Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... odcházím vedle pod nickem XY :)))
    • ... odcházej, kam chceš, já se se špínou jako ty, kryso, nyní výborně bavím naposledy :)))
      • víme sajmon, odcházíš už dva roky
        • ... jenom zbabělá krysa píše "víme", troskou zůstaneš do své (doufám brzké) smrti :)))
        • ... nejsem sajmon, ty ale pííča jsi a budeš, jsi neskutečně dokonale primitivní :))))
  • ... jsem nadšen, jak nejprimitivnější blb sežral mou neexistující spojitost se Sajmonem :)))
    • víme sajmon
      • ... víš ho*no, a tak ti to zůstane napořád, primitivní blbe s povislým náznakem ptáka :)))
  • ... čau, kryso, nikdy jsem neměl větší radost, že někdo jako ty nikdy nevyleze z kanálu :)))
  • ... primitiv BIJEC se pořád přitrouble domnívá, že čekám na jeho prdy zbabělé trosky :)))
  • ... PS: Protože se ten kr*pl bojí i své pošťačky, nevidím smysl jej víc zvát na jeho popravu :)))
  • ... fenomenálně jsem oddělil své pouto inteligenta od póvlu, ten ubožák se zesr*l strachy :)))
    • jéé prase a inteligent? No to bude pěkně provoněné rok nemyté vyžhrané prase. Bez mozku.
      • ... nemáš na to, nemáš na nic, budeš nadosmrti okopáván, píšeš o sobě, ale nevíš to :)))
    • ... jen dodám, že my olomoučtí mrzáci máme velkou sílu, za zdmi ústavu :)))
      • ... ty máš tak silné ho*no, primitive :)))
  • ... rád bych někomu ukopnul obličej, nemohu, všichni víte, že jsem mrzák :)))
    • ... jsi nejzbabělejší nejzechcanější nejzdegenerovanější úchyl, nikdy se mi nepostaviš :)))
      • víme sajmon, tys vždy blb
        • ... nejsem sajmon, tupě žereš hru na jeho obohost, nikdy nepochopíš legrajdu, blbe :)))
          • víme sajmon, ani jeho překlepy ze vzteku nemáš
            • ... nebyla potřeba bavit se se špínou bez preklepů, jsi zakomplexované nic :)))
  • ... BIJEC zdechne, omlouvám se, že diskuze na tiscali.cz příjde o 50 procent výblitků, čau :)))
  • ... debílek jako vždy nestíhá a je zesrán strachy, že si jej najdu, už mám dobré informace :)))
  • ... naposledy veřejně vyzývám zbabělého primitivního kripla k jeho poslední konfrontaci :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit