Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
  • KIMCID

    Už jsem vaše banování a vyhrožování zažil.(vše si ukládám tak že na vaši chybu čekám,jsme zvědav jak se k tomu Tiscali postaví )Nemáte pak ani dost slušnosti nechat soje výhružky a smazal jste je.

    To že neunesete i slušný příspěvek o prezidentovi je mě jasné.

    A pokud se oháníte pravidly proč nemažete lidi jako Novák či Občan který mají opakovaně potřebu urážet naše představitele státu.Pokud chcete po někom morálku, měl by jste jí ctít sám.

  • Pavel.Jegl

    Kimcide, ten projev je na webu Hradu i na FCB. Takže na něj můžete odkázat, pokud to bude souviset s tématem. Tohle nesouvisí. Když tady budete trolit dál,jedno s jakými projevy, zabanuju vás. Přečtěte si, prosím, pravidla diskusí.



  • KIMCID

    četla jsi to?

  • Tak jo - ale priste staci jen odkaz na clanek... :-)

  • KIMCID

    ne ale já to přiznám.zemana nemusím ale tiscali jégl negace už je dost trapná

  • Neco k tematu...?

  • KIMCID

    NIJAK ALE ANI VY BY JSTE VE SVÉ ZÁŠTI TAKOVEJ ČLÁNEK NEDAL.

    Tak jsme předvedl vaší práci v praxi: Copy/paste

  • Pavel.Jegl

    Jak tato řeč, Kimcide, souvisí s průplavem Dunaj-Odra-Labe?

  • KIMCID
    Pád železné opony“·         29. května 2019·         Vážený a milý pane ministře, dámy a pánové,·         vidím, že jsem si nepodal ruku s Romanem Liptákem jako jedním z kurátorů této výstavy, takže bych to alespoň na dálku rád napravil.·         Moje projevy bývají velmi provokativní a připravte se na to, že provokativní bude i tento projev. Hrozně rád vzpomínám na listopadové události v naší zemi. A myslím si, že odměna všech těch, kdo se na nich podíleli, je dána zážitkem, který tehdy měli. Zážitkem, který se už nebude opakovat, pokud se do naší země nevrátí totalita, a ona se nevrátí.·         Nicméně, v čem spočívá moje milá provokace pro všechny z vás. Teď si budou čechrat peříčka na třicáté výročí listopadové revoluce různé skupiny lidí. Dobrá, nechť tam jsou se vší úctou ti, kdo tam opravdu byli. Apak je skupina lidí, která jenom přihlížela, možná, že právě ona bude nejhorlivější, aby sdělovala, že ona vlastně tu listopadovou revoluci organizovala, připravovala a provedla. Mějme s ní soucit, protože odvaha je někdy velmi vzácné zboží, a ne každému je dána. A já si vzpomínám, jak jsme se báli, jak to dopadne. To tenkrát vůbec nebylo jisté, že totalitní režim na nás nepošle tanky, dokonce ministr Václavík plánoval forsáž nad Letenskouplání. Víte, co je to forsáž? To je nízko letící letadlo, stihačka. No a to by, kdyby to bylo, znamenalo ušlapání desítek, možná stovek lidí.·         A pořád čekáte, v čem ten prezident řekne tu provokaci. Už se to blíží. Protože pak je třetí skupina lidí, a to jsou ti, kdo stáli proti nám.Nic proti tomu, mají svaté právo na svůj názor. Ale právě tato skupina bude na třicáté výročí listopadové revoluce vystupovat, jako její největší obhájci. Pilný antichartista z časopisu Reflex napíše článek, že naši voličišpatně volí, a odsoudí tím demokratické a svobodné volby. Student, který v lednu 1989 na titulní stránce Rudého práva odsoudil Palachův týden, sytým hlasem oce ní ; účast studentů v listopadové revoluci. Muž, který v září 1989 vstoupil do Komunistické strany Československa, neméně sytým hlasem bude hájit svobodu našich médií, jichž je čelným představitelem. No a zezaduto vše bude chránit, dříve z Bruselu, nyní naštěstí už jenom z Prahy, agent Plavec. A aby toho nebylo málo, Vy to, pane ministře, možná na Slovensku nemáte, ale u nás existuje taková zvláštní perverzní skupinka, jmenuje se Kaputin, a ta se vyznačuje tím, že když někdo položí někam květiny, ona je sebere a hodí do odpadkového koše.·         Vzpomněl jsem si na Cyrana de Bergerac, při poslání tě bodnu juž. Nuže jaké je moje poslání. Vzdejme úctu lidem, kteří opravdu dělali listopadovou revoluci, mějme soucit s lidmi, kteří neměli odvahu se tehdy připojit a mějme hluboké pohrdání vůči lidem, kteří si přisvojují výsledky listopadové revoluce, i když ve své době dělali všechno, aby tato revoluce neuspěla.·         Děkuji vám za vaši milou pozornost.··         Miloš Zeman, prezident republiky, Pražský hrad, 29. května 2019Toto nám opět naše ČT neřekla a proč asi?????
  • KIMCID

    Prezident Miloš Zeman přednesl v den zahájení výstavy Pád železné opony pozoruhodný projev, ve kterém uvedl čtyři případy odpudivého pokrytectví, které v souvislosti s revolucí 1989 (blíží se výročí 30 let) považuje za nejkřiklavější.„Mějme hluboké pohrdání vůči lidem, kteří si přisvojují výsledky listopadovérevoluce, i když ve své době dělali všechno, aby tato revoluce neuspěla“, řekl prezident Miloš Zeman při zahájení výstavy „1989: Pád železné opony“.Prezident nikoho nejmenoval, pouze nabídl vodítka. Například: „Pilný antichartista z časopisu Reflex napíše článek, že naši voliči špatně volí, aodsoudí tím demokratické a svobodné volby“. Nebo: „Student, který v lednu 1989 na titulní stránce Rudého práva odsoudil Palachův týden, sytým hlasem ocení účast studentů v listopadové revoluci.“Začali jsme pátrat koho tím prezident myslel, protože – jak Miloš Zeman takéuvedl: „Právě tato skupina bude na třicáté výročí listopadové revoluce vystupovat, jako její největší obhájci“. https://www.hoppner.cz/wp-content/uploads/2019/05/zeman-1-1024x538.jpg·         Karel Steigerwald („Pilný antichartista z časopisu Reflex napíše článek, že naši voliči špatně volí, a odsoudí tím demokratické a svobodné volby.“). Dodejme, že postava Karla Steigerwalda je obtížně uchopitelná, každopádně jeho podpis Anticharty (odsouzení Havla a spol.) je silná káva – vzhledem k jeho následné hysterii z opačné strany barikády.·         Tomáš Zima („Student, který v lednu 1989 na titulní stránce Rudéhopráva odsoudil Palachův týden, sytým hlasem ocení účast studentů v listopadové revoluci.“). Nynější rektor Univerzity Karlovy, který v lednu 89jako student odsoudil demonstrace na podporu Jana Palacha. O několik let později kladl věnečky a horlil na Palacha jako největšího hrdinu.·         Petr Dvořák („Muž, který v září 1989 vstoupil do Komunistické strany Československa, neméně sytým hlasem bude hájit svobodu našich médií, jichž je čelným představitelem“). Ředitel České televize byl před listopadem89 členem Komunistické strany Československa. Nyní horlí za svobodu médií. Česká televize bývá považována za nástroj propagandy.·         Jaromír Štětina („No a zezadu to vše bude chránit, dříve z Bruselu, nyní naštěstí už jenom z Prahy, agent Plavec“). Potvrzený agent Státní bezpečnosti. Následně poslanec Evropského parlamentu (dnes bývalý) a nynější podporovatel ukrajinských neonacistů.·         Projev prezidenta republiky při zahájení výstavy „1989: 

  • vanhorne

    "ale asi zůstane jenom u snění."

    Nezustane.Toho bohda nebude, aby Cesky kral z boje utikal. Nikdy. Pamatujte si to, Nikdy! Mynar bali kufry na cestu do PRC, kde dojedna smlouvu podle ktere Mainland China, na stavbu doda 2MM kuliu a nejaky ten vlak dynamitu. To bude stat par sestek, to urcite v kase maji, na to nebudou potrebovat zadnou bank. A kdyz vezmeme v uvahu, ze Panama Canal budovalo jen asi 75,000 lidi, da se predpokladat, ze i ten hlavni promoter se dozije a bude cvakat nuzkama pri otevirani kanalu DOL. Jen s chuti do toho a pul je hotovo.

  • vanhorne

    "Děláte jako by jste něco někdy vymyslel"

    Ale, jdi ty. Nevymyslel jsem, protoze to co uz vymysleno je, mi staci bohate. Nejsem tak ambiciozni, abych se pokousel vymyslet co uz vymysleno bylo. Na to jsou tady jini odbornici, Bures a jeho Agrofart. Ti dovedli vymyslet linku na peceni toast bread, kterou uz nekdo vymyslel drive. Oni jen vymysleli, jak na to uz vymyslene jeste brat dotace. To jsou vynalezci a myslitele. Mimochodem naletel jsem na ten "Penam Super Sandwich Wholemeal, from whole grain freshly ground in our mill ", 750 gr. 42Kc., vaha vody neuvedena. Stala mne ta sranda 126Kc. Provlhla krmna smes s podradne mouky, otrub a repkove moucky, celkem neprijemne vune a chuti. Slices na hranach bledule, jakoby peci jen prolitly aby se nahodou neupekly. Po vlozeni slice do toaster, se pod vlastni vahou zborti. Podobne krmivo pouzivala babicka kdyz vykrmovala husu na Sv. Martina. Bures s tim muze prikrmovat capy v jeho hnizde az utnou dotace. Ma, ale ten estebacky kluk stesti, mit ten toast bread pred volbama a rozdavat misto koblih, dostal by hlasy jen od svych vyhladovelych Rumunskych a jinych nestastniku, kteri na neho makaji.

     Rudolf Ölz Meisterbäcker GmbH & Co Kg, Austria. Skoro stejne slozeni, ale jina chut a vune, cena stejna. Slices nemusime vecer vytahovat aby do rana vyschly.

    http://www.batuvkanal.info/O-vodnim-toku/Vodni-cesta-dnes/2P-8.article.aspx

  • KIMCID

    Hmm že by to bylo tím že jsme aktivní členi NATO?

  • No pokud jim to jako v případcě Srbska podepíše to zrůdné ..... zeMAN tak proč ne že Ááááňňo.

  • KIMCID

    Ne bude to kanál občanů

  • A bude se ten kanál jmenovat "Kanál zeMAN?" 😍

  • Pavel.Jegl

    ... Mám za to, že je: Čínská exportní a importní banka

    Takové varianty se zároveň obávám.

  • MirekB

    Naopak, já jsem pro Metrostav, protože dokázal postavit tunel pro auta pod Letnou tak, že tam pak bylo hodně vody. Tím by se vypořádal s námitkou, že v kanálu DOL bude vody málo.

  • Pavel.Jegl

    Pane Martinko, připomínám, že tématem je průplav Dunaj-Odra-Labe, ne konflikt na Balkáně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit