Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • za to byla ta stopka?

 • KIMCID

  Ovar je tvůj fotr? On dělá do cestovek?

 • Pokud někdo nepostaví přehradu dle představ objednatele,tak to ještě není taková tragedie,jako když někdo prodává cestovní letadla ( Boieng),která jsou natolik nespolehlivá,že ohrožuji životy cestujících.

  Jsem zvědavej,jak tato americká firma uhradí obrovské finanční škody,které způsobila skoro celému světu.


 • tak mrkni na ty evropské lodní cesty a bude 😯

  ten kanál tu měl dávno být..

 • KIMCID

  Myslíš tu 5let starou fotku?

 • No vždyť! Ne nadarmo se za socialismu děti ve škole učily i t.zv. splývání.

  Dotaz k věci: z jakého důvodu není možno dělat ve vodě, tedy bez zatížení, nohama tempa, když je na těchže nohou zatížených vahou těla možno dělat omezené kroky?

  Jinak: Proč právě metr? Pan president by jistě hravě ustál i 1,5 m. Věřím tomu, že v předmětném rybníku je hloubka větší než 1,5 m nanejvýš na pěti procentech plochy - několik rybníků jsem viděl i vypuštěných a s trasírkou se po dně prošel (studentská brigda, jak jinak).

 • Pavel.Jegl

  Buďte v klidu, drevomačko. O vrchního velitele je postaráno. O kousek dál, mimo záběr, je člun s bodyguardy.

 • ...sakryš, netušil jsem, že Ovar slibuje  už plavbu Dunajem až do Paříže! :-)

 • ...mimochodm, když vidím to Zemanovo foto na rybníčku, automaticky to ve mně evokuje otázku - zdalipak už vyhodil svého hradního lékaře a ochranku jako zcela nekompetentní??? Má přeci podle vyjádření Ovčáčka neuropatii nohou - takže kdo o tom moc neví, ať si nechá od svého obvoďáka vysvětlit, jak rizikové je s neuropatií dolních končeti vlézt do člunu nad více jak 1 metrem vodního sloupce!

  Pro ty méně chápavé - moc temp s těmi nohama neuděláte. Teda nejspíš žádná, a vaše jediná šance, jak přežít v případě převržení či pádu do vody je v tom, že to všecho utáhnete rukama. Čili anoisté mohou věřit, že by to Zeman v pohodě zvládl...

 • KIMCID

  no a?

 • vanhorne

  "Pražský hrad, 29. května 2019Toto nám opět naše ČT neřekla a proč asi?????"

  Jen se nad tou chudinkou nerozplac. Je to politik, ktery se ridi heslem "rozdel a panuj za kazdou cenu" ovsem vidi se jako Sjednotitel Naroda. Ten dovede sjednocovat narod asi tak, jako Jumbo dovede tancit czardas v kramku s Misenskym porcelanem. Ze CT nerekla ani slovo, asi ji jeho remonstrace tak dalece nezajimaji. CT muze byt take na jeho cerne listine a k tomu staci velice malo.

  Liberecky Kraj, Kveten 2017. Tam se proti jeho pojeti sveta zacaly ozyvat hlasy pochybovacu a nevericich. Take je hned uzemnil a ocejchoval jako "zvlastni skupinu lidi, kterou tvori patologicka spodina lidske spolecnosti". Jeho dalsich ubohych, ale svetoznamych bonmotu, jak on sam je samolibe nazyva je vice. To je panecku kousek.

 • Přesně!

  Kdo by neznal výrok sovětského generála Curtise Lemeye:"Vybombardujeme je do doby kamenné!", což se v některých oblastech Vietnamu podařilo realisovat.

  Zkušební akce sovětských letců v Drážďanech, Hamburku či Hirošimě jsou připomínány do dnešních dnů, ne?

 • Metrostav, a. s. ,
  ve sdružení s islandskou společností Sudurverk ehf. postavil
  silniční tunel Dýrafjardargöng na Islandu, v
  pořadí třetí velkou stavbu Metrostavu na Islandu.
  První zakázkou byla mezi lety 2006 – 2010 výstavba dvou silničních
  tunelů Hédinsfjardargöng s celkovou délkou ražeb 10 575 m. Druhým
  projektem se stal v letech 2013 – 2017 silniční tunel Nordfjardargöng.
  Slavnostní otevření tohoto tunelu proběhlo 11. 11. 2017 a se svou
  raženou délkou 7 566 m se tak stal nejdelším silničním tunelem na
  Islandu.

  Co se týče té Letné, máte nějaký zdroj? O městské podzemní stavby se zajímám již léta.

 • Vážení je mi šuma-fuk kdo kanál postaví, budu rád když to budou české firmy a mrzí mě, že si jej již vzhledem k době výstavby neužiji.

  Všem EKOteroristům a bláznům vzkazuji, podívejte se prosím na evropské lodní cesty. ČR a SR s Poskem jsou na tom díky komančům, jako Severní Korea s elektrifikací. Evropa má 39.400 Km lodních cest !!! Hloupá manipulativní poznámka o tom, že Francie bourá dvě přehrady je hodná tvrzení o sídlišti křečka polního který stojí v cestě obchvatu Přerova.

  Těším se, že v důchodu vpluji z Váhu na Dunaj a pojedu se podívat do Paříže a dál a dál a dál.

  A co se týká ekonomiky, nemáte ani tuchu o národohospodářství a o úloze investic. Stále si myslím, že ty EKOteroristy platí Putin a další škůdci...


  tak tak milánkové :o)

 • Pane Jégle, každý, kdo má nějaký názor je svým způsobem demagog. 
  Jen lidi bez páteře se mění každých 5 minut. 

  Nesouhlasím často s tím, co uvádíte (jste antizemanista, antibabiš, tak trochu zastánce uliční demokracie, ale co??) ale máte na svůj názor plné právo. 

 • Pavel.Jegl

  ...Dokázal jsem, že jsem "demagog". 

  Fajn, ale můžete, prosím, uvést, čím jsou obsah či tvrzení v tomto článku článku demagogické?


 • KIMCID

  Nebojím se Černobyl byla chyba, ale dělali je obě strany stačí jedna z mnoha Bopál.

  Mne ani moc Westinghouse  nevadí jako firma co stojí o naše jádro.Mne vadí že je chce mít na dálku kontrolované a i ovládané.Tohle by mělo být v režii jen Čechů.U nás teď v Německu, chtějí jádro rušit ,ale dobrá cesta to není.

 • že je pan Jégl demagog, to se všeobecně ví. Dokázal to i tady.

  Nechce totiž nic jiného než zostudit Čínu za každou cenu. Včetně Ruska.

  Tak proto vytrhává drobky. Já myslím, že zásadnější je třeba pro tento stát skutečnost, že se do našich jaderných elektráren snaží tiše, plíživě dostat americká firma Westinghouse, která dodává velmi špatné tyče. 

  Toto by mělo pana Jégla také zajímat a něco o tom napsat. Že ty ruské tyče jsou nejbezpečnější. A také nejlacinější. Jenže je to z Ruska, tek se to prostě dnes nesmí. Že pane Jégle.

  Každý odborník na tyto záležitosti to ví, ale pokud je v ovlivnění špinavé politické kampaně proti Rusku, pak se toto od něj nedovíme. 

  A myslím si, že jaderné elektrárny jsou pro nás důležité a jejich bezpečnost především. A dnes je to na pořadu dne. Měl by si pan Jégl všímat zásadních věcí dneška. A má možnost se určitě trefit i do pana Babiše, který nám to sice neřekl, ale určitě o jaderných elektrárnách s panem Trumpem hovořili. Na co by si ho tam přece americký prezident bral? Jedině na svůj prospěch


 • KIMCID

  pokud je nebudete respektovat, budete odpojen.


  Ne to opravdu není vyhrožování.

  Jen pro zajímavost nick Občan mimo téma vždy,urážky vždy.A odpojen? Nikdy.


 • Pavel.Jegl

  1) Kimcide, ujišťují vás, že mažu také příspěvky pana Nováka. Dnes jsem jich smazal už několik. 

  2) Nikomu nevyhrožují, jen varuji, a varování nemažu.

  3) Opakuji, že tohle není místo na přepisy projevů, které visí na jiných veřejných stránkách. Příště odkaz, pokud se bude týkat tématu.

  4) Naposledy vás vyzývám, abyste si přečetl pravidla diskusí, pokud je nebudete respektovat, budete odpojen.Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit