Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mluv za jednotlivce *3*
  • Sibiř se po Brexitu odtrhne od Ruska bude mít samostatný stát.
    Nauč se číst a pak teprve debatuj,
  • Vaše Putinovské BTW semjonování a teploušování je také mimo téma.
  • Sibiř? Sibiř je v eu? aha *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • něco k tématu?
  • Vy tu měsíce komolíte moje jméno Simona. Vy tu kradete moje jméno Simona.
    Vy tu mluvíte sprostě. Jen proto že jsem měla jiné než Kremelské názory což vy po komunisticku nesnesete.

    Nežádejte slušnost Putinovci když se chováte jak sprostý dobytek
  • Sibiř se po Brexitu odtrhne od Ruska a ty s ím nic neděláš chi chi *2* *2*

    Nejsi čech ale proruský kolaborant, neboť schvaluješ ruskou agresi, chceš zničit nás europany a popíráš omunistické zločiny Ruska - SSSR.
  • ta holka by byla slušně vychovaná,ta holka by neurážela ostatní diskutující s vlastním názorem!
  • Jsi Putinovec protože tu Putina podporuješ od rána do noci.
    a k čemu se hlásíš to jsi.
  • nejsem pro ruskej ale to je tobě těžké vysvětlovat jsem čech co má vlastní názor.
    ano brexit podporuji...............a ty s tím nic neuděláš
  • Polská obec Pieniežno, která se nachází nedaleko litevských hranic, dala odstranit ze svého náměstí bustu sovětského generála Ivana Čerňachovského. Rusko se rozčílilo do nepříčetnosti, avšak Polákům za to tleskám.

    Chápu, Poláky, že neslaví 8. května, jako den osvobození. Nemají k tomu totiž důvod. Polský politolog Maciej Ruczaj připomněl v čísle 5 letošního ročníku časopisu Dějiny a současnost, že toho dne v roce 1945 vypálily jednotky sovětské komunistické policie NKVD vesnici Kurylówku v jihovýchodním Polsku a zavraždili přitom osm lidí. Ano, i nacisté vypalovali v Polsku vesnice a je tedy patrné, že nacisté a komunisté patří ke srovnatelným zločineckým gangům.

    Když k tomu připočítáme katyňský masakr a nezpochybnitelná fakta, že Sověti v Polsku dosadili k moci komunistickou vládu, kterou tam nikdo nechtěl, že tzv. sovětští osvoboditelé zajímali a deportovali do gulagů a v mnoha případech dokonce vraždili hrdiny polského protinacistického odboje z nekomunistických složek, a zahájili masovou perzekuci polského obyvatelstva, pak nelze mluvit o osvobození, ale o nové okupaci, která sice byla mírnější než ta nacistická, ale okupací byla. Význam slova osvobození znamená dát druhému svobodu a ne ho zotročit.
  • Co sem říkal. *15*
  • A ty jsi proruský pokrytec a grázl.
    Brexit v Eu podporuješ ale na Sibiři ne.
    Tobě jde jen o rozbití naší EU ty proruskej kolaborante a ne o žádnej brexit .
  • Já jsem TA holka.
    Už jsi s tím komolením mého jména jenom trapnej ty ruskej ubožáku. Nech se zplynovat zrůdo
  • Máš to marná ruský agente BTW Putine zlej trolle.
    To že tu podvádíš s bodama už všichni vědí. To tvoje mínus plus 20 za vteřinu je moc nápadný osle. *15* *15* *15* *15* *15*

    ano stačí sem vždy jednou za pár hodin něco napsat a ty ihned vyskočíš. Takže jsi tu připojený pořád a marně se to snažíš okecat

    měníš jména ale ne slovník. Jsi hlupák. 20 různých lidí nemá stejné věty a fráze. já jsem TA holka. Pokud ti to vadí tak se jdi léčit ruský teplouši *5*
  • Kdykoliv něco napíšu, ihned přiskočí Čapisrál a nafasuju mínus + je ho slint v reakci. Tím se usvědčil, že tu smrdí nonstop. *15*
  • kdybys něco napsal proč né ale tys jen kopírovala mimo téma *7*
  • plevel a plevel a plevel......k brexitu nic nemá
  • Kdepak. Jen jsem zopakovala jeden lehký experiment.

    Vždy po několika hodinách jsem něco napsala a hned BTW vyskočil.
    Takže BTW je ruský agent který tu smrdí nonstop. sám se usvědčil.
    To už neokecáš proruská srágoro. Prohrál jsi *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Já nejsem putinovec a já žádnou slušnost nežádám.
    buď jsi vychovaná slušně nebo nejsi a podle toho se chováš.
    protože vrozenou slušnost nemáš je jasné že nadále zapleveluješ diskuse....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit