Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele něco jsem tu četl o tom kratomu. Zajímalo by mě, zda je vás víc co s ním mají dobrou zkušenost? Jestli to stojí opravdu za vyzkoušení a jak se v tom vyznat? 

    • Mám, dá se koupit dobrý a uvidíte, že budete taky spokojený. Deprese pak nebudou problém a navíc budete plný energie. Za sebe určitě můžu doporučit a uvidíte, že budete taky spokojený. 

      • Jak mám teda vybrat dobrý jak jste říkal? Já tady o tom opravdu moc nevím, tak bych si rád nechal poradit. 

        • Kupuji zelený kratom, hele ono když s tím třeba nemáte zkušenost, tak to klidně můžete udělat tak, že si koupíte menší balení. Podívejte se na https://kratomworld.cz/ Tady najdete výběr od těch nejmenší až po velké balíčky. 

  • tomasperny

    Jako je pravda, že tohle je fakt super. Dneska je schopný obor vývoj webových aplikací vytvořit fakt leccos. Jakože fakt leccos a aplikace na healthy vlastně nejsou nic zvláštního. Já sám používám appky na běhání, případně si měřím i různé kalorické tabulky a tak dále. :-) Za mě je to fajn využití toho, co nám moderní technologie dávají. :-) 

  • Celkem by mě zajímalo jak účinně zatočit s depresí. Poradíte mi někdo prosím? Jak na to? 

    • Slyšela jste někdy o tom, jak funguje psychowalkman ? Perfektní věc v případně, že se potýkáte s problémem s depresí nebo úzkostí nebo celkově s únavou. 

      • Přiznám se rovnou, že o tom jsem teda ještě nikdy neslyšel. Kde se dá něco takového prosím koupit nebo kam bych se měl podívat? 

        • Tak se na to zkuste podívat na stránky https://www.psychowalkman.cz/ Fakt mi to dost pomohlo s výběrem a hlavně peníze nejsou nic proti tomu, jak se teď zas cítím. Je mi fakt dobře. Dokáže vás to dobře naladit na tu správnou frekvenci a mozek si zase odpočine. 

  • Hlavně proti depresím a úzkostem nebojovat pomocí antidepresiv. To je taková pomalá cesta do pekla, která se asi nedá zastavit. Nebo dá, ale jen velmi těžko. Dlouho jsem se vzpamatovával z toho, když jsem měl přestat brát antidepresiva. Hodně mi v tom pomáhá přírodní kratom https://kratomlevne.cz/domu/4-thai-green.html , který si dávám ráno místo kávy. Jsem po něm dobře naladěný a mohu se dobře soustředit. Dobře se po něm i odpočívá a zabírá i proti bolesti. 

  • No, já nevím jak vám, ale mně třeba žádný psycholog ani psychiatr s úzkostmi nepomohl... Jediné co mi udělali bylo to, že mě utlumili a to je tak všechno... Reálně mi úzkosti vyřešil až cbd olej, který jsem si našla já svépomocí na internetu... Hrůza :-) A to si říkají doktoři...

  • Nevím jak komu ale mně proti depresi a úzkosti pomáhá náročná zajímavá práce duševní či fyzická. A taky sport a pohyb v přírodě. Naopak deprese mne mnohdy chytají když přemíru času trávím v uzavřených místnostech u elektroniky či sledování televizních stupidit. Tam mne to bere mnohdy až k sebevraždě. Proto taky u televize vydržím bez přehánění půl hodiny týdně a mobil používám jen když musím něco nutně  zařídit. Tu posedlost "chytrými" mobily opravdu nechápu. 

    Pokud má někdo deprese, doporučuji cestu nočním lesem ve dvacetistupňovém mrazu nebo slanění čtyřicetimetrové skály. Zaručuji že všechny depresivní myšlenky tváří v tvář těmto zážitkům zmizí jak ranní rosa....😉

    • Když moje babička slavila 93. narozeniny, ptaly se jí vnučky co že dělá, když jí přepadne deprese?

      Babička se na ně mile podívala a odpověděla : "Já na tak panský nemoce nemám kdy." 😛


  • Chytrostí se nedá všechno zdolat.
    • mun.go

      To by s vámi někteří nesouhlasili - i když, pravda, někdy hrubá síla zvítězí nad moudrostí.

      Ve Verneově knize Tajuplný ostrov dokázal Cyrus Smith téměř zázraky, a to i bez mobilního telefonu.


  • jestli nadmíra chytrých telefonů tak drobet nemůže za ty depky ,taková hlava 22 v 21 století🙂

  • Možná je ten chytrej telefon chytřejší než já, protože nevím jak by mi mohl skutečně pomoc v případě skutečných duševních problémů. Společnost už je přechytralá a téměř vše kolem nás je chytré. Od chytré domácnosti až po různé chytráky, kteří prožívají zlaté časy. 
    • když ono je vše tak prepíííčeené že to prestává fungovat a pak mají depky že budou muset počítat hlavou a dělat rukama.Tak nějakou pilulku proti depce a chytráka od outů na chytrym telefonu.

  • Nic proti práci studentů. Otázkou ovšem je, zda nadužívání chytrých telefonů, závislost na nich a ztráta reálného sociálního kontaktu není mnohdy příčinou depresí a úzkostí.

    Lidé navyklí na "úspěchy" virtuálního světa se dostanou do styku s životní realitou, kde na ně nemrkají hvězdičky, nezískávají "bonusy," se potom hroutí a prožívají psychická traumata.

    Takže platí prostě ono staré "vyhánět čerta ďáblem?"

    To vzali studentíci za správný konec. 😛

    • krásně řečeno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit