Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Putin má problém: separatistické
    choutky na strategické Sibiři - ano i občané sibiře mají právo na Brexit a na vystoupení z Ruska. Ať žije svobodná Sibiř. Samostatný stát.

    Zatímco na Ukrajině Kreml separatismus aktivně podporuje, u sebe doma z něj má hrůzu.

    Sibiřská republika

    Loskutov plánoval vyrazit do ulic na pochod za federalizaci Sibiře s heslem „Přestaňme krmit Moskvu“. , které osazenstvo Kremlu zvedly ze židlí. Připustil, že jím organizované akce nejsou jen pouhou recesí, ale „reálným pokusem o autonomizaci“. Pak pohovořil o nové národnosti „Sibiřanů“. A kromě toho prohlásil, že nejen obrovské státy mají právo na existenci, ale často se lidem žije lépe v menších útvarech, jako je Švýcarsko nebo Kuvajt. Na Sibiři leží zásoby surovin, z jejichž těžby se platí imperiální politika Moskvy. A obyvatelé obrovského území za Uralem mají pocit, že je metropole vyjídá.
  • o 15 hodinách jsem tu něco napsala *1* *1* *1* *1* *1*
  • Vy putinovci mluvíte sprostě.. lidem tu kradete jména i nicky, komolíte moje jméno Simona.
    ničíte debaty teplouškováním jako BTW.

    Vy Putinovci nežádejte slušnost protože se chováte jako prasata
  • Po 15 hodinách jsem tu něco napsala a opět ihne vyskočí BTW se Semjonoma a teploušema. Dalších důkazů tedy není potřeba.
    BTW je Ruský agent který na tiscali smrdí nonstop každý den.-

    Také podvádí s hlasováním aneb mínus a plus 10 bodů za vteřinu.

    Jura, Rybanna, zlej troll, bez registrace, robur, hrdina Putin.. to vše jest agent Kremlu BTW. Stále stejný slovník ho vždy prozradí. I ty podvody s bodováním
  • slušný člověk když už na to narážíš nezapleveluje svojí hořkostí diskuse mimo tématickýma žvástama....tak že mezi slušné se hlavně nezařazuj jo. A připomeň si to vždy když začneš tapetovat.
  • Semjon Gayínek jsi ty sám.
    Semjona jsi tu vytvořil ty a to tak že jsi zkomolil moje jméno Simona,
    VBadí ti že jsem holka takže teploušem také budš rusáku hnusáku BTW,

    Ziegler nepíše hlouposti ale pravdivá fakta o zločinech tvého Putina. A právě to ti task vadí ruský agente
  • Jako vždy, 007 má pravdu a teplej Semjon Gayínek mele Cíglerovo stupidity,
    Brexit:

    Skotsko počet obyv. 5 300 000 reg. voličů 3,5 mil
    Wales počet obyv. 3 100 000 reg. voličů 2,3 mil
    S. Irsko počet obyv. 1 800 000 reg. voličů 1,0 mil
    Gibraltar počet obyv. 30 000 reg. voličů 24 tis

    Takže, kde je jistota odtržení např Skotska??? V prd...!!!
  • Já jsem TA holka.

    Ty tu pravidelně komolíš moje jméno takže hlupák a gasuner jsi jen ty sám rusáku.
    Slušný člověk druhým lidem jména nekomolí jen proto že mají jiné názory než on.
  • už jsem si nechal The Guardian přeložit je to tam
  • Ji ten b l b který už neví pod jakým nickem má tapetovat hlavně.Jinak tvůj zázrak se skotskem se nekoná.Přečti si dnešní The Guardian *3*
  • Novosibiřský malíř Konstantin Jeremenko a Alexej Baranov, dva hlavní aktivisté hnutí za federalizaci Sibiře, skončili v policejních celách v době, kdy se měla konat demonstrace za větší nezávislost Sibiře na Moskvě. Je to velmi pokrytecký a typicky asiatský podlý přístup Ruska, které na Ukrajině federalizaci podporuje.

    V Rusku zavřela policie dva aktivisty, kteří chtějí větší samostatnost Sibiře na Kremlu, protože podle nich jaksi Moskva od Sibiřanů víc bere, než jim dává.

    Občané Sibiře vy máte také právo na Brexit. Bijte se za jeho konání.- Putinovské fašisty nešetřte. Pryč z Ruska. Ať žije svobodná samostatná Sibiř.
  • ----BREXIT *14* ----

    Mrkl jsem na petici, přes 3 miliony podpisů. Tak většina je z Londýna a univerzitních měst. Podpisy z oblasti Skotska téměř nula. Navíc, podepsat může kdokoliv, nemusí být Brit. Mnoho podpisů nebude uznáno. Podle The Guardian jsou zastánci EU zklamáni, výsledek referenda však respektují. Zázrak se tedy nekoná. *15*

    http://petitionmap.unboxedconsulting.com/?petition=131215
  • Anglie odešla z EU a otevřela pandořinu skříňku. Nyní si její části prostě odhlasují odchod z anglie a návrat do EU: A ty ani anglán do toho nemáte co kecat *5* *5*

    Skotsko již vyhlásilo že udělá referendum o nezávislosti a pokud bude úspěšné tak vstoupí do EU: To je současnost. Na rok 2009 ti kadí člověk i pes *5*

    Já jsem TA holka. Pokud ti to vadí tak musíš být léčen nebo zplynován Putinovská zrůdo *5*
  • Mínusíjící komunistické zrůdy je třeba ihned deportovat do KLDR.
    Ať si peko na zemi které podporují užijí na vlastní kůži. Včetně hladomorů a gulagů.

    Vy tu na EU beztrestně nadáváte. To je svoboda. Otrok v KLDR který by veřejně nadával na tamní rudé vládce jde rovnou do gulagu kde je mučen.
    Vy můžete v EU svobodně žvanit a nadávat na netu. Otrok z KLDR si o přístupu na internet může nechat jenom zdát
  • Simčo ty už nevíš jakej nick si máš dát? *1* *1* *1* *1*
  • Když chtěl Vitalij Manskij v KLDR natočit dokument, hrozilo, že se stane bezmocnou hříčkou totalitní propagandy. Jenže oceňovaný režisér se severokorejskému diktátu navzdory obrovskému strachu vzepřel.

    Měl jste vzácnou možnost nejen strávit v KLDR řadu dní, ale také proniknout do nitra jejího manipulativního systému. Napadá vás nějaké slovo, které by vaši mimořádnou zkušenost vystihlo?
    (Dlouze přemýšlí.) Jedním slovem to asi popsat nelze. Snad že... člověk tam vidí důsledek totální nesvobody. My si žijeme v našem svobodném světě a někdy mám pocit, že si svých svobod nevážíme a lehce se jich vzdáváme - nejspíš máme pocit, že nám je nemohou vzít všechny, že nám vždycky něco zůstane. V KLDR jsem viděl, kam může tahle cesta vést. Viděl jsem, jak vypadá, když člověka připraví o úplně všechno, včetně vlastního života. V Severní Koreji se lidé rodí mrtví – žijí, ale život nemají, protože tam člověku nepatří vůbec nic, ani on sám sobě. Něco takového je... absolutní katastrofa.

    Takže jestli po mně chcete jedno jediné slovo, tady je: katastrofa
  • španěl v gibraltaru nemá do čeho mluvit. gibraltar je vojenská základna strategického významu. *3*

    nepoučuji to jsou fakta hňupe *3*
  • skot měl v roce 2009 šanci odejít a neudělal to že by vyčuranost?(když tak hrozně trpěl)
  • Když chtěl Vitalij Manskij v KLDR natočit dokument, hrozilo, že se stane bezmocnou hříčkou totalitní propagandy. Jenže oceňovaný režisér se severokorejskému diktátu navzdory obrovskému strachu vzepřel. Zrodil se unikátní a děsivý film - a neméně otřesné poznatky, jež si Manskij z KLDR odvezl. „Severokorejci se rodí mrtví – žijí, ale život nemají, protože tam člověku nepatří vůbec nic, ani on sám sobě,

    záběry, které nikdy neměly spatřit světlo světa. Vznikl zcela jiný dokument, než po kterém severokorejský režim toužil: unikátní anatomie totalitní potěmkiády, která už desítky let trýzní statisíce svých obětí.

    Snímek V paprscích slunce se českému publiku představuje v rámci festivalu o lidských právech Jeden svět;
  • Nedávno tu nějaký hlupák ( jinak se nazvat nedá, snad jen ještě zrůdou) oslavoval komunistickou totalitu v KLDR. Zprávy o tamních zvěrstvech popíral s tím že jde o propagandu CIA. Tak tady máš stejnou zprávu z ruského zdroje aby jsi to zase nesvedl na CIA Kdo by chtěl přesto žít v KLDR tak je duševně chorý. a hlavně ať ihned přestane debatovat na internetové debatě - otrok v KLDR totiž na ní také nemá přístup.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit