Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Jégl už je opravdu psychicky narušený člověk.Bakala prokazatelně vyvedl z OKD cca.50 miliard a zničil nebo velmi ovlivnil život tisíců rodin pod tichým dohledem ČSSD a to zjevně nikomu nevadí a Jéglovi už vůbec ne.Mně osobně nějaké Čapí hnízdo nezajímá protože těch 50 milionů tam je prokazatelně proinvestováno a nejen to ale možná i několika násobně ale kde skončilo těch Bakalových cca 50 miliard to ví jen bůh a možná ani on ne.
    • Hele doktore, zase jsi utekl a dobre vis, ze cekame velkou vizitu.Tak se rychle vrat i s Napoleonem, Cesarem i Karlem IV. a sup do postylky, az se vratis dostanes extra sladky koblizek.
      • Hele já jsem debill
        a s tím nic neudělám,omlouvám se všem že tady prudím,těším se na koblížek a kakao
  • nic jiného nemáte *15* *15*
  • 50 mil. Kč je částka pod rozlišovací schopnost našeho "prezidenta pro dolních 10 milionů". Ti nevyučení a netahaví ho jistě pochopí.
    • Hlavně, abys to Ty, inteligent a vzdělanec, pochopil. *5*
  • Z vlastních zkušeností vím, jak je složité na dotace dosáhnout a jak je celé posuzování udělení souhlasu s dotací zdlouhavé a složité, díky propracovanému systému byrokracie, který ve státní sféře vládne.
    Když jsou známí lidé. kteří posuzovali a nakonec schvalovali dotaci a jsou to politici z konkurenčních stran, nabízí se otázka zda dotyčný žadatel nezaplatil desátku za bez průtahové zajištění dotace a teď se mu to vrací. Ono zajišťování dotací a příspěvků nejen z EU ale i z krajů a ministerstev je velmi dobrý kšeft. Jak jinak by zbohatli politici , kteří měli po revoluci holou řit a jejich plat nedosahuje hodnoty jejich majetku? .
    • "....nabízí se otázka zda dotyčný žadatel nezaplatil desátku za bez průtahové zajištění dotace..." Každému vše čisté viď?! A úplatní byrokraté ze všech stran jsou mimo. Právo u nás je opravdu slepé.
      • Ono je veřejným tajemstvím, že většina úspěšných např.stavebních firem má svého patrona a funguje spousta zařizovatelů dotací a i komunální politici by mohli vyprávět jak např. z 30 mg schválené dotace je ve skutečnosti 25, ano na krajích sedí členové politických stran, molochů které ptají žrát. Státní příspěvek stranám je pouhá almužna takže sorry......ruka ruku
  • Já už mám toho Burešova zlodějského hnízda DOST! Zavřít Bureše na Hnízdo, majetek znárodnit a jeho nechat o koblihách a vodě 10 let!
    • felix.julec
      Ad starý komunista xxx Proč jste se tak nevymezil hned po r.89?Vaši bývalí rudí komunisti se přebarvili a dnes jsou modří,růžoví,žlutí,černí.Tak proč pláčete až nyní?Tehdy to nebylo populární,že?Dnes,to je jiná.Po dřívějších rozkradených miliardách je dnes veta a za 950 mil.zde stojí ČH z nichž 50 mil.je kriminalizováno a to vám už vadí.
    • jakože se jmenuji Igor Hnízdo!!!!!
  • se znepokojením sleduji, jak malá pozornost se věnuje mému kulometnému hnízdu.....a to jsem si ho postavil ze státních dotací....
  • přátelé, nehádejte se. Přece jsme všichni čápi a nebudeme se malicherně dělit na špačky sýkory medvědy či psy.
  • chceme pozornost veřejnosti směřovat i na naše brlohy.....
  • jsme diskriminováni. Žádáme aby se věnovala pozornost i našim psím boudám.
    • a podporujeme spravedlivé požadavky psů. Kdo se bude věnovat naším pelíškům?
      • A na nás se zapomíná?
  • že se řeší pouze čapí hnízda. Zcela se zapomíná na vrabčí vlaštovčí sýkorčí či špaččí hnízda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit