Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jolana
    Stačí si přečíst knihu Jak to vidí Šichtářová. Já po přečtení padla do hluboké deprese, protože představ si, že dotace nebudou na nic a na vše si budeme muset umět vydělat a navíc šílené částky odesílat tomu spolku do Bruselu... a tak si říkám a říkáme...a čeho? když není nic naše?
  • No já jen, že by si měl autor téhle poplašky shromáždit správné údaje. Tedy ne jen dotace a oficiální platby za ně, ale také platby do všechn možných nezveřejuňovaných či tutlaných akcí eůnie., Pak by se divil, že zjistí že celou donu utrácíme za eůnii o třetinu víc než dostáváme. O těch povinných "příspěvcích" asi neví,.ono to pak v celku vypadá úplně jinak.
  • Titulek článku Pavla Jégla je opravdu namístě. Zatím to teče, ale brzo již nemusí, Správná otázka, co potom? Jenom dávat příspěvky na další slabé státy? Výhledově to není přijatelná situace, ale může nastat. V takovém případě by byl důvod opravdu z EU odejít a začít se o sebe stát starat sám. Náš má vzdělané, odborné a pracovité občany, nikde se ve světě neztratí.
  • Slovan všude bratry má. Až dojdou dotace vypadnem, hospoda, kde se musí platit, to není nic pro nás. Rakousko - Uhersko by mohlo vyprávět, jak jsme hrdinně sbalili tu nejlukrativnější část mocnářství a vypadli. *1* *1* *1* A stálo to za to, hned se nás "ujala" třetí říše a pak hnedka nenasytný, širý Sovětský vodvaz.
  • chudák Babiš nebude mít co žrát, jak zruší dotace všechny "jeho" firmy okamžitě zkončí ve ztrátě *1* *1* *1*
    • Ten čekat nebude, není hlúpy, už dávno za naše peníze nakupuje nemovitosti a firmy v Německu a kde se dá.
      • Já to pořád říkám = že je koblihář pěkná sviňa...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit