Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • To v našich školách se povinně vytváří hloupé ovce aby se lépe ovládali. A to díky nařízením a ne učitelům, Ti mají svázané ruce a nic nemohou. Děti se učí, že mohou vše a učitelé nic. A když přeci, tak autoritu učitele podtrhnou rodiče. Takže když žák zlobí nebo nechce pracovat, tak učitel nic nezmůže. Chce to učitele Hnízda.
 • Raději řešte proč jsou naše děti "blbější", učitelé nenažranější. To první je výsledkem mizerné práce mnoha kantorů a to druhé, že učitelé řeší hlavně kolik na ruku a ne co naučí děti ve škole. Celkový výsledek je, že ani děcka nezajímá co umí. Min. skolství má jedíný úkol, jak vymývat dětské mozky. Aby nedej bože nepřemýšleli o tom co se jim vtlouká do hlaviček.
  • Učitelé jsou krátcí, buď je podtrhnou úřady nebo rodiče. Dříve měli učitelé vážnost a muselo se poslouchat, nebo bylo zle. Dnes když zlobí nebo se nechtějí učit žáci, tak je ještě rodiče podporují a shazují učitelovu autoritu. Dnes se nemůže ani učitel podívat špatně na žáka. Učitelé nemají ochranu a žáci nemusí poslouchat. Dnes se ani pomalu nesmí dát špatná známka, i když dítě nic neví. To se hned rodiče bouří. Dejte učitelům zase moc jako dříve a uvidíte jak se to zlepší. Přeji hezký den.
 • Dnes ráno byl v TV rozhovor s nějakým číňanem, který na radu své učitelky, která u nás studovala, nyní studuje VŠ v Ústí n. Labem. Tvrdil, že jich tady bude brzy studovat jistě víc, protože to každému doporučuje.
  • A sakra. Tak mám se učit azbuku nebo čínské znaky nebo arabštinu?
   • Čeština postačí, kašpárku. *15*
    • Aha, já zapomněl, že náš slepičí dvoreček s velkou kupou hnoje je pupkem světa. *2*
 • Hup Tečko!
 • Ale soudruh Putin je chytřejší než Čínské děti!
 • Těším se na pana prezidenta Číny, světové velmoci 1, a v létě na pana prezidenta Ruska, světové velmoci 2, který přislíbil návštěvu ČR v září.
  • I já se těším na žlutou hvězdu co bude vyset na pangejtu. Těším se na Ruský plápolající srp a kladivo co bude viset po Praze. Pokud by to mělo viset u nás, tak asi 5 min. Tyto symboly jsou symboly fašistické a ne demokratické. Policie by měla vždy zakročit a ne někoho trestat, že je sundá. To už jsou lepší trenýrky na hradě.
  • I já se na ně těším.
 • To jen u nás máme pitomce, kteří perou kočky v pračce a suší v mikrovlnce.: (((
  • U nás zase máme ovce, který stačí slíbit šťastné rudé zítřky nebo dát koblihu a nechají se vést do ruské ).( ...
   • Už sem myslel, žes na koblihy zapoměl Semjone co tu smrdíš nonstop.
   • míň vzteku a tvé zítřky budou mít barvu jasného rána a né rudé .... a když seš na koblihy tak seš na koblihy tvoje volba ....
 • No u nás má stále ještě plno lidí dojem, že žijeme v demokracii a nějak si nevšimli, že se tu pomalu ale jistě roztahuje korporativní diktatůra. Jejím nepřítel je hlavně vzdělaný, samostatně myslící občan. Proto ikluze, proto přehnaná sexuální výchova, proto štvaní dětí proti svým rodičům, proto vynášení homosexuality nad heterosexualitu, proto genderová výchova. Vše jen né samostatné myšlení. To v našich školách se vychovává lehce ovladatelné stádo bez opravdových jak teoretických tak praktických znalostí a dovedností.Vynikající materiál pro neziskovky, které manipulují jednotlivými státy ve prospěch korporativní diktatůry.
 • Nejlepší školy jsou naše gulagy!
  • Všichni slušní lidé v Rusku prošli gulagem.
   • Já vím.
   • Pravda, naše tábory v Evropě jsou pověstné.
  • pokus se o "česko má talent" jistě tam budeš perlit ..
 • Kritizovat školství za to, že "zanedbává" sexuální výchovu, to snad nemyslíte váženě. Jsou na tom asi tak, jako bylo naše školství před "demokracií". Tisíce mozků odešlo ihned do zahraničí, dnes již taková poptávka po našich blbečcích není, sem tam nějaký úspěch a jsou toho plné noviny.
  V Číně, stejně jako u nás tenkrát, se neřešila na školách šikana, vystresované učitelky, učitelský sbor jen z žen, ale většina byly muži, kteří dokázali předkládat příklady z praxe, což žena neumí.
  Sex, na ten je po škole času dost a dost i v důchodu, jak o tom píší jiné články.
  Dnešní pseudoteorie o vlastním názoru získaném v tlupě "hyperaktivních" tabletářů, dyslektiků a dysgrafiků od afektovaných maminek a schizofréních tatínků s pár tisícovkami v kapse a mobilem přišitým k uchu je mnohem lépe ovladatelné stádo, než si někteří myslí. Nemají jiný názor než z reklamy v reklamním či zpravodajském čase.
  A na závěr, pokud si někdo myslí, že je lepší mít děti až po třicítce, tak to bude v šedesáti říkat něco úplně jiného, protože vedle sebe bude mít nedospělého 25 letého fracka a vnoučata v nedohlednu. Už vás vidím, jak se v 70 klepete, abyste se mohli starat o párek řvoucích harantů.
  S tím selfmenováním to nepřehánějte, nic takového není.
  • rozumně napsáno ... bohužel jsi zapomněl dodat je to naše vina naší slabostí jsme dopustili že vychováváme děti do podoby která se nám nelíbí a že jim přenecháváme svět který jsme díky zaslepenosti dovedli do sr.... tak že lidičky jestli se dá ještě něco málo spravit tak káždý z nás si musí vyčistit svůj chlívek ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit