Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne, nevyhovím, už té ostudy a politických machinací, kdy jednou mluví tak a podruhé onak, bylo ažaž. Dost bylo Zemana, ode mne má konečnou. Může zase na Vysočině rozjímat a objímat kmeny (a své příznivkyně a příznivce). S ním také skončí ta sebranka, co je nám stále na očích: Mynář, Ovčáček-Čtveráček a Nejedlý.
  • Zeman se nejvíce blýsk virózou.
    Bacil C2-H5=OH. *2* *2* *2* *1* *16* *12*
  • Nevyhovím mu, je to lump. *16* *16*
    • drahoš určitě
      • Drahoš nebyl můj favorit, ale lepší "každej", než ten křivák Zemánek, co se teď paktuje
        s imigrantem Babinským, obviněným z podvodu a krádeže.
        Pěknej prezident, FUJ! *16* *16*
  • Proč prezident Zeman urazil Slováky na 25. leté výročí Slovenského státu? Říká se "o mrtvých jen dobře" tak se pan Zeman mohl držet tohoto"bonmotu" a ušetřit si nepěkné sprostoty vůdči panu Dubčekovi. Polovinu rodiny mám na Slovensku a tohle se mi vůbec nelíbí. Ať si bere příště do úst třeba pana Brežněva, když bude chtít mluvit o 68. roce.
    Jako prezident mě zklamal, tohle není prezident všech, jak se nazýval v roce 2013
    • Dubček podepsal pendrekový zákon proti lidu této země.Já to zažil i moje matka,kdy československá policie,milice a armáda mlátili naše lidi.Byl to hnus po podepsání moskevských protokolů.Zeman řekl pravdu,historii nepřekrucuj jsou tady pamětníci toho hnusu Dubčeka.
    • proč by urážel slováky dubček měl slovenskou národnost ale se slovenským státem měl prd společné.navíc být slovák,bych se styděl za zradu ještě 100let
    • nebuď tak útlocitný. Vidíš sám jaký balast se hlásí na Hrad. Hradní pán má své vrtochy. Ale byl tam Zloděj propisek, Chrchlavý Venca ... a skouslo se to. Taková je nyní doba.
  • Volím pana Drahoše !
    • Blb volí blba
    • dobře ti tak *15*
  • Nikdy jsem pana Drahoše neslyšel takto hovořit, až včera.
    Byl jsem docela zklamán úrovní jeho projevů i názorů, a to mu opravdu nefandím. Řekl bych, že mafie opět vsadila na špatného koně. Pokus o nahrazení neúplatného vlasteneckého prezidenta bezduchou loutkou na dálkové ovládání musel někoho stát šílené peníze dá - li Bůh, tito gauneři o své investice přijdou. Propagátoři tohoto pána do funkce hlavy českého státu jsou vesměs známé osobnosti, které nemají páteř a nechali se koupit zejména přes Sórošovy neziskovky k ovlivňování mínění naivnější části voličské základny. Finálními voliči se pak stali zmanipulovaní jedinci, ze kterých se staly vlivem působení jednostranné propagandy a díky vlastnímu nezájmu, obyčejné lhostejné lidské ovce bez vlastního názoru. Ty pak, snad i pod podsunutým dojmem o jejich nadřazenosti, volí člověka, kterého před rokem ještě skoro nikdo neznal. A proč? Protože jim to někdo řekl, protože je k tomu různými přímými i podprahovými metodami naprogramoval. Neumím si jinak vysvětlit, proč soudný člověk fandí svým likvidátorům na úkor svého finálniho zničení.
    • mezi svými skalními příznivci i vyhlášeného ožunka, ožhralu a hospodského povaleče Bolka Polívku, tak se nelze divit jeho kanálnímu chování gřucha z Jablůnkova.
  • Už sem vůbec nechodím, mám svoje vlastní stránky, politika, záhady ... a tak.
    Pa Simča.
  • NIKDY!!!!!!
    • přesně drahoš nikdy
  • Čím se blýskl Miloš Zeman

    Absolutně ničím...
    • Zeman se blýskl se virózou, bacil C2H5=OH. *5* *5* *1* *1*
    • u korunovačních klenotů.. přece... červený svetr pod sakem / jako kim...zeman/
      • v brně nuda co :-) :-)
    • ríká nula a nikdo
      • 000
  • je jedno koho volíte ale jděte k volbám
    • Demokratický názor, ale vůbec to není jedno.
      • je ať je vidět skutečný zájem.jinak ta šaškárna ztrácí smysl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit