Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Učitelé jsou krátcí, buď je podtrhnou úřady nebo rodiče. Dříve měli učitelé vážnost a muselo se poslouchat, nebo bylo zle. Dnes když zlobí nebo se nechtějí učit žáci, tak je ještě rodiče podporují a shazují učitelovu autoritu. Dnes se nemůže ani učitel podívat špatně na žáka. Učitelé nemají ochranu a žáci nemusí poslouchat. Dnes se ani pomalu nesmí dát špatná známka, i když dítě nic neví. To se hned rodiče bouří. Dejte učitelům zase moc jako dříve a uvidíte jak se to zlepší. Přeji hezký den.
  • To v našich školách se povinně vytváří hloupé ovce aby se lépe ovládali. A to díky nařízením a ne učitelům, Ti mají svázané ruce a nic nemohou. Děti se učí, že mohou vše a učitelé nic. A když přeci, tak autoritu učitele podtrhnou rodiče. Takže když žák zlobí nebo nechce pracovat, tak učitel nic nezmůže. Chce to učitele Hnízda.
  • Raději řešte proč jsou naše děti "blbější", učitelé nenažranější. To první je výsledkem mizerné práce mnoha kantorů a to druhé, že učitelé řeší hlavně kolik na ruku a ne co naučí děti ve škole. Celkový výsledek je, že ani děcka nezajímá co umí. Min. skolství má jedíný úkol, jak vymývat dětské mozky. Aby nedej bože nepřemýšleli o tom co se jim vtlouká do hlaviček.
  • Aha, já zapomněl, že náš slepičí dvoreček s velkou kupou hnoje je pupkem světa. *2*
  • Čeština postačí, kašpárku. *15*
  • A sakra. Tak mám se učit azbuku nebo čínské znaky nebo arabštinu?
  • kdo jsi a kým se cítíš být. Buď si třeba Němcem nebo Američanem ale nech druhé ať svobodně o sobě rozhodují a nepopírej základní zákony logiky a zdravého rozumu. jinak jsi všem pro smích....
  • I já se těším na žlutou hvězdu co bude vyset na pangejtu. Těším se na Ruský plápolající srp a kladivo co bude viset po Praze. Pokud by to mělo viset u nás, tak asi 5 min. Tyto symboly jsou symboly fašistické a ne demokratické. Policie by měla vždy zakročit a ne někoho trestat, že je sundá. To už jsou lepší trenýrky na hradě.
  • I já se na ně těším.
  • Dnes ráno byl v TV rozhovor s nějakým číňanem, který na radu své učitelky, která u nás studovala, nyní studuje VŠ v Ústí n. Labem. Tvrdil, že jich tady bude brzy studovat jistě víc, protože to každému doporučuje.
  • Já vím.
  • Hup Tečko!
  • Ale soudruh Putin je chytřejší než Čínské děti!
  • Už sem myslel, žes na koblihy zapoměl Semjone co tu smrdíš nonstop.
  • Rodilí Moravané jsou rodilí Češi asi tak jako rodilí Plzeňané jsou rodilými Kroměřížany. Ale všichni jsme OBČANY ČR. A je věcí každého kým se cítí být a za koho se považuje.
    Já jsem především ČLOVĚK, pak EVROPAN a pak OBČAN ČR. A ostatní, tj. vztah k mému rodišti nebo mému bydlišti je moje osobní cítění a volba. Nikomu to nevnucuji a nechci také, aby to někdo vnucoval mně.

    Nezapomínejme na dávné heslo "ROZDĚL A PANUJ", které někteří stále využívají.
  • Těším se na pana prezidenta Číny, světové velmoci 1, a v létě na pana prezidenta Ruska, světové velmoci 2, který přislíbil návštěvu ČR v září.
  • míň vzteku a tvé zítřky budou mít barvu jasného rána a né rudé .... a když seš na koblihy tak seš na koblihy tvoje volba ....
  • U nás zase máme ovce, který stačí slíbit šťastné rudé zítřky nebo dát koblihu a nechají se vést do ruské ).( ...
  • To jen u nás máme pitomce, kteří perou kočky v pračce a suší v mikrovlnce.: (((
  • Pravda, naše tábory v Evropě jsou pověstné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit