Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • platí pro všechny...Miluj bližního svého , jako sebe sama .. *14*
  • Pro Petra původního, kecáš nesmysly blbe a sám v boha nevěříš.
  • Nový světový názor, který někdo nechce slyšet . Je nutné církvi připsat i velkou část obětí válečných konfliktů až do současnosti. Myslím, že veškeré spolky, církve a pol. strany ovládá židovstvo té či oné frakce, vždyť je to především židovské učení ovládat masy k obrazu svému židokapitalistickému či židobolševickému a posledních pár let židopseudodemokratickému. Finance v uvedeném hrají hlavní roli k mocnářství vyvolené rasy, která se ovšem rozpadla na více frakcí v dávné minulosti a frakce mezi sebou začaly soupeřit o prvenství v útlaku ostatních. Kde jinde, než na planetě Zemi mohou být ztracené židovské kmeny.(Starý zákon). Dříve se ovce jako oběti podřezávali, dnes jsou ovce vysávány a církev má též své ovečky, tak ať vysává pouze ty kteří chtějí, nebo se nechají. Právě jste četli či slyšeli jste slovo (ne Boží), ale slovo Pravdy.
  • „Otec arcibiskup má samozřejmě pravdu. Církev slouží společnosti již dva tisíce let a měla by sloužit i nadále. Církevní restituce jsou v zájmu všech občanů. Co bylo ukradeno, se má vrátit a podle nálezu Ústavního soudu se církve mohly bránit soudně, což by neprospělo nikomu.
    Tak trošku jinak Ústavní soude. Církevní restituce jsou kolektivní trest daňovým poplatníků za to co nespáchali. Zlo plodí zlo, dnes tím zlem je politické uspořádání v ČR.
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/257179-i-dite-ze-znasilneni-je-bozim-darem-pobouril-republikansky-kandidat-aktivisty.html?ref=zpravy-dne
    K dítěti se vyjadřovat nebudu, ale k pachateli znásilnění ano. Pachatel znásilnění by měl být rozebrán na náhradní díly, tyto poskytnuty čekajícím na transplantaci. Zde by šlo vskutku o boží dar.
  • Pokud jsou blahoslaveni chudí duchem Petře tak ty jsi kandidát na krále nebes.
  • Právvě jsem založil "Pivní Církev plného půllitru Plzeňského". Pošlete mě desátky! *2* *2* *2*
    • Dám i více než desátek, mám plný močák GAMBÁĆE, tak uveď před který církevní svatostánek to mám složit.
  • To jsem tedy zvědavý, čím začnou. Nešvarů je v týhle zemi tolik, že by na to potřebovali roky. A jestli začnou u svejch chlebodárců, co jim odklepli restituce, to ví opravdu jen sám Bůh......
  • Nenažranci s tlustými "teřichy". Proti těm kázal už Mistr Jan. *6* *7* *9*
    • Cep a vidle do ruky a hrrrr na ně! *2* *2* *2*
  • Od chvíle, kdy si církev přivlastnila učení Ježíše Krista a stala se z ní hierarchicky řízená organizace, sama začala toto učení popírat, neboť nedodržovala jeho hlavní zásady. Naopak hromaděním majetku zvyšovala svoji moc a ve jnému Boha ničila životy jiných lidí. K hlásání křesťanských zásad a péči o duši člověka přece nejsou zapotřebí pozemky, zámky, vesnice a zlato. Naopak okázalost a monumentalita církve spíše než lásku k Bohu, vyvolávala u věřících strach z této mocné instituce- z církve. Proto mně slova o službě lidu výměnou za darovaný majetek přijdou vskutku falešná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit