Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Znam jednoho buzíčka teploučkýho tady vedle v ulici žije jeden teplej, tuším, že v Jahodový 717!!!


    JACHACHÁÁÁÁ !!!
    • Najdi si vlastní nick makakův chviste. *11*
  • Střelec
    Legendární gay pub nyní na nové adrese a v daleko lepším provedení! Osazenstvo tvoří opravdový chlapi, pro které je pořádně pivo s pěnou na prvním místě. V clubu probíhají pravidelně travesti show a ceny za nápoje jsou zde velice rozumné.

    Tak to je bomba. Hell yeah. Tam my zaměstnanci ruské ambasády po náročné vodkové šichtě rajtujeme. *14*
  • Termix 2003

    Oblíbená gay diskotéka přímo v centru gay čtvrti. Dlouhý bar a na jeho konci najdete menší taneční parket. Po pár schůdcích se dostanete do klidové zóny s křesly, odkud můžete pozorovat tancující shora přes sklo. Termix je velice oblíben mezi čechy i cizinci a vždy zde bývá plno, zejména pak ve středu, kdy je hezký český den (do cca. 2 hodin se hraje pouze česky)

    Hell yeah. My příslušníci KGB tenhle pajzl milujeme. Vrážíme si vzájemně pendreky do zadnic a stříkáme po sobě šlehačkou. *14*
  • Termix 2003

    Oblíbená gay diskotéka přímo v centru gay čtvrti. Dlouhý bar a na jeho konci najdete menší taneční parket. Po pár schůdcích se dostanete do klidové zóny s křesly, odkud můžete pozorovat tancující shora přes sklo. Termix je velice oblíben mezi čechy i cizinci a vždy zde bývá plno, zejména pak ve středu, kdy je hezký český den (do cca. 2 hodin se hraje pouze česky)

    BTW zase příští úterý ve 23:00: Moc dobře kouříš ty ruský čtveráku *14*
    • V lezení do ruské zadnice jsem přeborník. *3*
      • V kouření ptáčků taky. *5*
        • Bohužel náš vůdce Putin má hodně malého ptáčka. Skoro se nedá uchopit zubama. *13*
  • Kdyby tady totiž byl teplouš Semjon Gayínek, tak by v každým "příspěvku" měl seznamy gay klubů v celý evropě!!!


    CHI !!!
  • Club MAX, nově otevřený gayklub v centru Prahy. V současné době největší gay klub v České republice. Dva bary s příznivými cenami drinků, široká škála alkoholických i nealkoholických koktelů a nápojů. Příjemné posezení, dobrá atmosféra vás přesvědčí, abyste se do klubu rádi vraceli. V Clubu MAX je možné se připojit na wifi heslo termaxtermax.

    Mohu vřele doporučit. My zaměstnanci ruské ambasády tam každé úterý pořádáme pěkné čuňačiny. Pokud milujete pendrek v zadnici tak dostavte. *14*
    • Putin dělá mámu ale bolí ho to a naříká. *11*
      Proč si stěžuje? Je z nás nejmenší a pindíka má ve velikosti žížaly. Tak dělá mámu.
  • Teplej Semjon Gayínek napsal:
    "Od 1 zaří budu mít vlastní internetové noviny. Politika, záhady, novinky.."

    Jenže jak ho prasáka starýho známe, tak jediná záhada bude, v který řiti nechal ptáka!!!

    Ale, že letěl, jak jsem ho vyhodil z Tiscali, že!!!


    YEAH !!!
  • Zde je seznam Gay podniků v ČR které my zaměstnanci ruské ambasády rádi navštěvujeme.

    Golden Age je gay bar, cocktail bar a music club na Stodolní ulici v centru Ostravy
    Mohu všem vřele doporučit. Místo robertků mají originální pendreky KGB. Ještě z nich kape krev. *14*

    Taneční klub ve dvoře na Poděbradově ulici za restaurací Ojero nabízí příjemné Gay posezení a tanec.
    • Díky za info. *14* *14*
      Já vás hledal v Pardubických gay barech a vy ruští čtveráci se vykuřujete v Ostravě,. *14*
      • Rubl zgebnul a tak si přivyděláváme jako pouliční mužské šlápoty.
        Ale Putin je pěkný darebák. Bere nám devadesát procent výdělku.
        My máme natrhnuté zadnice a on zisk. Kapitalista hnusnej. Fuj. *7*
  • Gay bar Ikarus najdete v centru Ostravy na Nádražní ulici v blízkosti Stodolní ulice.
    Mohu ho všem vřele doporučit. My homosexuálové z ruské ambasády jsme s ním plně spokojeni. Za ssebe říkám hell yeah. *14*
    • Miloš Zeman je dobrý homosexuální partner ale mohl by se častěji koupat.
      Je to hrozný kouřit ho když je upocenej a zasmrádlej. *11*
      • Hlavně by mohl trochu zhubnout.
        To jeho panděro mě pořád třískalo do hlavy když jsem mu ho kouřil. *13*
  • Kdyby tady totiž byl ten amerikomrd teplouš Semjon Gayínek tak by tapetoval a neplatilo by:
    "Moje definitivní sbohem Tiscali. Mějte se jak chcete.
    Od 1 zaří budu mít vlastní internetové noviny. Politika, záhady, novinky.."


    CHICHICHI !!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit