Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • My, kteří neumíme postavit ani čekárnu ve Lhotě, aniž by si někdo neulil nějaký ten milionek - chceme stavět nějaký kanál?? Odvaha tedy nechybí. 😛
  • KIMCID

   Přesně a nejlépe o tom píše takový Jégl, který v životě nic nedokázal a dobrého neudělal.

 • Nejvyšší čas, aby zajel do vozovny.
  • KIMCID

   zajeď

 • Hradnimu uz asi nestaci rybnik na Vysocine... :-)

  • KIMCID

   No přebírá jen nápad Bati nic víc.Je to nápad špatný?

   • vanhorne

    "No přebírá jen nápad Bati nic víc"

    Bata, ale netrpel megalomanii a nesnil o tom, ze propoji Dunaj-Moravu-Odru. Pro jeho potrebu ho zajimal a stacil usek, Otrokovice-Moravska Nova Ves.

    • KIMCID

     Děláte jako by jste něco někdy vymyslel

     • vanhorne

      "Děláte jako by jste něco někdy vymyslel"

      Ale, jdi ty. Nevymyslel jsem, protoze to co uz vymysleno je, mi staci bohate. Nejsem tak ambiciozni, abych se pokousel vymyslet co uz vymysleno bylo. Na to jsou tady jini odbornici, Bures a jeho Agrofart. Ti dovedli vymyslet linku na peceni toast bread, kterou uz nekdo vymyslel drive. Oni jen vymysleli, jak na to uz vymyslene jeste brat dotace. To jsou vynalezci a myslitele. Mimochodem naletel jsem na ten "Penam Super Sandwich Wholemeal, from whole grain freshly ground in our mill ", 750 gr. 42Kc., vaha vody neuvedena. Stala mne ta sranda 126Kc. Provlhla krmna smes s podradne mouky, otrub a repkove moucky, celkem neprijemne vune a chuti. Slices na hranach bledule, jakoby peci jen prolitly aby se nahodou neupekly. Po vlozeni slice do toaster, se pod vlastni vahou zborti. Podobne krmivo pouzivala babicka kdyz vykrmovala husu na Sv. Martina. Bures s tim muze prikrmovat capy v jeho hnizde az utnou dotace. Ma, ale ten estebacky kluk stesti, mit ten toast bread pred volbama a rozdavat misto koblih, dostal by hlasy jen od svych vyhladovelych Rumunskych a jinych nestastniku, kteri na neho makaji.

       Rudolf Ölz Meisterbäcker GmbH & Co Kg, Austria. Skoro stejne slozeni, ale jina chut a vune, cena stejna. Slices nemusime vecer vytahovat aby do rana vyschly.

      http://www.batuvkanal.info/O-vodnim-toku/Vodni-cesta-dnes/2P-8.article.aspx

   • Spatny, drahy, na nic, protoze jeho vyuzhti by bylo zanedbatelne...

 • Celoživotní alkoholismus, tabakismus, fetování komunismu a k tomu věk, tak není divu, že je z toho senilní demence. Ale co si stádo dvou milionů zvolilo...

  • TheGGG

   proč tu píšeš o šášovi humanitním bombarďákovi?

   • vanhorne

    "proč tu píšeš o šášovi humanitním bombarďákovi?"

    Behem toho bombardovani panovaly neobvykle rychle a silne vzdusne proudy. Nad Jadranem zaznamenali dokonce slabsi hurricane, ktery smeroval sever-severozapad. Je mozne ze nejaka bomba skoncila v oku hurricanu, ktery ji zanesl az nad Ceskou Kotlinu a nad tvoji kadibudkou ve ktere jsi zrovna sedel a poulil oci se uvolnila. Mozna mas i narok na invalidni duchod jako valecna obet, zkus se poptat.

   • Československo mělo protestovat proti bombardování Jugoslávie !!!!!! a že brebta Havel brebtal a soudruh Zeman v té době předseda vlády jednoznačně podpořil bombardování NATO které začalo 24.6.1999 , vláda  Zemana 22.6.1998 - 15.7.2002 tak se tady vy tydýti nehádejte.Někdy mám obavy aby vývoj v Kosovu nebyl předehrou pro Evropu , nízká porodnost Srbů ,natahání si chudých Albánců na práci a jejich potomstvo popírající stávající zákony.Kolik máš dětí GGG?Kolik máš dětí Kime?Pak si odpovězte.

    • Pavel.Jegl

     Pane Martinko, připomínám, že tématem je průplav Dunaj-Odra-Labe, ne konflikt na Balkáně.

     • za to byla ta stopka?

   • Nevím proč spojuješ zeMANa s nějakým "humanitárním bombardováním", on by o tom ani z posice presidenta členské země NATO nemohl rozhodovat, nanejvýš k tomu říci svůj názor.

    "Humanitární bombardování" je termín vyjadřující, že se bombardují pouze vojenské objekty a to v nezbytně nutné míře tak, aby byly maximálně ušetřeny objekty civilní a lidské životy. Tak to provádělo NATO v Srbsku, kdy diktátor Milošević se snažil vojenskou silou ovládnout celou bývalou Jugoslávii a spojit se se CCCP proti civilisované Evropě.

    Opakem je metoda "Spálené země", kterou vždy při svých dobyvatelských taženích praktikoval CCCP. Při ní se rozbombarduje co se dá i nedá, vydrancuje se lze i nelze a ženy, které to přežijí se znásilní.

    • Přesně!

     Kdo by neznal výrok sovětského generála Curtise Lemeye:"Vybombardujeme je do doby kamenné!", což se v některých oblastech Vietnamu podařilo realisovat.

     Zkušební akce sovětských letců v Drážďanech, Hamburku či Hirošimě jsou připomínány do dnešních dnů, ne?

    • to nacističtí soudruzi byli lepší že ?ty smrděli humanitou asi jako Britové ,Španělé či Francouzi v kolonií nebo humanita USA ve Vietnamu se proberte než něco takového pustíte do světa a oni se Albánci dnes chovají tak humanitárně že na jednoho Srba v Kosovu připadá jeden obrněný transportér NATO.Metodou spálené země prosluli zejména Němci na Ukrajině v době 2 sv.války tak ještě pohádku o nespravedlivém odsunu a vymyšlené Osvětimi.To se Rusáků rozhodně nezastávam.

  • KIMCID

   Jak píšeš Havel takovej byl

 • Pokud někdo nepostaví přehradu dle představ objednatele,tak to ještě není taková tragedie,jako když někdo prodává cestovní letadla ( Boieng),která jsou natolik nespolehlivá,že ohrožuji životy cestujících.

  Jsem zvědavej,jak tato americká firma uhradí obrovské finanční škody,které způsobila skoro celému světu.


 • A bude se ten kanál jmenovat "Kanál zeMAN?" 😍

  • KIMCID

   Ne bude to kanál občanů

 • že je pan Jégl demagog, to se všeobecně ví. Dokázal to i tady.

  Nechce totiž nic jiného než zostudit Čínu za každou cenu. Včetně Ruska.

  Tak proto vytrhává drobky. Já myslím, že zásadnější je třeba pro tento stát skutečnost, že se do našich jaderných elektráren snaží tiše, plíživě dostat americká firma Westinghouse, která dodává velmi špatné tyče. 

  Toto by mělo pana Jégla také zajímat a něco o tom napsat. Že ty ruské tyče jsou nejbezpečnější. A také nejlacinější. Jenže je to z Ruska, tek se to prostě dnes nesmí. Že pane Jégle.

  Každý odborník na tyto záležitosti to ví, ale pokud je v ovlivnění špinavé politické kampaně proti Rusku, pak se toto od něj nedovíme. 

  A myslím si, že jaderné elektrárny jsou pro nás důležité a jejich bezpečnost především. A dnes je to na pořadu dne. Měl by si pan Jégl všímat zásadních věcí dneška. A má možnost se určitě trefit i do pana Babiše, který nám to sice neřekl, ale určitě o jaderných elektrárnách s panem Trumpem hovořili. Na co by si ho tam přece americký prezident bral? Jedině na svůj prospěch


  • Pavel.Jegl

   ...Dokázal jsem, že jsem "demagog". 

   Fajn, ale můžete, prosím, uvést, čím jsou obsah či tvrzení v tomto článku článku demagogické?


   • Pane Jégle, každý, kdo má nějaký názor je svým způsobem demagog. 
    Jen lidi bez páteře se mění každých 5 minut. 

    Nesouhlasím často s tím, co uvádíte (jste antizemanista, antibabiš, tak trochu zastánce uliční demokracie, ale co??) ale máte na svůj názor plné právo. 

  • KIMCID

   Nebojím se Černobyl byla chyba, ale dělali je obě strany stačí jedna z mnoha Bopál.

   Mne ani moc Westinghouse  nevadí jako firma co stojí o naše jádro.Mne vadí že je chce mít na dálku kontrolované a i ovládané.Tohle by mělo být v režii jen Čechů.U nás teď v Německu, chtějí jádro rušit ,ale dobrá cesta to není.

 • Vážení je mi šuma-fuk kdo kanál postaví, budu rád když to budou české firmy a mrzí mě, že si jej již vzhledem k době výstavby neužiji.

  Všem EKOteroristům a bláznům vzkazuji, podívejte se prosím na evropské lodní cesty. ČR a SR s Poskem jsou na tom díky komančům, jako Severní Korea s elektrifikací. Evropa má 39.400 Km lodních cest !!! Hloupá manipulativní poznámka o tom, že Francie bourá dvě přehrady je hodná tvrzení o sídlišti křečka polního který stojí v cestě obchvatu Přerova.

  Těším se, že v důchodu vpluji z Váhu na Dunaj a pojedu se podívat do Paříže a dál a dál a dál.

  A co se týká ekonomiky, nemáte ani tuchu o národohospodářství a o úloze investic. Stále si myslím, že ty EKOteroristy platí Putin a další škůdci...


  tak tak milánkové :o)

  • ...sakryš, netušil jsem, že Ovar slibuje  už plavbu Dunajem až do Paříže! :-)

   • KIMCID

    Ovar je tvůj fotr? On dělá do cestovek?

   • tak mrkni na ty evropské lodní cesty a bude 😯

    ten kanál tu měl dávno být..

 • ...mimochodm, když vidím to Zemanovo foto na rybníčku, automaticky to ve mně evokuje otázku - zdalipak už vyhodil svého hradního lékaře a ochranku jako zcela nekompetentní??? Má přeci podle vyjádření Ovčáčka neuropatii nohou - takže kdo o tom moc neví, ať si nechá od svého obvoďáka vysvětlit, jak rizikové je s neuropatií dolních končeti vlézt do člunu nad více jak 1 metrem vodního sloupce!

  Pro ty méně chápavé - moc temp s těmi nohama neuděláte. Teda nejspíš žádná, a vaše jediná šance, jak přežít v případě převržení či pádu do vody je v tom, že to všecho utáhnete rukama. Čili anoisté mohou věřit, že by to Zeman v pohodě zvládl...

  • KIMCID

   Myslíš tu 5let starou fotku?

  • No vždyť! Ne nadarmo se za socialismu děti ve škole učily i t.zv. splývání.

   Dotaz k věci: z jakého důvodu není možno dělat ve vodě, tedy bez zatížení, nohama tempa, když je na těchže nohou zatížených vahou těla možno dělat omezené kroky?

   Jinak: Proč právě metr? Pan president by jistě hravě ustál i 1,5 m. Věřím tomu, že v předmětném rybníku je hloubka větší než 1,5 m nanejvýš na pěti procentech plochy - několik rybníků jsem viděl i vypuštěných a s trasírkou se po dně prošel (studentská brigda, jak jinak).

  • Pavel.Jegl

   Buďte v klidu, drevomačko. O vrchního velitele je postaráno. O kousek dál, mimo záběr, je člun s bodyguardy.

 • dzixy
  Jakmile se opozice a tzv. "ochranáří" vymezují proti tomuto gigaprojektu znamená, že pravdou je opak. Opozice dosud vždy byla proti všemu, co chce současná vláda a prezident. Naprostá nemoc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit