Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Věřím, že v tomhle by s Okamurou souhlasilo 99% obyvatel. Našli by se tací, jako např. Kocáb, či jiní hlupáci, kteří by k nám nejraději natahali všechny cikány, muslimy a černochy z celého světa a štědře je zde hostili a dali jim větší práva než lidem zde žijícím. Kde na to vzít, ale neřeknou, zřejmě z našich stále vyšších daní. Je na čase si přiznat, že příliš otevřená imigrační politika je cesta do pekel. Západní Evropa už to poznala a je otázka, zda již není pozdě. Možná, že v roce 2050 budeme do Francie jezdit vybaveni povinně Koránem a ženy burkou.
  • Migranti všeobecně jsou solí Evropy. A jak známo, na zasolené půdě se nic neurodí.
    Taková Francie je tedy prosolená dost, stejně jako Británie, Německo,... V Británii nemůže Angličanka se psem do autobusu, protože řidič je muslim a pes je zvíře nečisté. Ve Francii každoročně hoří stovky aut, celá předměstí Paříže se nedoporučuje v noci navštěvovat. Migranti mají dokonalou schopnost vysávat zemi, ve které se usídlí. Nepřizpůsobí se. Okamuru nemusím, ale zde má pravdu.
    • Před přílivem migrantů ze severní Afriky, z Asie i odkudkoliv odjinud musí celé Evropa jako jeden stát své hranice naprosto neprůchodně uzavřít a třeba i se zbraní v ruce střežit !!! Ajatoláhové svým věřícím říkají, že na nás - nevěřící nejsou potřeba zbraně, že jim stačí jen dělohy jejich žen a čas. V praxi to bude asi tak že se sem natáhnou houfy naplavenin, které se tu uchytí a začnou se nekontrolovatelně množit. Po čase dospěje jejich volební generace do takového počtu, že si demokraticky zvolí Alláhovu muslimskou stranu pravé víry a my ve své panevropské demokratické připosranosti jim vyklidíme pole. Tak to tedy ne, vážení !!! Je to jen na nás, abychom si svůj životní prostor zasloužili tím, že si ho udržíme pro sebe i naše potomky!!!
    • Chtěla jsem napsat něco podobného *4* . Tímto s vámi souhlasím. Okamuru považuji též většinou za populistu, ale tento problém vidí zcela jasně a umí ho pojmenovat i předvídat.
  • Politologové to jsou ti, co nikdy nepracovali, do všeho by chtěli kecat, ale nechtějí nést za své kydy žádnou zodpovědnost, protože se ihned ohánějí tím, že jsou nesvéprávní.
  • Ale jo a co ti co sem natahal zmrdek zavorálek, ty jsou politycký. Čeština je schválně pokřivena.
    • Zaorálek to neměl zadarmo. *7* Za co to tedy měl? *13* Rozlož si jeho příjmení a máš řešení. *8* Za - orálek !!! *11*
  • To, že je u nás problémem klesající populace je již délší dobu znám. Od revoluce se vystřídalo dost stran ve vládě, které mohly vytvářet podmínky pro lepší život našich občanů a vylepšovat tím populační problém. Bohužel se tak nestalo a proto naši politici vidí zalátání díry tohoto problému v tom, že jsou tolerantní k přistěhovalcům. Jsem si jist, že za novým domovem k nám přichází sotva 10% cizinců. Zbytek jsou spekulanti, parazité a kriminální živly. Nedomnívám se, že naše dosavadní vlády dělaly dost pro to, aby naše ekonomika nebyla závislá na cizincích. Navíc firmy dávají přednost cizincům před našimi občany, protože cizincům nemusí vyplácet tolik peněz, jako našinci. I toto je pravda, znám takové případy.
    • To je právě ten problém. Nechápu jak je možné, že tahle dementní společnost stále dokola volí ty samé politiky (nebo jejich nástupce) kteří měli přes 20 let na to aby dokázali co umí a dovedli tuhle republiku do stavu ve kterém se tedˇ nachází. Nejsem si jistý co v delším časovém horizontu můžu čekat od lidí jako Okamura nebo Babiš, ale řeknu vám milí spoluobčané s naprostou jistotou, co se změní když budete volit zloděje a žvanily z ODS, ČSSD, Komunisty a jiné ,,zavedené" strany. Nezmění se vůbec nic protože k tomu jednoduše není jakýkoliv rozumný důvod *16* . Nechápu jak můžete být tak naivní a čekat že ten kdo s vámi nečíselněkrát vyjeb.l to najednou přestane dělat *10* Vždycky je riziko, že to se z nové strany vyklubou zase stejní zmetci viz John a VV ale spousta lidí sází na jistotu a zmetky volí již předem.
    • S touto dementností přišel prvně Špidla,dnes poradce Sobotky.Doufám,že Sobotka nenačichne.
    • " a co ty tisíce cikánů ,které k nám vystěhoval Mečiár z východního a jižního Slovenska??????Nebo cikáni z Rumunska a Bulharska ,kteří ani neumí česky???? A ti všichni nedali do soc.pokladny ani korunu ???? Naše peníze ,se jen rozdávají jiným !!!! Když budem schovívaví k ostatním-budem nespravedliví k sobě !!!!!
  • Hned po škole v 18 jsem začal pracovat odváděl jsem daně a soc i zdravotní pojištění potom jsem byl donucen podnikat jako fyzická osoba po 15 ti letech to jsem ustál dalších 6 let a dál jsem platil všechny odvody až do loňska kdy už jsem na to prostě neměl do státní pokladny jsem odvedl opravdu hodně dobrý prachy dnes jsem na úřadu práce bez perspektivy i když mám praxi v oboru a s exekucí od zdr.poj za minulý rok takže stát se o mě opravdu postaral.Přeji všem co mají od státu dávky na ubytovnách a dalších výhodách vše nej a jenom mě to utvrzuje o emigraci z tohodle bordelu se jménem ČR - ČůRákov
    • Je nás více, já jsem makal také od 18, v roce 1992 koupil naší továrnu Němec a hned ji zavřel, tak jsem se šel živit jako OSVČ, bylo to krušné období, ono totiž živit se poctivě se nevyplácí. Vydržel jsem to do šedesáti a proto, že nebyla práce jsem skončil na pracáku. S hlavou plnou starostí a studem jak jsem skončil jsem se nakonec rozhodl, že raději, než být na pracáku, půjdu do důchodu, nebylo to dobré rozhodnutí, stát se mi za mojí práci a bezdlužnost odměnil tím, že mi trvale snížil důchod. A tak cikán, který pracoval do 35 let a potom chodil k doktorovi a tvrdil, že špatně vidí, má důchod o 1000,- korun nižší než já. To je spravednost po Česku.
      • Miro můžu potvrdit.Byl jsem na tom stejně.Byl jsem hromadně demokraticky propuštěn v 59 letech s podlomeným zdravím ,trvale okraden o část důchodu,protože mám čest .Nikdy jsem nebyl nemocný až z tohoto svinstva,které sem zavlekla chátra a komunisti u komunistů.Dnes jsem si zajistil léčbu na protonu,mám zjištěno,že je pro mě vhodná,ale nemám 500 000 Kč,protože jí pojišťovny neplatí.Jen VoP.Ta je pro papaláše.Již jsem alergický na to žebrání v televizi,rozhlase,na ulici a jinde.Stát se o mě nepostará ,proto není můj a stydím se ,že jsem Čech.Proto budu fandit Putinovi a ne banderovcům.
    • Nejsi sám tolik emigrantů nikdy ČSSR neměla jako nyní.Znám jich dost.
  • Pan Okamura ma 100% pravdu. Svuj stat si platime proto, aby nas ochranoval pred zlo\cinci a prazity, kteri chteji parazitovat na vysledcich naso prace. Jestlize nam stat nebude plnit tyto funkce, nepotrebujeme ho. Cizincum nikdo nenarizuje, aby se k nam stehovali, podminky pro jejich trvaly pobyt museji byt velmi podstatne prisnejsi !
  • proč tady je tolik cizincu a neni prace pro nas?dejte pracy nam Romakum my chceme pracovat!
    • tak tenhle jsem fakt neznal.
  • My vijetnamci moc fandit pan Okamura to nas bratr.
    • To si tečko pleteš, Okamura není Vietnamců bratr. Kdo má šikmé oči, ještě není jejich bratrem. Ale jejich otec- táta všech Vietnamců Winter nám do ČR přivezl za velké peníze - tedy pro něho, - plno Vietnamců a nyní odemigroval do Hanoje a nám je tu nechal jak spěchal. a valná část z nich se nyní živí výrobou drog a pěstováním mrihuany. Na prvním místě je Nigerijská narkomafie u nás, na Václavském náměstí tam postávají neustále a Vietnamská narkomafie je hned na druhém místě. Jinak padělají co se dá, ovšem jsou v tom ohromně pilní. Takže aby bylo jasno, tito Vietnamci, a není jich vůbec málo , nejsou pro nás vůbec žádným přínosem, ale právě naopak a proto pěkně zavřít a pak všechny vyhostit. Za drogy v Asii by měli doživotí nebo trest smrti, u nás sranda tresty. Nebýt tlaku z Německa a jejich policistů,především bavorských , kteří začali tlačit a spolupracovat s našimi policisty, tak by si toho naši policisté ani nevšimli a z vysoka na to kašlali. Tak to všechno funguje u nás. A ve střepinách a v jiných dokumentaristických pořadech pak redaktoři a veřejnost běduje nad tím, jak snadno naše mládež se dostává k drogám všeho druhu a začíná fetovat už v 10 - 12 letech , dokonce zemřelo dítě 6ti leté. Tak vážení, poděkujme Nigerijcům a pilným Vietnamským spoluobčanům. Na tomto svinstvu vydělávají na své luxusní byty, domy, Bavoráky, Mercedesy , Audiny. Z těch svým obchůdků to rozhodně nemají.
      • Přesné.Já za svůj život poctivou prací a pracovní činností pro společnost zadarmo jsem si postavil chatu,ale může mě těšit,že jsem byl poctivý v tomto absurdistánu-já blbec.Na J.M.Hájích jsou dva baráky koloniálního typu.Jeden sleduji a jak se familie vypracovala?Nejdříve ve velkém konopí,když to prasklo,že zahradní domek má el.spotřebu jako fabrika,tak se přešlo na černá játka-bylo i v televizi .Jinak bordel kolem až to je nechutné,ale barák ala Krejčíř.Zastupitelům za ODS na Praze 11 to nevadí,vždyť je to podnikání.
  • Všeobecně vzato by to bylo v pořádku, kdyby se cizinec už dnes nemusel prokazovat min. příjmem cca kolem 25 tis., prokázat bezdlužnost u pojišťoven, až po tom, si může pozvat někoho ze své rodiny. A co když dotyčný založí rodinu tady a přijde o práci po xx letech, také ho vyhodíme. Navíc už dnes někteří cizinci díky prokazování příjmů při žádostech o pobyt, pozvání apod. do stát. pokladny více než většina Čechů s příjmy někde mezi 10-14tis.
    A někteří cizinci vykonávají práce, které by našinec nebo většina našinců nedělala. Systém bude fungovat tak, že využijeme, vysajeme, vyhodíme než se stihne cizinec usadit a přivedeme dalšího, protože zvláště v těchto vychytávkách je stát stejně jako firmy velmi chytrý.
    Populismus, který není řešením na současné problémy.
    A za čí peníze vymýšlí pan Okamura tyto nesmysly, pokud za státní, je to plýtvání a tudíž poslat do jeho druhé domoviny Japonska.
    • Kocábe meleš voloviny.Okamura rozhodně není cizopasník.Takže souhlas.Proč Češi nedosáhnou na plat průměrný,protože to nastolené svinstvo tady po 25 letech je evidentně proti Čechům.Nevím zda to je za rok 1918 za zničenou velmoc Rakousko -Uherskou žvanilem podobného stylu jako byl tady dramatik.Nebo pomsta za Sudety,kdy spoluobčané asi od.13.století pomýleni dalším blábolou za pomocí kapitalistických peněz z USA a dalších zemí.Tento slepenec neměl ani vzniknout!Dnes lituji,že jsem nedal hlas Okamurovi.Příště to bude Úsvit,protože jsem si všíml,že v tomto chlívě,když někdo něco udělá dobře tak je MČČ označkován populistou a proč to dělá apod.Jinak nademnou bydlí Ukrajinci nebo Rusové.Zásahovka si již tam podala dveře a my několikrát vytopeni .Pere se tam každý den .,Bydlí tam asi 5-8 členů ,proto doporučuji si je Kocábe nastěhovat k sobě.My se již nechceme nechávat okrádat.Barák je demokraticky v naší péči.
    • Každý kdo přijede někde, musí něco umět, znát a respektovat zvyky, jazyk, zákony. Myslet si že to jsou političtí emigranti je pitomost. Politických je tak málo, že to nestojí za řeč. Jsou to ekonomičtí migranti, kteří se pokusí něco našetřit a zmizí domů. Kolik je tady Vietnamců, kteří těží ze sociálního systému. Dodnes posílají děti na školy a jezdí tady na operace, protože získali české občanství. Ať si udělají doma ve své zemi pořádek a nebudou druhým na obtíž. V tomto státě je dost potřebných, kteří by si zasloužili lepší život. Vyžírků už jsme měli dost. Ať táhnou zpátky tam kde se narodili a tam ať si budují svoji světlou budoucnost.
    • "Občane" a co ty tisíce cikánů ,které k nám vystěhoval Mečiár z východního a jižního Slovenska??????Nebo cikáni z Rumunska a Bulharska ,kteří ani neumí česky???? A ti všichni nedali do soc.pokladny ani korunu ???? Naše peníze ,se jen rozdávají jiným !!!! Když budem schovívaví k ostatním-budem nespravedliví k sobě !!!!!
    • tvrzeni ze cizinci vykonavaji prace, ktere by nasinec nedelal je pekny blud. Nasinec by se zblaznil radosti kdyby dostal zaplaceno to co prac. agentura za cizince.
      • Takže zákon má řešit zákaz těchto agentur, nebo způsobu jejich provize. Respektive je to podobné jako s exekutory, kteří vydírají lidi. Jenže dnes už hodně cizinců nepracuje přes agentury, protože ty využily právě jen toho, že Češi nechtěli některé práce dělat. A po cizincích přijdou na řadu lidé s nízkými příjmy protože ten s vysokým platem řekne, proč má živit někoho s nízkým platem, kterého vyhodili z práce nebo je dlouhodobě nemocný a sociální systém můžeme zrušit úplně a u každého pak bude záležet, jak si vychová děti a jakou má rodinu, aby ho podržela v takovém případě..
        A už vidím ty davy Čechů, jak se ženou na stavby a za pokladny nebo do nemocnic, když každý chce být manažerem i na funkci skladníka.
        A s českou nenávistí vůči cizincům všeobecně, to už dnes často vypadá tak, že když je i cizinec vysokoškolák a šikovný, tak ho Češi vyštípají za pár měsíců z kolektivu a nebo když je třeba někoho propustit, jde jako první bez ohledu na kvalitu..
        • Lžeš, cizinci tu mají větší zastání než našinci, tak daleko jsme to dopracovali. Samcor, což je bezpečnostní agentura, která hlídá v obchodních centrech a jinde, zaměstnává ruskojazyčné cizince a ti pomáhají lidem opět ruskojazyčným na dalších pozicích proti našim. Tak daleko jsme se až dostali ve vlastní zemi. Když o tom nic nevíš tak neplkej. Cizinci jsou už státem ve státě. Cizinci jsou jako sůl a koření a když se to přežene není to k jídlu a my děláme přesně to druhé.
        • Občan: Ty jsi občan vů*. Cizinci specalně Vietnamci, ty se šíří jak krysy. Vůbec zde nepotřebujem cizince, úřady práce mají v registraci 600 000 lidí. Stát nejsou politici, ale lidé co v něm žijí. Zde se ten stat jmenuje Česká republika.
        • mas to pekne pomotany. To co pises byla pravda tak pred 10ti lety. Dnes by vetsina nezamestnanych sla rada na stavby, za pokladny, nebo do nemocnic. Ale podstata debaty je v tom ze zvyhodnena socialni podpora pro cikany a cizince na ukor vlastnich lidi je neakceptovatelna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit