Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čínské školství je na míle daleko před českým, včetně finálního produktu.
  • Jenže výchova by neměla být jen o kvantu teoretických znalostí. Osnovy ale nepamatují na to, aby děti naučily projevit vlastní názor a ukázat analytické či kritické myšlení.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    u nás se taky tlačí do dětí překonané nepravdivé poučky, od kterých vzdělaný svět už upouští. Když nějaký samostatně myslící tvor prohlásí, že perspektiva budoucnosti je VOLNÁ ENERGIE ANTIGRAVITACE, MOTOR NA VODU ČI TELEPORTACE a fosilní paliva a atom jsou zastaralé uměle vnucované koncepty hledí na něj 95 procent okolních nevzdělanců jako na šílence.

    Když nějaký ojedinělý vzdělaný alternativec řekne že úroková ekonomika a politika postavená na dluhu a bezcenných papírcích a stranických sektách je dementní krachující element a musí být nahražena individuálními adresnými kontrolovatelnými zodpovědnými politiky a bezůročnou měnou krytou komoditami, stádo s vygumovaným mozkem nechápe o čem je řeč a bilderbergům se křiví ksicht odporem.

    Když nějaký kriticky a samostatně myslící tvor prohlásí že Darwinova teorie je dávno vyvrácena, jen to zapomněli napsat do školních učebnic a ve sluneční soustavě je živo jako v poledne na Václavském náměstí, NASA a CIA dostávají hysterický záchvat.

    Když někdo prohlásí, že na Moravě žijou Moravané stejně jako na Slovensku Slováci a v Polsku Poláci a že Morava tedy logicky nemůže být žádné Česko, raději cenzura vypne vysílání televize aby probůh nevědomí občané nezačali o této informaci přemýšlet. A TAK TU ŽIJEM UPROSTŘED LŽÍ, PROPAGANDY CENZURY A MYSTYFIKACE.....zlatá Čína
    • Rodilí Moravané jsou rodilí Češi asi tak jako rodilí Plzeňané jsou rodilými Kroměřížany. Ale všichni jsme OBČANY ČR. A je věcí každého kým se cítí být a za koho se považuje.
      Já jsem především ČLOVĚK, pak EVROPAN a pak OBČAN ČR. A ostatní, tj. vztah k mému rodišti nebo mému bydlišti je moje osobní cítění a volba. Nikomu to nevnucuji a nechci také, aby to někdo vnucoval mně.

      Nezapomínejme na dávné heslo "ROZDĚL A PANUJ", které někteří stále využívají.
      • kdo jsi a kým se cítíš být. Buď si třeba Němcem nebo Američanem ale nech druhé ať svobodně o sobě rozhodují a nepopírej základní zákony logiky a zdravého rozumu. jinak jsi všem pro smích....
  • Nu pane redaktore myslím že nejprve je nutno se kouknout do vlastních trenek jak je to s tím hnědým vzadu a až si je vypereme tak se koukat k sousedovi ...
  • Bc.JaroslavK-VS
    to KOMUNISTI potrebuji -masy z vymytymy hlavami co budou poslouchat jak tupy ovce!!! *12* *11*
    • zdar vymytá maso jak je když tu bééééé bééééé ..... a co diplom za vzornou repre SSM už si našel Baclej
  • Byt kritický a nemět žádné znalosti je vcelku nah ovno. Obhájci tohoto západního modelu školství to omlouvají tak, že si dítě "najde fakta na internetu" a tudíš se je nepotřebuje učit. Jenže tak to nefunguje, debilovi je internet plný fakt k ničem.
    Naše inkluzivní prostoduché školáky, číňané technologicky přejedou jak myši.
    • je dost velky rozdil mezi tim ucit se a memorovat to druhe je v dnesni dobe naprosto k nicemu a stejne se najde dost hlupaku co maji dojem ze ten kdo se naucil hromadu veci nazpamet (aniz by jim rozumel) je clovek prevelice vzdelany *1* *3* *11*
  • Malý čínský človíček je příkladně skromný a v budoucnu má být příkladě loajální vůči systému, který mu dal vzdělání.
  • Myslím si, že je třeba s kritikou začít ve vlastních řadách, jenomže hlavně že kritizujeme stále ty druhé a hlavně že se nám k tomu hodí právě Čína?!?!
    • ... raději už nemysli :)))
      • ... neskutečně primitivní primitiv si primitivně myslí, že mě zajímají jeho primitivní hlasy :)))
  • Zaplaťpánbůh, že ještě existuje stát, kde se děti ve škole učí hlavně konkrétní znalosti. V našich školách je úpadek nabytí skutečných znalostí za posledních 25 let skutečně alarmující. Absolventi našich škol sice vědí co je prezervativ, výborně umí šikanovat kantory i své méně agresivní spolužáky, jejich kritičnost je opravdu na vysoké úrovni, ale z matematiky mají hrůzu... (což je podporováno spoustou mediálně velmi "propagovaných" výroků o tom, jak nejrůznější "celebrity" ve škole propadaly z matematiky, a jak dávaly při výběru středních škol přednost těm školám, kde bylo té matematiky a jiných exaktních, leč na mozkovou kapacitu náročných předmětů co nejméně). Za pár let se budeme divit, jak nás Čína bude válcovat ve všech podstatných oborech (těmi nemám samozřejmě na mysli hokej nebo fotbal - a to říkám nikoli jako nepřítel sportu, sám aktivně sportuji celý život).
    • Každému jde něco jiného, já z matematiky maturoval 3 roky zpátky a dal jsem to na pohodu :)
  • No přece šprcka........... *1*
  • No jo, naše děti vědí už ve školce co je to kondom a jak se má použít. Ale o slušnosti a morálce toho moc nevědí.
    • ... to ty víš vše nejlépe, že, troubo :)))
      • Holka ty jsi asi absolvovala základku už za dva roky v enkluzivní třídě. Teď se nacházíš v období negativismu tj. tak mezi druhým a třetím rokem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit