Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Církve jsou jen požírači peněz. stačí se podívat na papeže který nosí hodinky a botky za statisíce. Církev vždy vládla ruku v ruce se šlechtou a společně vykořistovali lid.
  Chudý člověk dřel na církevních a šlechtických statcích, platil jim desátky a byl utěšován přežraným knězstvem od plných stolů aby se nebouřil že si užije ráj po smrti.
  Proto je sranda tvrdit že komunisté jim něco ukradli. zlodějům se nic ukrást nedá a církev se šlechtou kradli a vysávali země po staletí.
  Víra je niterná záležitost. Já věřím v moc vesmírných a přírodních zákonů ale k tomu nepotřebuji ani církev ani kostely ani kněží kteří si z principů nepoznaného udělali snadné živobytí.
  • Já jsem tedy bez vyznání,ale ty jsi absoulutní ignorant.Předně církev se dostala k majetku především od bohatých donátorů, ne z nějakých desátků. Dále- desátek byla tehdejší daň z příjmu,každý ať světský nebo církevní zeměpán obdržel 10% z příjmů svých poddaných.Kolik platíš dnes?Jinak máš takový hezký bolševický pohled na historii.Ano bylo zde vykořisťování člověka člověkem,který komunisté nahradili procesem zcela opačným. *4*
  • Plně s Bratrem souhlasím a jsem zcela proti tromu aby se těmto rádoby chudákům vracel jakýkoliv majetek a v jakékoliv formě. Proč naši inteligentní politici nevypíšou na tuto záležitost referendum a proč rozhodují pouze sami (že by zase nejaká ta korupce ze strany církve).
   • A co takhle založit hnutí: Pane Duko, my nepotřebujeme vás, vy potřebujete se ohánět námi!!!
 • Církve jsou středověkou formou politických stran. Nejbrutálnější z nich byla ta katolická. Z poslední doby vzpomeňme vedení ustašovského Chorvatska, kde jeptišky pochodovaly v průvodu s fašistickými vojáky a mniši františkáni podřezávali obyvatelstvo srbské národnosti. Chování ustašovců bylo na rozdíl od tehdejších biskupů odporné i Hitlerovi. Nemá cenu připomínat likvidaci celých národů a jejich tisícileté kultury tzv. misijní činností, ze které se Africký kontinent nemůže vzpamatovat dodnes. Podle Benešových dekretů, by měl být majetek tohoto spolku otevřeně podporujícího Hitlera zkonfiskován.
 • Petr ten původní se stal opět vítězem v soutěži nejsměšnější blábol diskuse. Gratuluju stáváš se v této disciplíně naprostým přeborníkem bez konkurence.
  Jediný kdo se tady dusí vztekem mimochodem to už je 3 debata kde to používáš jsi ty.
  Materialismus je právě výsadou tvých hýčkaných pánů a církve kteří se už staletí honí za zlatým teletem přes hory mrtvol a spáléné a vykradené země.
  Hmota energie atd. tyto věci existují odjakživa na to nepotřebuješ církev, byla to právě tvoje církev která každého myslitele který něco nového objevil a odloupl z přírody a vesmíru trochu poznání z jejího zajímavého a tajuplného lůna se vší slávou upálila na hranici !
  • Ludvo, nepřinášíš nic nového, žádné argumenty, dokonce ani nedokážeš pochopit smysl toho co jsem napsal. Vzpomněl jsem si na jeden citát: "Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich jest království nebeské."
   Zajímavé, že? Už se těšíš na to království?
   P.S. Lituji, ale nemám žádnou církev, dokonce ani nejsem členem žádné církve.
 • Nejvíce by pomohli občanům a svým "ovečkám" tím, že by nic od státu nechtěli.
 • "Církev nechce miliardy zadarmo"
  Mýlím se , nebo jsem to už někde slyšel ? "Nechci slevu zadarmo"
  Zní to podobně absurdně...
  • Se jim na jejich kázání z vysoka ............. (však víte co) *2* *14* *7* *1*
 • Alfo 27 naprostý ignorant jsi zcela zřetelně ty. Byla to právě chudina kteřá dřela a zušlechtovala církevní a panské statky. A že církev dostávala dary od bohatých ? ano dostávala ale jak toto bohatství panstva vznikalo ? válkami, zabavováním majetku a vykořistováním chudých. Panstvo žádné bohatsví samo o sobě nevytvořilo vždy žilo jen na úkor pracující většiny což se dodnes nezměnilo.
  Církev sama o sobě měla být prohlášena za zločineckou organizaci za všechna masová zvěrstva kterých se dopouštěla.
 • Všechny kněze těch církví,které dostávají dotace od státu, je třeba vědecky prověřit,zda nejde pouze o lumpy,kteří chtějí rozkrádat státní pokladnu,aby bylo na jejich bezpracný život.Řešení je velice jednoduché.Před každého takového kněze se postaví kýbl s vodou.Pak se mu dá minuta,aby prosil toho boha,kterým se ohání o zázrak a ten změnil vodu na víno.Jinak,že mu byde tak rozsekán zadek,že už se na něj v životě neposadí.Když bude mít pravdu,tak pro něho jeho bůh zázrak udělá,aby jej zachránil od krutého výprasku.Pokud půjde o podvodníka ,který se ve své nadutosti a lidské troubovitosti vydává za něco co není a ani nemůže být,tak mu ihned zadek spráskat bejkovcem,že už si na něj nikdy nesedne a bude vědět,že stát se okrádat nemá.Když v uvedeném neudělá pořádek současná vládní banda,tak ho udělá po revoluci mladá generace.Pak bude třeba krutě též potrestat politiky a státní úředníky,které se budou na uvedeném rozkrádání podílet.A to tak,že jim na katovské mučírně kat vydloubá oči a vylámá všechny prsty na rukou.Aby už nikdy nemohli státní kasu rozkrádat.
  • Vaše myšlení je jaksi zvrácené , slovník chabý a mysl zřejmě zasažená kulovým bleskem . Jen tak si vysvětluji Vaše neustálé kecy o mučírnách a katech
   • Na zloděje už ve středověku byly katovské mučírny nejlepší medicína.Pak potomci zhloupli a začali se ohánět humanitou.Tím začal pro zloděje ráj.Proto je naše země rozkradená,rozprodaná a astronomicky zadlužená.
    • Nastálá situace ovšem neospravedlňuje Vaše primitivní výrazivo a omezený slovník
     • Ty jsi asi nějaký budoucí zákazník katovské mučírny.Těm lidem,kteří nekradou,krutost ke zlodějům nevadí.
      • Příčí se mi nejen krutost , ale i omezenost . Obého máte zřejmě nadbytek . A to ani nepočítám nevychovanost , když tykáte komukoliv na potkání . Tím se v minulosti vyznačovali pohůnci nízkého intelektu a původu .
 • Jak nás krásně drtí církební spojenec, váda ČR. Velice zajímavé v článu je, že neosahuje % výši úroku. Ve státním dluhu je výše úroku jistě přesně udána. Dělaj si co chtějí vládní prasata.
  http://www.novinky.cz/domaci/257201-vlada-schvalila-pujcku-na-pomoc-eurozone.html
  • No a pak, že je na světě Bůh a spravedlnost.
   • Není-li Bůh, pak je VŠE dovoleno. (Dostojevský) Tady i krást a nevracet, lhát a zapírat, pod(vod)nikat a neplatit daně a zametat stopy a zbavovat se svědků, atd.
 • 2000 let blamáže a vymejvání mozků je to mafie jako ty ostatní
 • Společnost založená na jedné obrovské nesmyslné lži... Kvůli které se vedly nesmyslné války a do dnes se někde ještě vedou a do budoucna jistě taky budou... Tahle společnost zabila nejvíc lidí ze všech...
  • Je nutné církvi připsat i velkou část obětí válečných konfliktů až do současnosti. Myslím, že veškeré spolky, církve a pol. strany ovládá židovstvo té či oné frakce, vždyť je to především židovské učení ovládat masy k obrazu svému židokapitalistickému či židobolševickému a posledních pár let židopseudodemokratickému. Finance v uvedeném hrají hlavní roli k mocnářství vyvolené rasy, která se ovšem rozpadla na více frakcí v dávné minulosti a frakce mezi sebou začaly soupeřit o prvenství v útlaku ostatních. Kde jinde, než na planetě Zemi mohou být ztracené židovské kmeny.(Starý zákon). Dříve se ovce jako oběti podřezávali, dnes jsou ovce vysávány a církev má též své ovečkym, tak ať vysává pouze ty kteří chtějí, nebo se nechají. Právě jste četli či slyšeli jste slovo ne Boží ale Pravdy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit