Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale to je snad logické, že si do země nepustím islámského neandrtálce s nožem a trhavinou v ruce, ale s bohatým Číňanem nemám proč mít obavy. Autore článku, neděláš čest svému řemeslu. *16*
    • Pro vás je možná čínan impulsem pro orgasmus, ale ne tak pro firmy a podnikatele, kterým vychcaný číňan sebere práci, know-how atd.

      Kdo vás netáhla na dávkách pak bude živit ? komunistická strana číny ?
    • zagájínkuj Šariku *15*
    • no nazdár BTW homokládo, oprášil jsi tiradora ? *15*
  • ... pochopitelně se nemohu při svém IQ zabývat hlupákem jmenovcem s pětinovým IQ :)))
    • ... nemohu se zabývat IQ, protože radši si čmuchnu k zapařené prdeli Simony :)))
      • ale ale tak on nám bijec zas očuchává klín? Tento všeználek z chlívku přišel na pořádný čich?
  • Ono to ani tak nebude v tom bohatství. Číňani nikomu hlavy neřežou a ani nemají tendenci vybuchovat jako šiřitelé náboženství míru. Ale tento zásadní fakt přiblblí redakční soláři nějak nechtějí vidět.
  • ... vypatlo Tomas může tak shrnovat sníh na návsi :)))
    • Jestli si myslíte, že jste předsedou uličního výboru, tak jste zaspal dobu o víc jak 20 let.Já od Vás povolení na shrnování sněhu nepotřebuji...

      "vypatlo" si klidně pište ... co z Vás vypadne nemá žádnou šanci mě urazit... pokud něco, pak vaše projevy ve mě vyvolávají soucit... (nejen že píšete hlouposti, ale ještě myslíte jak jste napsal vtipnou větu).
    • žádný není
      • ... bude, trpělivě si počká :)))
        • ... jako na mě trpělivě čeká Simonka až jí oblíznu a čmuchnu si a to ti povím, to je smrádek :)))
  • Tak jsem četl nějaké statistiky, kolik z těch davů chudých uprchlíků v Německu pracuje a je to fakt zlomek. Zbytek bere sociálku a množí se. To chceme?
    A teď tady hoďte nějakou statistiku o Číňanech na dávkách v Maďarsku, už se těším!
    :-)
    • ... raději již nic nečti, vidláku :)))
      • ty čichači z chlívku a už jsi dnes chlíve ojel svoji matku?
    • Třeba Vietnamci u nás. Pracují od nevidím do nevidím, učí se česky, posílají své děti do škol...

      A pak tady máme "nepřizpůsobivé", kteří několik staletí "začleňují", ale stále nejsou začleněni, živí na dafkach za rozmnožování...
      • ... zapadáš skvěle mezi zdejší primitivní názory, hlupáku :)))
        • vem si příklad ze mě, já třebas čmuchám a mám rád z kundýý smrad Simonky :)))
  • Stárnoucí evropa... Dobrá provokace. Tak si to shrňeme...

    Lidi platí takové daně, že dovolit si děti je luxus.... mít děti mají čas a peníze pouze "sociální" (který na flákání prachy dostanou, dostanou nehorázný podpory na bydlení a děti jsou jen přilepšením) a nebo bohatí (älespoň 2x průměrná mzda na rodinu, aby měli slušné bydlení, neumřeli hlady a zajistili si jakýs takýs "život").
    Před deseti lety jsem říkal známým, že pokud mají zbytečných 100 000 na účtě, pak nejlepší investice je potomek... za tech deset let na mě čekající maminky koukali, jako bych spladl z višně... 100 000 je na přípravy před porodem.
    Byty nejsou, takže jejich ceny raketově stoupají a mladí prostě do 35 let nemají na to se osamostatnit (viz Itálie a ostatní "sociální státy" jako Švédsko )
    http://www.lidovky.cz/manzelske-krize-i-nefunkcni-vztahy-svedove-ziji-single-chybi-byty-10u-/zpravy-svet.aspx?c=A160815_154616_ln_zahranici_msl

    A VY NOVINÁŘI TADY DÁL SPÍLÁTE A KOPETE DO LIDÍ CO NEMAJÍ 50000 HRUBÉHO (36000 ČISTÉHO) MĚSÍČNĚ DO RODINY A KDE BYDLET, ŽE NERODÍ I KDYŽ NEJSOU BYTY... A BERETE TO JAKO SAMOZŘEJMOST, ŽE KDYŽ LIDI NEMAJÍ NA VLASTNÍ DĚTI, TAK JIM ZVÝŠÍME DANĚ ABY BYLO NA TO PODPOŘIT MIGRACI.
    DĚKUJEME!
    • Problémem není stárnoucí evropa...
      problémem je "sociální politika", která nutí lidi nerodit, protože na to nemají. Sociální politika, která v některých státech evropy znamená, že otec má cca 30% naději, že bude vychovávat svého potomka až do dospělosti(ale samozřejmě v mimomanželském vztahu, protože to je daňově a podporama výhodnější... pokud si myslí že bude vychovávat své vlastní dítě v manželství tak už je to větší exot než).... ano, ženy jsou tak nezávislé na mužích že je nepotřebují.. v rodině s dětmi není třeba živitel, protože stát jim to zaplatí ze zdanění mužů.. V RODINĚ S DĚTMI NENÍ TŘEBA ŽIVITEL, NATOŽ ŽIVITEL CO MAKÁ I PŘESČASY, ABY UŽIVIL POŽADAVKY RODINY... RADĚJI BÝT JAKO MATKA NA DÁVKÁCH A MÍT MILENCE CO NEMUSÍ ŽIVIT RODINU!!!!! TO JE SOCIÁÁÁÁÁLNÍ MODEL CO?

      problémem je i společnost řízená exoty co si myslí že žena i muž musí makat stejně... kdy ženy jsou tlačeny svým okolím, aby se chovali jako živitelé rodin, budovali si kariéru atd... bere se za normální, že žena si do 40 buduje karieru a tlačí se do manažerských funkcí... taková žena nebude mít energii na to řídit ještě děti doma... prostě nebude mít energii být mámou....a mít dítě po 40?... to se budou holky divit že přírodu se managovat nedá... že nestačí nakreslit graf v excelu a příroda jim dá dítě, protože KEŠFLOW VYCHÁZÍ POZITIVNĚ.
  • maďaři,slováci a moravané,ti všichni mají staleté zkušenosti s muslimskými špínami,staleté vraždění a zotročování obyvatel těchto zemí,vypalování celých měst a vesnic,kdo neutekl do lesů nemel šanci,oproti tomu čecháčci a hlavně pražáci nebyli od těchto zrůd poučeni,takže si to musí prožít teď ,ale bohužel my moravané znova s nimi
    • jura je moravák, proto néni evropan a je takové zastuzené a klaní se ke kremlu *9*
    • ... jsi naprostý primitiv, ale takovou ubohost jsem od tebe ještě nikdy neviděl, rozviň to :)))
      • ... jo rozviň to jako já jsem rozvinul Simonku a to byl smrádek, to jsem si pošušňal :)))
  • Havloidně-sluníčkářský blábol *6*
    • ).(
      • ... ano to jsem já, když čmuchám k Simonce :)))
  • "Ať už chceme nebo ne, stárnoucí Evropa přistěhovalce potřebuje."
    - hned na začátku takový žvást, ne nepotřebujeme žádné přistěhovalce, jen potřebujeme nové státníky, ne politiky !!! Kdo by dneska měl velkou rodinu (tj. více než 2 děti), je to pro většinu lidí ekonomická sebevražda (žít z huby do ruky ...)
    • ... neboj, každý není každý nevzdělaný balík jako ty, který není schopen uživit rodinu :)))
      • ... a já to musím vědět, čmuchnul jsem si k připochcanejm kalhotkám Simonky, tak mě to myslí :)))
        • ... já vím, na víc nemáš, primitive :)))
  • Za lepší místo k životu jsou vděční a ochotní dobře zaplatit.

    A neotravují s nějakým islámem a primitivní vychc@ností.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit