Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komunisti jsou mistři převleků. Komunisti jsou jako mimozemšťani, nejsou vidět a přesto se o nich mluví.
  • Sláva svobodnému Krymu, navždy součástí Ruské federace!
    Kdo souhlasí s přičleněním Krymu v rámci referenda je demokrat. Ostatní si na něj jen hrají, podstata demokracie je jim cizí. Demokracie totiž není o tom, co se nám momentálně "hodí do krámu" ve jménu Fašingtnu a jím pokřiveného pojmu demokracie.

    V rámci Evropy máme pouze jedinou demokracii - Švýcarsko. Čechostán se svými zpackanými zákony a úplatnou justicí, se jako kolonie Západu mezi demokratické země rozhodně neřadí.
    • souhlas a na řadě je nyní Novočesko které bude již brzy osvobozeno panem Putinem a jeho mocnou armádou
  • Soudruhům by neměl být povolen návrat do ČR.
    Toto nemá s demokracii nic společného
    Kdo souhlasí s okupací Krymu,tak by si měl uvědomit ,ze stejný
    dobytek nás okupoval v 1968.
  • ty dvě bolševické nuly vypadají jak z kriminalistické ročenky o sexuálních deviantech
  • Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí,.to aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.
    • jsi můj člověk, komunisti jsou v popravách mistři, máte můj obdiv
  • http://section.sk/krestania-v-moslimskej-zone/ treba v nás povzbudiť nacionalizmus :)
  • videoportál http://section.sk ak zaujme pozvite aj vašich známych
  • jen se podívejte, jak u nás ten komunismus pěkně funguje *5*
  • Komunisté jsou pátou kolonou fašisty Putlera, tak je snad jasné co ta dělali.
    • Současní komunisté,řečeno po zemědělsku, jsou dobří pouze za vůz ,aby hnúj nepadal.Chce to dostat k moci tvrdou ruku mladé generace a ne staré dědky.
    • Co tam dělali víme zcela jistě, ovšem netušíme co tady děláš ty, co tu smrdíš nonstop.: )))
      • Předávali zvací dopis... prosili o internacionální pomoc
  • Měli jste mě tenkrát pověsit.
    • měli JE tenkrát pověsit.
    • naše chyba Vašku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit