Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • vanhorne
  " až bude jeho jediný vůdce starý pán?"
  Z parvenu se nikdy nestane "starý pán", stane se jen starym parvenu, a ANO klidne muze nasledovat toho sveho frajtra do kanalu.
 • A Ods už přilézá
 • https://zpravy.tiscali.cz/analytik-suman-a-selhani-medii-zverejnene-dokumenty-babisuv-danovy-unik-spise-vylucuji-298563
 • Tak jsem se z novin dověděl zajímavou informaci o dvojici 2B:
  V polovině května proběhly v Praze a v některých dalších městech demonstrace proti Babišovi a Zemanovi. Demonstrující požadovali odvolání Babiše a ústavní žalobu na presidenta Zemana nebo jeho odstoupení. Důvodem byl protest a nesouhlas s upadající politickou kulturou v naší zemi.
  Problém je ovšem v tom, že zatímco ten první požadavek byl splněn, na ten druhý se teprve čeká.
  • jakou politickou kulturu????? 25let politické prostituce bylo dost.
  • ... bez novin nedáš ani ránu, že troubo :)))
   • ty jsi závislák tady na textech. To doma v Ostrově jsi zavedený vyvrhel a místní otloukánek. Tady jako hraješ webového frajera?
    • ).(
  • protesty nic nepřinesli jen ANO pomohli k lepším preferencím :D
   • ... máš boží trpělivost s tím balíkem :)))
    • Proč se nevrátíš do své rodné země a nepokoušíš se ji změnit k lepšímu a proč se tam nevrátí i Babiš a nepokouší se o totéž?Teď to nemyslím ve zlém, ale proč se nevracíte ?Proč chcete něco měnit v zemi která není Vaše,proč?
     • ... máš nádherně primitivní pravopis, který svědčí o tom, jaký jsi primitiv, blbečku :)))
     • ... protože jsi deement, se kterým kdokoli kdykoli vytře podlahu, blbečku :)))
     • omylů kumule jsme rození čechoslováci tudíž jsem všichni správně.
      jestli jsi ty z maďarska tvá věc my jsme doma
      • kumul no nevím kolikátý jsi ročník ale podívej se do rodného listu 70% tohoto národa tam má československo ty moulo
      • Slovák je doma na Slovensku a žádná národnost Čechoslovák není !!!Každý člověk se má starat nejdřív o to co je doma.Od 1.1.1993 jste cizinci stejní jako každý jiný a nemyslím to zle a znám dost Slováků co tady žijí léta a žádný neřekne že je Čechoslovák a 100% z nich chce aby jejich potomci žili v Čechách a nevraceli se na Slovensko a jsou to od vš vzdělaných lidí až po obyčejné dělníky,tak co tady pleskáš za kraviny.Inu ono to taky svědčí o tom jak je na Slovensku a tady ,a bohužel guru bureš dělá vše proto aby to tu bylo ještě horší než na Slovensku.Ten jenom počítá se závistivci a pohunky .Konec konců se právě moc neliší od komunistů a fašistů ,on jenom využívá manipulace marketingu k nastolení fašistickokomunistického režimu který bude sloužit jenom jemu a pohunkové a závistivci se budou ještě divit a bohužel i normální spoluobčané.
 • realista
  já teda budu volit výhradně MALOU STRANU NEBO VELKOU STRANU, ještě uvidím případně stranu která mi pošle na účet 500 000, ale neškodilo by podívat se na obrázek kde je srovnání kdo v porovnání s Babišem tento stát jak zadlužil a rozkradl...... http://obcanskyparlament.webnode.cz/cirkus-zvany-volby/
 • Klaus jako jediný vládce ODS ne však jediný zloděj také odešel a ODS tady opruzuje dodnes.
  • arnan
   A to jako by měla každá politická strana po odchodu svého zakladatele skončit? Můžete podrobněji, jak vás ODS opruzuje?
  • Sorry jako ale modrý ptactvo už zakusilo neúspěch a neviní z něj "podvratná média"(a podobný neúspěch čeká socany),tam je ten rozdíl oproti modernímu fašistovi Burešovi a modernímu komunistovi virozou napadenému Man ovi. Teda neni sám viz Trump a pod.
   • ... nauč se konečně správně psát, balíku :)))
 • ANO je banda asociálních darebáků, kterou může volit jen úplný blb. Lidé, vemte rozum do hrsti a volte ČSSD. Ti udělali pro naši zemi nejvíc.
  • ČSSD opravdu udělali pro naši zemi nejvíce,nejvíc ji zadlužili a rozkrádali.Skvělá to služba občanům.Ti asociálové jak píšeš zvedli důchody,minimální mzdu,oddlužují stát atd.Ostatně je tvá věc koho budeš volit jestli máš vůbec občanský průkaz.Divil by jsem se.
   • no když on ten bureš je jenom nenažranější obdoba socanů a nejen jich,ale jak by řek strejda Vik a já nes v igelitce jenom milion a kdybych musel nosit co nakrad Bureš tak se taham s celým nákladním vlakem,jo jo doktore doporučuji léčbu Vaším kolegou doktorem Galénem *3*
   • Za růstminimální mzdy a důchodu se zasloužili socani, ty blbe. A ten státní rozpočet, který jak tvrdil Bureš měl být vyrovnaný, se ukázalo, že není. Ještě že z vlády vypadl. Bureš je lhář a zloděj. Nikdy bych nevolil ANO!
  • třeba nám darebáci socanští nadělili Standu G. vyhlášeného hoštaplera a krystalicky čistého makléře s akciemi. Jak si za ně pak kupuje byt v USA. Nebo nám nadělila tlustého Jirku. Jinak zavedeného Vajíčkového krále. Aroganta a obecního hlupáka. Nebo někdejšího hejtmana SM kraje. Jak si z nakradeného postavil usedlost v Jeseníkách ..... a on jakože nic nic.Tak právě tyhle budeme s radostí volit!
 • Já mám Vizi 2017. ANO drtivě vítězí a Babiš bude pověřen sestavením vlády. Dobrá vize.
  • Myslíš, soudruhu, že se bude opakovat r. 1948, kdy byl pověřen sestavením vlády ožrala BožíLes? Nebo předtím ve 30.letech v Německu jistý Adolf Schickelgruber? Chápu, že ten ožrala Becherovič s tím počítá, od "bývalého" komunisty a konfidenta StB MANa nelze čekat nic jiného. A k tomu stádo nesvéprávných českých ovcí...
 • Hnutí ANO bude mít asi takovou životnost jako VV Víta Bárty. Spolu s Vůdcem zmizí z politiky i "strana", přesněji řečeno Babišova servisní organizace, podřízení, zaměstnanci a rektální alpinisté...
  • opravuji ... servilní...
  • VV Víta Bárty neměly nikdy přes 30%, šášo. *15*
   • neměly, protože Vít Bárta byl větší psychopat a menší gauner než Bureš a neuměl se tak dobře přetvařovat. Ta jeho touha po moci z něj čouhala jako sláma z bot... to, že agent Bureš má přes 30%, to není žádná výhra, ale neštěstí českého národa, který mu naletěl jako Slováci Mečiarovi...
    • A hlavně Bárta se teprve chystal podojit a Bureš už dojí 20let dotace,logicky těch kulaťaků je víc.Asociace Neofašistických Oberzmr.ů už začala růst v době privatizace na Slovensku kde toho schopného -resp.všehosschopného Bureše vyštvali a v Čechách jak je zvykem jsme si z něj udělali modlu bojující proti korupci jenom kvůli jeho kecům .Je pravdou že jeho popularita stojí na reálných základech polovládnutí ostatních stran, ale ani soudruh Rittig když národ pozdravoval z Monaka kde si užíval" poctivě vydělané peníze" nechtěl vyhodit redaktory televize a tahle komunistická sviň a si myslí že bude vyhazovat České občany za projevy jakéhokoliv nesouhlasu a po vzoru Saudů je popravovat ,jak kdysi řekl že jsou mu sympatické královské režimy blízkého východu.Tak volte kobliháři a když nebudete žrát jeho koblihy tak popravit a čapí se snadno změní na orlí .
 • Nechápu jak může někdo chtít volit ANO. Vždyť není žádná politická strana s jasným programem, s nímž by se mohl občan ztotožnit. Je to prý jakési "hnutí" (asi něčí "hnutí mysli" *1*). Jediné co nabízí fýrer tohoto "hnutí" je to, že chce "řídit stát jako (svůj) podnik". A to je přece fašismus. Bureš tedy propaguje fašistické myšlenky. A ti co se s ním spojili nebo ho podporují se chtějí mít dobře na úkor jiných, kompensovat si své komplexy nebo mají IQ hluboko pod normálem a nechají se uplatit koblihou.
  • ... jsi dokonalý blbeček :)))
  • Kdyby to tak chtěl být (aspoň) fašismus. Tady jde jen o organizovaný zločin - o velkolepou loupež státních dotací a vyžírání státních zakázek, o změnu zákonů k obrazu Agrofertu... Fašismus by znamenal nějakou ideologii, nějaký program, nějaké směřování... Tohle "hnutí" nemá ani to, jde jen o zneužití politiky k obohacení...
   • A kolik hajlovalo Slováků a dneska zamlčují i vznik samostatného Československa a před rokem1918 ani neexistovali.Bud hrdej na svojí zemi ona zas tak špatná není a lidi ve válce byli velmi hrdí na ČSR a podívej se dneska ,dokážeš si představit že tě k boji vyzývá soudruh ožralec nebo řepkovej král?ale to neznamená že je všechno špatné a je to vidět na Slovákách který rezignovali na svoji samostatnost a utíkaj kam se dá.Lepší podvádějící živnostníček doma než vandrák po světě - každej den by si to měli poslanci Směru opakovat ale Fico to je jen pokračování Mečaira a jemu vyhovuje že tito lidé nejsou doma a na nic se neptají.Doufám že za 10 let moje děti nebudou psát dom a jejich poštu nebude cenzurovat pohunek z ANO.
   • josef.servit.9
    To je borec, bicanbijec??Nejste náhodou Herman, nebo Bělobrádek, který z vás chce porcovat ČR ve prospěch zrušení Benešových dekretů§§! Chtějí začít ve spolupráci s Němci na Šumavě!!!Jsem zvědav, jakou boudu vymyslí!
    • Souhlasím s nickem Hells Angel.
     Ty tzv. Benešovy dekrety nelze zrušit, protože už vlastně neplatí, byly určeny pouze pro jednorázové použití. Je třeba se s těmi dekrety seznámit a neplancat nesmysly. Každý slušný člověk se za ty "dekrety" samozvaného záprdka Beneše musí stydět:"Občané německé a maďarské národnosti, jakož i zrádci a kolaboranti..." byli zbaveni občanských práv, majetku a deportováni ze své rodné země. Schvalovat to může jedině zrůda nebo ten kdo neví o co jde.
     • arnan
      Beneš podlehl se svými dekrety tehdejší době, kdy polovina národa byla v odboji a druhá polovina vedla proti nacistům partyzánskou válku, i když tomu tak nebylo.
      Vše vygradovalo po volbách, kdy v Čechách a na Moravě drtivě vyhrála KSČ a Gottwald se stal předsedou vlády. Beneš se ho začal bát a dělal vše co komunisté chtěli.
      To, že byla po válce do února 48 v Československu demokracie, jsou pouze kecy, neboť KSČ měla ve vládě pod kontrolou silová ministerstva, t. j. obranu i vnitro a všech zaštiťoval Gottwald, který podléhal přímým rozkazům soudruhů z Moskvy a vše se připravovalo k převzetí moci, což se nakonec uskutečnilo v únoru 48.
      Od rodičů, kteří jako mladí manželé podlehli volání po dosídlení, tak učinili a dostali přidělen hostinec s hospodářstvím v jedné obci na Jesenicku. Když říkám přidělenu, byla to pravda, neboť všechny lepší domky a baráky si rozebrali příslušníci tzv. Revolučních garg, kteří přišli do německých vesnic a měst jako první. Jak říkali rodiče, přezdívalo se jim Rabovací gardy, neboť z ještě neobsazených domů vykrádali vše co mělo nějakou cenu a snášeli to do svých domů. V domě, které dostali přidělen rodiče, žila ještě německá rodina, respektive matka s dvěma dcerami a starým otcem, muži chyběli, buď padli ve válce, nebo byli v ruském zajetí. Svůj odsun brala rodina jako smutný úděl prohrané války. Jak říkala matka, byla to dobrá rodina a oboustranně si psali pozdravy k svátkům až někdy do sedmdesátých let.
      Komunisté nás po čtyřicet let učili, že dobrý Němec je mrtvý Němec, ale jako všichni Čechoslováci nebyli komunisté a ani jejich příznivci, tak ani Němci ze Sudet nebyli všichni nacisté, ale museli se nacistické diktatuře, jako my té komunistické, podřídit.
      Oni žili v českých Sudetech po mnoho set let a z rozhodnutí vítězů války, museli svá rodiště opustit a to asi nebylo jednoduché. Současní komunisté se vždy čertí, když jim někdo připomene, že se podíleli na zločinech z padesátých let. Tvrdí, že je to nepřípustné tvrzení o kolektivní vině, ale odsun všech německých obyvatel Sudet byl právě na základě kolektivní viny za zločiny nacistů. Zkrátka uplatnilo se to, že vítěz bere vše.
      Takže na závěr. Docela jistě musely nějaké prezidentské dekrety o vysídlení po válce přijít, ale měly postihnout jen skutečné nacisty a ty, kteří jim ochotně sloužili, ale ono se to udělalo šmahem bez výjimek a to byla zřejmě chyba Beneše. Důsledky toho vysídlení pohraničí (celkem se jednalo o 3 miliony vysídlených) byly drastické. Mnoho obcí i měst v pohraničí úplně zaniklo, neboť se je nepodařilo dosídlit a zničenou infrastrukturu se dodnes nepodařilo plně obnovit.
     • jo a kdy soudruzi Němci zrušili Mnichovskou dohodu co?Pozor tady se kroutí něco v něčí prospěch co si můžeme prožít znovu a zase zaplatit bez ohledu na právo a třeba nebudem platit jen za bubáky že jim nechceme dávat 1000Eur sociálku ale i pozemky zabavené na základě dekretů a nikdo se neptá státu který je malý a boháči si v jeho bankách neukládají prachy.Soudruh Juncker dělá vše proto aby se Unie rozpadla na novou a starou a možná že dividendy mu do švajcu příjdou z Kremlu.
     • Tvůj děda hajloval Občane že schvaluješ kolaboranty?
      • Víte kolik Čechů hajlovalo? To, že celý národ jako jeden muž nenáviděl okupanty, sabotoval německou výrobu a zapojoval se do odboje, je komunistický mýtus. Ve skutečnosti Češi žili v Protektorátu zhruba stejně, jako třeba za socíku v roce 1971: chodili do průvodů a maváli mávátky; maximálně tak remcali, když měli jistotu, že je nikdo neuslyší... viz foto: https://www.google.cz/search?q=fotografie+%C4%8De%C5%A1i+v%C3%ADtaj%C3%AD+n%C4%9Bmeck%C3%A9+okupanty&client=firefox-b&tbm=isch&imgil=_tnU1sr0B8jmMM%253A%253BBdGmHIfRagBPHM%253Bhttps%25253A%25252F%25252Fwww.ustrcr.cz%25252Ftri-osudove-breznove-dny-14-16-brezen-1939%25252F&source=iu&pf=m&fir=_tnU1sr0B8jmMM%253A%252CBdGmHIfRagBPHM%252C_&usg=__5lA1HCDi1VZpbCmQMNEdxf1mqAY%3D&biw=1600&bih=1089&ved=0ahUKEwjLgqOGk7vUAhWDlxoKHYZkAn4QyjcIPw&ei=VwZAWYv7LoOvaobJifAH#imgrc=_tnU1sr0B8jmMM:

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit