máš problém tak se odstěhuj všude na Tebe čekají s otevřenou náručí nemusím s presidentem souhlasit ale to neznamená že ho musím urážet nebo to je ta demokracie.
    • *5*
    • Sice měl pref. hlasy,ale dalo mu to fušku. Chodil po domech a škemral, aby ho lidé volili,že nic neumí a má velkou rodinu. Benda je ostudou Prahy 4! On opravdu nic neumí, jenom je politik za peníze a zvedání ruky.Bohužel se ho jen tak nezbavíme, je jak pijavice!
      • a neskemral Anno Marie , s kym tancite. Stejne jako Bem kdyz potreboval imunitu , taky neskemral. vy jste nevidela technologicky postup na Morave a v severnich cechach ??
  • Jediný problém byl v kuklách.Je nemít tak policajti vyslečou za takovou partizánštinu uniformy.Na druhé straně extrém za extrém. Není možno přehlédnout že ten na Hradě se postavil za 250 ruských volyńských vandáků kteří chtějí sem prý zpět.Co odsud lezli? A kterým chce dát bydlení dokonce práci a důchody. A mu hrabe nebo co?
    • V Brandýse dostanou byt i uprchlíci z Bangladéše, zaměstnání a překladatelku, tak proč néééé Volyňské čechy. Znáte historii?? ne, tak tím vandrákem jste v první řadě VY. *12*
  • Chtěla jsem přehlédnout tento článek.Ale nemohu. Dnešní flustrovaní mladí lidé, kteří tápou a nevědí, jelikož v 89.roce buď nebyli na světě, nebo tahali za sebou autíčko na šňůrce a počúrávali se do plen se chovají jako hovádka a nevědí, že sametový převrat byl připraven levicovou stranou a ne žádnou pravicovou - Uhl, Žák, Šabatová atd. všichni reformní komunisté a Havel ? velký otazník !! Materiáli zničeny v bunkrech panem Sachrem tak rychle, že se nikdo nestačil ani zamyslet. Vytěsňovat levici z událosí v listopadu je liché a zarážející.
    • Převrat1989 byl připraven a nařízen z USA a EU. Je to vidět jednoznačně na přesunu majetků, likvidaci konkurence a jiných aktech EKONOMICKÉ války "konsultovaných" ze západem. K hodnocení Havloida stačí jeho pokrytecký projev na transportéru ve spodní části Václaváku v 1989.
  • KIMCID
    blbci
  • Protože narušují mítink. Brzo bude knížecí demonstrace proti hradu a tam se můžou
    vyřádit. Je zvláštní že ČT věnovala moře prostoru těmto 2 výtržníkům a ještě
    to prezentovala jako nespokojenost lidu s panem prezidentem.
    Je to krásný pohled na různé ve volbách poražené knížepány kteří nyní jen bezmocně vztekle dupou nožičkou.

    Když se demonstrovalo proti Kalouskově a Nečasově vládě tak panstvo tvrdilo
    že jim lůza z ulice nebude přikazovat co mají dělat.
    • NO, fakt je ten, že Milošek nám po světě moc "parády" nedělá...
    • luďku, měl bys se vzpamatovat, už nevládnete vy komunisti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit