Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Mně teda chytrý telefon nepomohl. Taky jsem trpěla úzkostí a pomohl mi až psycholog , který mě úzkosti zbavil. Pořád ještě k pcyhologovi chodím, aby se mi úzkost nevrátila a měla jsem jistotu, že jsem opravdu vyléčená.

 • Nevím jak komu ale mně proti depresi a úzkosti pomáhá náročná zajímavá práce duševní či fyzická. A taky sport a pohyb v přírodě. Naopak deprese mne mnohdy chytají když přemíru času trávím v uzavřených místnostech u elektroniky či sledování televizních stupidit. Tam mne to bere mnohdy až k sebevraždě. Proto taky u televize vydržím bez přehánění půl hodiny týdně a mobil používám jen když musím něco nutně  zařídit. Tu posedlost "chytrými" mobily opravdu nechápu. 

  Pokud má někdo deprese, doporučuji cestu nočním lesem ve dvacetistupňovém mrazu nebo slanění čtyřicetimetrové skály. Zaručuji že všechny depresivní myšlenky tváří v tvář těmto zážitkům zmizí jak ranní rosa....😉

  • Když moje babička slavila 93. narozeniny, ptaly se jí vnučky co že dělá, když jí přepadne deprese?

   Babička se na ně mile podívala a odpověděla : "Já na tak panský nemoce nemám kdy." 😛


 • Chytrostí se nedá všechno zdolat.
  • mun.go

   To by s vámi někteří nesouhlasili - i když, pravda, někdy hrubá síla zvítězí nad moudrostí.

   Ve Verneově knize Tajuplný ostrov dokázal Cyrus Smith téměř zázraky, a to i bez mobilního telefonu.


 • jestli nadmíra chytrých telefonů tak drobet nemůže za ty depky ,taková hlava 22 v 21 století🙂

 • Možná je ten chytrej telefon chytřejší než já, protože nevím jak by mi mohl skutečně pomoc v případě skutečných duševních problémů. Společnost už je přechytralá a téměř vše kolem nás je chytré. Od chytré domácnosti až po různé chytráky, kteří prožívají zlaté časy. 
  • když ono je vše tak prepíííčeené že to prestává fungovat a pak mají depky že budou muset počítat hlavou a dělat rukama.Tak nějakou pilulku proti depce a chytráka od outů na chytrym telefonu.

 • Nic proti práci studentů. Otázkou ovšem je, zda nadužívání chytrých telefonů, závislost na nich a ztráta reálného sociálního kontaktu není mnohdy příčinou depresí a úzkostí.

  Lidé navyklí na "úspěchy" virtuálního světa se dostanou do styku s životní realitou, kde na ně nemrkají hvězdičky, nezískávají "bonusy," se potom hroutí a prožívají psychická traumata.

  Takže platí prostě ono staré "vyhánět čerta ďáblem?"

  To vzali studentíci za správný konec. 😛

  • krásně řečeno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit