Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ničím ,oba dva jsou užitrčnější než Jégl.
  • jedno je zvíře a druhé člověk blbečku

    420420420KONOPÍJELÉK VOLTE PIRÁTY


    -ivan bartoš
  • Čím se liší čáp od Babiše? Tím, že čáp sedí na vejcích a neplete se do politiky. *1*
  • od novináře? No tím že kultivovaný novinář má vzdělání, fakultu a všeobecný přehled. A pak jsou tady životní ztroskotanci typu tady redaktorského. Redaktorský začal slibnou karieru v politických stranách. Ale byl ,vyfičen.Běžná práce nevoní tak se rozhodl být redaktorem. Ale ten zas musí mít poutavé články. Zatím se Pavlíkovi moc nedařilo. Zvolil tedy formu takovou, aby byl vidět, přes to že se do něj bude kopat. Podařilo se.Vidět je perfektně! Zároveň je nejokopávanějším z těch kteří publikují. A právem.
  • H.Hook
    Budu volit kohokoliv jen ne tu mediální loutku Drahoše!
  • Mám mnoho, mnoho hříchů. Z vůle Satana volím Zemana. Zeman není 100%, Bůh to není. Prokázal ale, že ze všech kandidátů je za daných okolností nejvíce vhodný. Ač je to pro mne k neuvěření, dostane můj hlas. *16*
  • xxx
  • Pan Zeman je nejlepší prezident všech dob, i nejvýraznější osobnost 20. a 21. století!
    • Na ruském venkově určitě. *15*
      • No vidíš, i u vás v Rusku ho máte rádi!
  • Národ si jistě dobře zvolí, hned v prvním kole!
    Pana Zemana!
    • Zeman - co to je, kdo to je???
      Já znám dva - jednoho ten už v Bohnicích je a druhý tam mílovými kroky směřuje - je to takový směšný grázl - žvástavý dementní dočasný obyvatel pražského hradu. K tomu aby táhl kam patří stačí už plně jen poslední vyzracení jeho chorého nesvéprávného mozku včera na hradě.
      • Myslíte to ožralé ovado Ovara?
        • Nemyslíme vepřová držko, myslíme Chrchlu.
          • No, vidím, že i tady zloděj mého nicku řádil...
  • Budu volyt pána Zemana
    • Ano vy jste typická ukázka voliče toho chvástavého nesvéprávného naboba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit