Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo tak Čína nám bude vyhrožovat...?! To si přece může dovolit  jenom USA.

    • Dodnes jsi nepochopil rozdíl mezi demokracií a komunismem!

    • Ne - to si nemůže dovolit nikdo...!

  • Jo tak Čína nám bude vyhrožovat...?!

  • Kluci čínští a máte naprostou pravdu! Naprostou. Malý modrý skřet nema co vyjednávat. Tady je obecně všem pro srandu a posměch.Jak může takový prďola co získal do zvolení necelých 8 000 hlasů mluvit do funkce presidenta?Jak se může tato Modrá nula angažovat do věcí, do kterých mu nic není? Jak může zastupovat republiku při jednání? Stará paní Blažková by to zvládla o poznání lépe. Ani  Číně by nevadila.

    • josef.chmela

      Ano, o ekonomických věcech  může jednat za stát jen vláda a ne nějaký bezvýznamný samozvaný skřet předurčený ke zrušení.

    • Tebe bych rád poznal osobně!Blahoslavení,chudí duchem.

  • Škoda že je notorik Miloš ŠestisícTraktorů Zeman v alkoholickém deliriu, švihnul by Vystrčila po zádech.

    To by nešlo, nedělat před čínským ksindlem poníženého lokaje 

    To ne soudruzi.

    • KIMCID

      Tak budeme kupovat na západě a dráž tudíž budeme lokajové západu. No jak chytré :D

      • Ty nemáš žádnou hrdost.Ty jsi pouze malý nýmand!

        • KIMCID

          Nejsem ty já na západě žiju. Vím coms váma děláme 🤣

      • Rozdíl je v tom že žádná západní země nám nepřikazuje koho si můžeme pozvat do své země a koho ne, tak tu nemel nesmysly o nákupech čínského šuntu ty žlutej kolaborante.

        • KIMCID

          Jistě žádná západní země nám nepřikazuje, jak máme obchodovat s východem. Opravdu jsi naivní hňup a ještě k tomu s rudým mozkem.

  • Je mi srdečně jedno, co se děje na Tchaiwanu. Ať se k Číně připojí nebo odtrhne, je to jeho věc. Já bych jenom rád, když už tam zaclání ten předražený zbytečný trafikant Vystrčil, aby v první řadě se staral o ten bolševický chlív z ledna 1949 který tu zůstal se zrušením zemského zřízení. Pokud se Vystrčil nehodlá v tom angažovat, logicky z toho plyne, že mu to vyhovuje A VYSTRČIL JE TUDÍŽ MASKOVANÝ BOLŠEVIK. Pak ale nechápu, proč Komunista Vystrčil  provokuje své bratry soudruhy v Číně? 

    • Realisto, na rozdíl od Vystrčila jsi takový rohatý. Píšeš tady o r.1949, to  už jsi byl na světě? Kuře poučuje kvočnu? Musel si asi být, protože před tím komouši udělali převrat. Tobě ta uniforma Lidových milic ale slušela. Ještě ji máš? Blbost je ale stejná, jako tehdy.

      • KIMCID

        No až budeme mít to co Číná v současností budeme v 21 století, zatím jsme jak říkáš v roce 1949 :D

      • Jsi sjetý? Nechápeš o čem je řeč? Sice si říkáš sedlák, ale prostý selský rozum ti chybí protože meleš naprosté nesmysly bez hlavy a paty.....😯

        • Děda sedlák? Vyhlášený milicionář ze zahrádky? Zásobovač zdejších stránek kvalitníma pitominama? Takové koniny co tady zas dědo mastíš, vyprávěj před spaním mezi záhonky. Rozhodně budou vyšší výnosy. Ale tady s tím hlupáku nelez.

  • To si přijel pro ty nepotřebné linky na roušky. Bože ten Vyskočil škodí kudy chodí. No však má podporu všech 3000 lidí, kteří ho tam zvolili. 

    • Neboj Udo. Luftjarda zase skoci k cinanovi a vono se to srovna. Tvoje a starsoti dalsich blbu tady bych fakt chtel mit. 

      • KIMCID

        Luftrajda Thaiwanec? Ano ten jistě :D

      • Komu tady nadáváš, ty zmetku. Kdo je na tebe zvědavý. A klidně mě můžete dát ban. Někdo může, druhý ne. Prostě demokracie. Však ona Čína zastavý hořčík a budeme v zadku. Pak můžete poděkovat Vystrčilovy, i když jemu to může být jedno, on už si peníze demokraticky odhlasoval. 

        • Ale Uďo klid. Jsi nějak nevyrovnsnej , asi ti chybí nějaký látky v organizmu. Třeba hořčík nebo draslík. Dopln si je , nebo za chvíli uvidíš pavouky bez nohou. To je potom u vás jednoduchých problém. 

          • Víme všichni že jsi tady veden jako provokatér, mě nevytočíš. Možná mě nějaké látky chybí, ty můžu lehce doplnit, mnohem horší to bude u tebe s gramatikou, vrať se do školy, jestli tě vlastně přijmou do pomocné školy. 

  • Ať si vyhrožují nám pomůžou bratři z USA

    • KIMCID

      Fakt asi jako nám pomohla Anglie či Francie? No zatím by Američani měli na mapě najít kde ČR je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit