Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xxx
    • a máš naprostou pravdu. Okopávat tebe mně nesmírně bavi. Nikam nelez. Budeme Rudyna Hrebeňára z Lidické 1332, Ostrov tel. 723 983 963 kopat do hlavy.
      • xxx
  • Chudák Jégl, on se z toho Babiše pomátne.
    • xxx
  • Jégl do ústavu Bohnice
    • xxx
      • nepochybně to tam znáš! Už jsi tam jistě pobýval i s tou tvojí zparchantělou mamou.
  • xxx
  • Nedonošený Jégl s obouchanou hlavičkou nezklamal
  • Pane geniální Jégle takové čapí hnízdo mají v Želivě u premonstrátů za dotace bez dotací.Vedle je výborná restaurace,možná,že vás pohostí zadarmo,když uvidí takového novináře exota.
  • Dobrý titulek článku, obsah jsem nečetl, protože celá ta Babišova causa je notoricky známá.
    • xxx
      • přeci ty obecní blb Rudyn Hrebeňár z Ostrova tady nebudeš hodnotit. Ty kterého zparchantělá matka vrhla někde na nádražním WC nemáš nárok.
        • xxx
          • a kam by jsi tak ty opuštěný a zamindrákovaný blb šel? V Ostrově z tebe mají všichni legraci.
            • ... z tebe v lese v zemľance bezdomovců mají legraci tak veverky, ubohoučký úchy*e :)))
  • xxx
  • ... jak se liší Jégl od Strašíka? První má IQ 3, druhý 4 :)))
    • Nechtěl jsem reagovat, ale naprosto s Tebou souhlasím.
      • xxx
        • Díky! Vážím si Tě, přestože kolikrát máme odlišné názory. Jsem již starý důchodce, nic mi nechybí, ale principiálně mě řada věcí štve. Ale hlavně mě štve, že lidé nepoužívají svůj vlastní rozum a nechají se manipulovat různými chytrysi čin nadčlověky. Viz pražská (j) elita, alias pražská kavárna. Osobně jsem se setkal s několika takovými lidmi a je mi jich opravdu líto. Ale jak říkají Hanáci: "Když sedlák spanští, pak jí kafe vidličkou". Bohužel, dnes je jich mezi těmi rádoby umělci hodně. Avšak to se netýká příspěvku, ke kterému se vyjadřujeme.
          • xxx
            • nikam nelez, TY tady budeš, jak dlouho budu chtít.Protože jinak s tebou v Ostrově nikdo nemluví.Jedině tady dostáváš ty špinavec slovo.
          • xxx
  • Jsem zvědav až soud pronese osvobozující rozsudek, jestli tento redaktor bude taky tak aktivní. Jegle škoda na tě ZŠ.
    • xxx
      • xxx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit