Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nedovedu si představit, jakou podporu by mi měl - a jakou bych chtěla já od něho .- zajistit ten pán ověšený zlatými řetězy, se zlatem na rukách (které si nechá rád líbat) a zbytnělým bříškem od dobrého bydla - tak nevypadají lidé, kteří chtějí někomu pomáhat :-)
 • „Otec arcibiskup má samozřejmě pravdu. Církev slouží společnosti již dva tisíce let a měla by sloužit i nadále. Církevní restituce jsou v zájmu všech občanů. Co bylo ukradeno, se má vrátit a podle nálezu Ústavního soudu se církve mohly bránit soudně, což by neprospělo nikomu.
  Tak trošku jinak Ústavní soude. Církevní restituce jsou kolektivní trest daňovým poplatníků za to co nespáchali. Zlo plodí zlo, dnes tím zlem je politické uspořádání v ČR.
 • http://zpravy.tiscali.cz/obama-chce-rovnou-sanci-pro-vsechny-americany-117978

  Když u nás restituce církví, tak v USA restituce indiánům. Jim byla ukradená celá země, celé dva kontinenty, ať žádají nápravu křivdy od přistěhovalců, ušlý zisk za pár tisíciletí, kdy nemohli hospodařit na svém, co na tom, že je neokradli dnešní potomci přistěhovalců, tak, jako dnešní generace neokradla v ČR církve.
 • Charita? Nadace? Možná tak pouze 1/7 vybraných financí se dostane potřebným, to je skutečnost. Mzdy vedení a zaměstnancům společnosti, pronájmy kanceláří plus energie, vozový park plus náklady PHM, atd. atd.
 • platí pro všechny...Miluj bližního svého , jako sebe sama .. *14*
 • Helé co to tam ten Bukvač zase mele za hovnaáááá? Zase řekl půlku pravdy budou dělat charitu potřebují vyprát peníze. Budou se starat o nemohoucné aby je časem některý ten oblbovač připravil závětí nebo plnou mocí o veškerý majetek a úspory, tak to opravdu stát nedokáže. Stát nás mele stále
  jen když kape. 4ervená je barva teplou ..
 • Právvě jsem založil "Pivní Církev plného půllitru Plzeňského". Pošlete mě desátky! *2* *2* *2*
  • Dám i více než desátek, mám plný močák GAMBÁĆE, tak uveď před který církevní svatostánek to mám složit.
 • Církve jsou středověkou formou politických stran. Nejbrutálnější z nich byla ta katolická. Z poslední doby vzpomeňme vedení ustašovského Chorvatska, kde jeptišky pochodovaly v průvodu s fašistickými vojáky a mniši františkáni podřezávali obyvatelstvo srbské národnosti. Chování ustašovců bylo na rozdíl od tehdejších biskupů odporné i Hitlerovi. Nemá cenu připomínat likvidaci celých národů a jejich tisícileté kultury tzv. misijní činností, ze které se Africký kontinent nemůže vzpamatovat dodnes. Podle Benešových dekretů, by měl být majetek tohoto spolku otevřeně podporujícího Hitlera zkonfiskován.
 • Jak nás krásně drtí církební spojenec, váda ČR. Velice zajímavé v článu je, že neosahuje % výši úroku. Ve státním dluhu je výše úroku jistě přesně udána. Dělaj si co chtějí vládní prasata.
  http://www.novinky.cz/domaci/257201-vlada-schvalila-pujcku-na-pomoc-eurozone.html
  • No a pak, že je na světě Bůh a spravedlnost.
   • Není-li Bůh, pak je VŠE dovoleno. (Dostojevský) Tady i krást a nevracet, lhát a zapírat, pod(vod)nikat a neplatit daně a zametat stopy a zbavovat se svědků, atd.
 • Nejvíce by pomohli občanům a svým "ovečkám" tím, že by nic od státu nechtěli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit