Přejít na výpis diskuzí

Co dělal český poslanec na Krymu aneb Holíkova cesta tam a zase zpátky

28.3.2017 15:32
Tomáš Chalupa 35 příspěvků

Poslanec strany Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Jaroslav Holík se vrátil ze své návštěvy okupovaného Krymu. Přestože - jak tvrdí - šlo o soukromou cestu, způsobil diplomatický skandál. Zařadil se po bok několika dalších poslanců, kteří podobně jako on rádi podnikají "soukromé" cesty...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • alois.neruda.9
  Holík a spol. nejsou žádní hledači pravdy nebo nezávislí pozorovatelé. A vám nepřísluší jim přikazovat kam můžou a kam je jim vstup zakázaný. Dále vám nepřísluší, jim určovat s kým se můžou stýkat a ským hovořit. Pokud jim to chcete zakazovat, porušujete jejich svobodu rozhodování a bráníte k přísunu informací z druhého politického spektra. Nebo jediná pro nás přínosná informace je ta protiruská?
 • Já tedy nevím ale kurz rublu za poslední dva roky nějak výrazně neklesl, pozor na propagandu. http://www.kurzy.cz/kurzy-men/grafy/nr/RUB-USD/od-25.4.2015/
 • josef.servit.9
  Pokud chce Česko přežít, musí se přidat vojensky k Německu, nebo Rakousku! Polsko má
  slíbenou část Ukrajiny, takže jede politiku McCaina a Sorose?????
 • Všichni tihle "demokrati" a sluníčkáři se mohou třeba potento..., stejně Krym i západ Ukrajiny bude ruskej. A Ukroši se buďto vybijí mezi sebou, a nebo, což by pro ně bylo daleko přijatelnější, se konečně rozdělí podle etnik. (Pochopitelně pokud nebude "demokraticky" zasahovat EU a NATO s oním "humanitárním bombardováním". To by ovšem oddělení východu nezabránilo. Spíše vyhrotilo v III světovou. Takže se modleme, aby se ona Ukrajina rozdělila čím dřív. Vždyť už tam té války mají plný zuby.
 • Snad jdalšími důvody šprajcu Ruské části Krymu byl skutečný zájem USA a NATO o Krym jako VOJENSKOU ZÁKLADNU.. Vždyť US Army už vyhlásila soutěž pro firmy o stavební úpravy některých objektů na Krymu. Odtud pramení vztek USA a EU, že byli předběhnuti!
 • Tady se jasně ukazuje EU. Neví co vlastně chce. vyřvává cosi o svobodě a demokracii, ale na Ukrajině jí nevadí fašizující proces. Stejně tak u Pobaltských států Litvy, Lotyšska a Estonska.kde uťali práva etnického charakteru. EU lilviduje u svých východních států školství a kulturu i když Velkopolsko se řítí od nacionalismu k šovinismu, přitom z počátku nereagovalo na plánovanou islamizaci.
 • Tvůj kmen tam byl na dovolené, nebo jsi to četl od pánka Chalůpky???
 • Nepřipadá.
 • Čí občan?
 • Kdo se cítí v EU, budoucích USE špatně a domnívá se, že Krym pod rukovodstvom jego carskogo prevoschoditělstva kráčí ke šťastným rudým zítřkům, může se tam odstěhovat.
 • byl v Rusku to je mírová země, naopak do nespolehlivých a nebezpečných oblastí jako třeba na ukrajinu dlouho nepojede, banderovci mu vystavili stopku, jenom do té doby než ukrajina bude Novorusko
 • pochybuji že mu Japončík něco nedotoval
 • klidně si rajtuj co hrdlo ráčí. Nicméně pokud tě to táhne do nespolehlivých oblastí, tak zejména pak neskuč, že by jsi chtěl pomoci. Máš asi mozek. Je několik způsobů jak být vidět. Pokud chceš být vidět takto, je to tvoje věc. Ale nepočítej s tím že tebe dobrodruha bude někdo tahat z bryndy. Kdyby jsi tam natáhl ráfy - tady by se naprosto nic nestalo. Nikomu by jsi tady nikdy nechyběl.A nějaká pomoc organizovaná státem by vzbudila obrovskou nevoli. Spolehni se.Buď hrdinou. Ale výhradně ve vlastní režii!
 • A komu to vadí? Kdo si jezdí kam a za své? Demokracie nebo diktát?
 • Jó, už se na to těším, to bude slast a velká legrace. Budou se všelijak ošívat a vykrucovat a budou vysvětlovat, že Rusko změnilo postoj a metody, a že začalo na Krymu dodržovat lidská práva a proto že to už uznávají a kdyby to bylo jinak, tak by to nikdy neuznali.
 • Už to tady i dnes někdo psal , že záleží na úhlu pohledu !!!
  Když jdu tak jednou týdně na pivo a dojde i na ostré výměny názorů tak používám jednoduchou pomůcku a to pivní tácek ! V naší hospůdce máme tácky s různým tiskem
  na každé straně. No a oponentovi nabídnu pohled a upozorním ho na to , že se díváme oba na stejnou věc ale každý vidíme něco jiného ! No a musí uznat ,že každý opravdu můžeme vidět něco jiného a jestli to přizná tak můžeme začít diskutovat čí pohled je pravdivější .
  Ono vždy platí "Svoboda ano ale pro koho !" No a se střetů a diskuse vždy vzniká nová kvalita !!!
 • Vy jste tam byl? nebo jen papouškujete
 • mě připadá divné, že mluvíš sám se sebou *15*
 • Mě ale právě připadá, že novináři nabízejí kontext a podnět k zamyšlení pod stále stejným úhlem pohledu. Ale třeba mi to jen tak připadá.
 • bezregistrace
  rátká diskuzní rukověť

  Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

  Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit